10 najlepších darčekov na Valentína

pridal promo 11.2.2022 o 19:58
10 najlepších darčekov na Valentína


Valentín, najkrajší deň na vyjadrenie svojich citov, sa nezadržateľne blíži. Niekedy je však náročné povedať to slovami. Dokonalý darček to môže povedať za teba. Čas na premýšľanie nad valentínskymi darčekmi sa výrazne skrátil, preto určite oceníš náš výber desiatich najlepších darčekov na Valentína, na ktoré tvoja láska len tak ľahko nezabudne.

 

#1 Vykričte to do sveta!

Čo je krajšie, ako chytiť svoju polovičku a viesť ju uličkami romantického Ríma alebo pevne ju objímať pri Eiffelovej veži? My nič lepšie nepoznáme. Odhaľujte nádherné zákutia Európy, ochutnávajte nové chute, poznávajte nepoznané vo vašom vzťahu, ale najmä utužujte vašu lásku. Veď malé cestovateľské dobrodružstvo dokáže vo vzťahu zázraky. Nemusí to byť ani dovolenka za horibilné ceny. Vybrať si môžete z akciových leteniek do Európy.

10 najlepších darčekov na Valentína

Letenky do Európy

 

#2 Romantika na Slovensku

Pri cestovaní ešte ostaneme. Teraz však nepôjdeme ďaleko. Ostávame v malebnej krajine pod Tatrami. Slovensko ukrýva množstvo krásnych zákutí pre spoločné chvíle vo dvojici. Stačí sa chytiť za ruky a spoločne ich objavovať. Ak preferujete športové dobrodružstvo, vyberte sa chodníkmi tatranských vrchov do neznáma. Dobrodružstvo nie je vaša šálka kávy? Nevadí pripravte plavky a oddýchnite si spolu v bazéne. Nech už vyberiete ktorýkoľvek pobyt na Slovensku, dôležité je, že budete spolu, pripravení tvoriť spoločné spomienky.

10 najlepších darčekov na Valentína

pobyt na Slovensku

 

#3 Naplň tie najtajnejšie cestovateľské túžby

Vybrať kreatívny valentínsky darček na poslednú chvíľu je určite stresujúce. Najmä ak chceš, aby naplnil všetky očakávania. Čo ak nevyberieš správnu destináciu alebo nevhodný termín? Uži si to tento rok bez stresu. Veď tvoja polovička vie najlepšie, po čom jej srdce piští! S darčekovou poukážkou kúpiš univerzálny zážitok, ktorý naplní všetky očakávania.

 

#4 Spoločné chvíle

Určite to poznáš, ak si vo vzťahu dlhšie. Začiatok bol skvelý. Venovali ste sa jeden druhému, koľko sa len dalo. Dni sa však striedajú menia na roky a spoločné chvíle zovšednievajú. Daruj ako valentínsky darček to najvzácnejšie, čo máš. Je to tvoj čas. Nemyslíme však dve hodinky na jeden film v kine. Nájdi záľubu, činnosť, ktorá by vás spájala z dlhodobého hľadiska. Milujete prírodu? Vyzbrojte vaše šatníky outdoorovými kúskami, naplánujte aspoň jednu prechádzku na mesiac a hor sa na hory. Ak máte radi šport, darujte kvalitné športové oblečenie a môžete sa spolu zapotiť.

10 najlepších darčekov na Valentína

športové oblečenie

 

#5 Zdravo a spolu

Pri športe ešte ostaneme. Už dlhšie rozmýšľaš nad tým, že by si chcel(a) urobiť niečo pre svoje zdravie. Bojíš sa však, že ti čas strávený vo fitness centre ukrojí z romantických chvíľ s polovičkou? Zacvičte si spolu, motivujte sa a hlavne urobte niečo pre svoje zdravie. Nemusíte hneď kupovať drahé permanentky do fitka. Rozbúchajte svoje srdcia s programom pre páry.

10 najlepších darčekov na Valentína

programom pre páry

 

#6 Láska ide cez žalúdok

Stará dobrá klasika – romantická večera. Máme pre teba skvelý recept. Naservíruj svojej polovičke dokonalú večeru vo dvojici. Háčik je v tom, že si tú večeru musíte navariť spolu. Okrem toho, že si na spoločnom jedle pochutnáte, môžete spolu stráviť niekoľko hodín prípravou rôznych pochúťok. Môže to byť príjemný výboj vo vašom vzťahu. Ak aj nie ste dokonalí kuchári, aspoň sa dobre pobavíte na pripálenej ryži.  Vyskúšať môžete niečo jednoduché napríklad náš výborný recept na slané palacinky.

10 najlepších darčekov na Valentína

recept na slané palacinky

 

#7 Oblečenie pre páry

Niektorí si na verejnosti nedajú ani pusu a iní, veď vieme... Každý pár prejavuje svoju lásku inak. My preferujeme milší spôsob vyjadrovania svojich citov. Povedzte to spoločnými farbami či motívmi na oblečení. Môže to byť len nenápadný prvok ako veselé ponožky so zamilovaným vzorom alebo pohodlné trenírky pre páry. Aj v pohodlí domova môžete leňošiť v zladených outfitoch. Zabaľte sa do deky v rovnakých pyžamách či unisex mikinách.

10 najlepších darčekov na Valentína

trenírky pre páry

 

10 najlepších darčekov na Valentína

veselé ponožky

 

#8 Sexi kúsky

Ženy proste milujú ten pocit sebavedomia, výnimočnosti a krásy v spodnej bielizni. Muži zas milujú krásne ženy so zdravou štipkou sebavedomia. Dokonalá harmónia, čo poviete? Už len stačí vybrať správny kúsok spodnej bielizne. Navzájom sa poznáte najlepšie. Je len na teba, či vyberieš pohodlnú spodnú bielizeň alebo niečo šteklivejšie zo sexi bielizne. Možností je veľa. Nezabúdaj pri tom, že fantáziám a túžbam sa medze nekladú. Ak nechceš šliapnuť vedľa pri výbere zlej veľkosti vybav do darčekovou poukážkou.

10 najlepších darčekov na Valentína

sexi bielizeň

 

#9 Oživte spoločné spomienky

Daruj fotoalbum. Nuda? Ak si fotoalbum spoločne vytvoríte, tak to nuda určite nebude! Vytlač niekoľko spoločných fotografii a priprav album. Rozprávate sa, spomínajte na chvíle, kedy sa fotky vytvorili, čo ste vtedy prežívali, kde ste boli, … Spoločné spomienky si poctivo zapíšte do albumu a keď budete mať spoločnú chvíľku, môžete sa k nim kedykoľvek vrátiť. Spomienky na začiatky, keď sa váš príbeh lásky začal písať, vám môže priniesť nový pohľad na vzťah.

 

#10 Praktický darček

Každý rok, chceme svoju polovičku potešiť dokonalým darčekom. Kvety sú síce milé darčeky, avšak vybrať ten správny, ktorý človek nevyhodí po týždni do zabudnutia odpadkov, je ozaj ťažké. Vyberaj prakticky. Popremýšľaj, čo by naozaj tvoja polovička potrebovala. Určite to spomenul(a). Možno potrebuje doplniť trendy topánky do svojho botníka, ale nechce zbytočne míňať peniaze na seba. Alebo by sa jej zišla kozmetika. Určite sa poteší, keď jej ukážeš, že ju počúvaš a vnímaš jej potreby.

10 najlepších darčekov na Valentína

trendy topánkyMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk