Ďalšie stratené roky

pridal NoName 18.2.2022 o 22:04
Ďalšie stratené roky


Ja viem, že vás titulka zmiatla, pretože ten chlap na nej vyzerá tróóóóšku ako Jaromír Jágr (za to môžu tie vlasy v pozadí)...no nebojte sa, české a slovenské celebritky tu ťahať nebudeme. To ponecháme iným a politicky korektnejším webom. 

My tu budeme aj naďalej básniť o buchtách, melónoch a poriadnych mäsitých hurkách.

A keď je reč už o tých buchtách, späť k téme článku.

Zdá sa, že 5%-tný dvojník Jarča, teda Aaron Rodgers (38), si už dokáže predstaviť život aj bez cukru… alebo minimálne s inou cukrovinou. Zákusok od Shailene Woodley (30) ho už totiž omrzel.

Je to proste tak… títo dvaja išli napokon od sebe. Hoci boli od minulého roka už zasnúbení a chystali svadbu, do úspešného konca to nakoniec nedotiahli. Čo sa stalo, tak to nevieme. Obaja svoj rozchod zatiaľ nekomentovali… a už ani nemusia.

Ako to totiž u známych býva, niekto z ich okolia si za pár dolárikov otvoril ústa a čosi o dvojici porozprával. Taký ten človek, čo si myslí, že sám dobre vie, ako to vo vzťahu mali…(lebo s nimi bol určite “AŽ” párkrát na čaj).

A najmä taký ten človek, ktorý sa ani nesnaží skryť to, že drží stranu Shailene. Pretože Rodgersa otvorene označil za dôvod ich rozpadu. Vraj to bol jednoducho debil a všetci to vedeli…

Aaron je komplikovaný chlap. Nikoho v ich blízkom kruhu neprekvapilo, že to nevyšlo. V bubline pandémie bolo pre nich ľahké zamilovať sa, vychádzať a sústrediť sa iba na svoj vzťah, no to nie je skutočný život, “ priznal zdroj z ich okolia.

Našťastie sa však našla aj ďalšia osoba, ktorá si za pár slov tiež chcela zarobiť doláriky a k ich odlúčeniu povedala zas niečo iné. Tá mala zjavne naopak bližšie k Aaronovi.

Bol to priateľský rozchod, jednoducho to nefungovalo. Sú veľmi odlišní a každý má rušnú kariéru. Mali prekážky, ktoré nedokázali prekonať. Zostali stále priateľmi, necítia voči sebe nič negatívne, “ dodal ďalší zdroj.

 

Títo dvaja boli spolu od leta 2020

Ďalšie stratené roky

 

Len po 7. mesiacoch randenia oznámili zásnuby

Ďalšie stratené roky

Išlo vraj o obrovskú lásku

Ďalšie stratené roky

 

Možno sa o nich vyjadril niekto z týchto, hahaha

Ďalšie stratené roky

 

Keď herečka zistila, že športovec nepije sójové, či mandľové mlieko, ale normálne kravské, prišiel rozchod pre neprekonateľné (ne)vegánske rozdiely

Ďalšie stratené roky

:(

Ďalšie stratené roky

 

BONUS:

Dlhé vlasy na mužoch áno, či nie?

Ďalšie stratené roky

 

Ďalšie stratené roky

 

Zdroje: People.com







Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk