Cardi B zabije buď USA alebo Rusko |
Tretia svetová vojna u dávno začala. Je to boj o žudskú mysež o kolektívne vedomie a o Cardi B (29), ktorá je vraj rovnako ohrozená ako obyvatelia Ukrajiny. Ak nie viac Celá vec sa má toti tak, e raperka sa opä pustila do témy, ktorej moc nerozumie. Pravda je vak taká, e (hoci neviem prečo práve jej) sa mnohí fanúikovia pýtali na jej názor na momentálnu situáciu medzi Američanmi a Rusmi. A tak vlastne len odpovedala, čo si myslí. Keď teda v utorok vtrhli ruské jednotky na Ukrajinu, Cardi B povedala svoj názor otvorene. Síce sa najprv odpovedi vyhýbala, napokon to dala zo seba von. Predtým vak priznala, aké vežké riziko tým podstupuje. V skutočnosti by som chcela poveda veža vecí, ale budem sa radej stara o svoje záleitosti, pretoe niekedy mám pocit, e mám takú moc, e ak nepoviem tie správne veci, môem by zabitá, napísala najprv raperka a uistila vetkých fanúikov, e jej nikto nehackol telefón. Skutočne si vraj myslí, e ak by niektorej vežmoci prila nepohodlná, odstránila by ju. A hoci teda najprv povedala, e o situácii nejde rozpráva, neskôr ju u asi strach o svoj ivot preiel, a ete dodala k tomu pár viet. V skutočnosti ale nie som na strane NATO, a nie som ani na strane Ruska. Som na strane občanov Kieby títo svetoví lídri prestali prahnú po moci a naozaj sa zamysleli nad tým, koho vlastne postihuje táto svetová kríza. Vojna, sankcie, invázie by malo by to posledné, čoho by sa títo lídri mali obáva, dodala a naráala na obyčajných občanov, ktorí podža jej slov trpia najviac. Inflácia nie je len v Amerike, ale vade na svete. Obnovi ekonomiku je naozaj aké Čína sa s nami váne moc nebaví, take veža vecí je pozadu, veža tovaru je pozadu a táto sračka len vetko skomplikovala Take ma to naozaj tve a naozaj si elám, aby toto vetko malo logický záver, ale čo u, hmmm , ukončila najväčia hlásatežka žudstva, ktorá snáď nepovedala toho viac ako mala, a e o pár mesiacov tu na Pikokách nebudeme číta o nejakej jej záhadnej smrti. To by bola váne koda
Cardi B o situácii na Ukrajine
Pri slovách o jej zabití pôsobí fakt vystraene Takto odpovedala fanúikovi na Twitteri
Keď ďalí fanúik začal tvrdi, e toto nepíe Cardi B a niekto jej len telefón hackol/ukradol, raperka ho uistila, e je to skutočne ona.
Ona naozaj riskuje svoj ivot, iadny hacker Proste chce len vetkým dobre, lebo je plná lásky to jej vežké srdce (teda 2!!!) vidí predsa kadý jeden
Ako spieval The Beatles.. All You Need Is Love
Vetko pre lásku Nech to stojí, čo to stojí napríklad aj taký ivot
Hi hi
Mier
Zdroje: Dailymail.co.uk |

















