Kde všade mali celebrity sex?

pridal NoName 25.2.2022 o 10:02
Kde všade mali celebrity sex?


Keď máte tak nudný sex, že aspoň okolie musíte presvedčiť o tom, že ste v posteli zviera… Tak by sa to dalo nazvať. Reč je o mnohých z tohto článku. Pár známych tvárí malo potrebu sa s celým svetom podeliť o tajomstvá z ich intímneho života. Pozrite sa teda, kde všade si to tieto non-stop nadržané zajace rozdávali. Vieme totiž, že vás to moc zaujímava. Tak sa inšpirujte...alebo učte. 

 

Kourtney Kardashian (42) a Scott Disick (38)

Kardashian sa verejne priznala, že raz si to so svojím partnerom rozdala priamo v telocvični. Keďže sú to však boháči, dá sa predpokladať, že išlo o ich vlastnú posilku. Takže nič moc zaujímavé, ale ok… Zaradíme ju sem, nech je šťastná.

Kde všade mali celebrity sex?

Robbie Williams (48)

Spevák tvrdí, že to robil vo vinárni… ale aj už v mnohých vlakoch, či lietadlách… Už aspoň vieme, čo robia v tých privajet-och…

Kde všade mali celebrity sex?

 

Christina Aguilera (41)

Tá prezradila, že mala sex v kúpeľni… No a čo je na tom? Že v tom čase mama v dome blízkych. Keď chodila s Matthew Rutlerom, spoločne zažili sex v kúpeľni počas rodinnej oslavy. 

Kde všade mali celebrity sex?

 

T. I. (41) a Tiny (46)

Táto dvojica sa navzájom uspokojovala vo väzení a to počas návštevných hodín. Žiaľ, ich však pri tom neskôr chytili a raper kvôli tomu skončil 2 týždne na samotke… Ale oplatilo sa, nie?

Kde všade mali celebrity sex?

Kanye West (44) a Kim Kardashian (41)

Ako praví milovníci umenia pri pohľade naň zvlhli. A to doslova. Bývalý manželia vraj sexovali v jednom talianskom múzeu.

Myslím si, že naša dcéra North bola počatá práve medzi renesančnými majstrovskými dielami.

Kto povedal túto potrebnú pikošku celému svetu, 3-krát hádajte…

Kde všade mali celebrity sex?

 

Danny Brown (40)

Keď sa rapera Dannyho Browna v rozhovore pýtali, či už mal niekedy sex na javisku, napríklad počas svojho koncertu, tak len pokrčil plecami a dodal, že je to možné…

Kde všade mali celebrity sex?

 

Paris Hilton (41)

Toto je presne ten typ osoby, ktorá už bola všade, s každým a všetkým ho videla… Čo sa ale týka sexu, tak najnetradičnejšie miesto (o ktorom sa vie) bolo vraj v kúpeľni na jachte počas filmového festivalu v Cannes.

(Pre ňu asi nič netradičné, pre nás celkom dosť, či? Koľkokrát rozťahuješ nohy na miliónovej “loďke”, ty?)

Kde všade mali celebrity sex?

 

A vy ste na akom nezvyčajnom mieste mali sex? Len sa pekne priznajte. Keď budete úprimní, tak prezradím aj ja to svoje.

 

PS: Nemajte strach, všetko je to anonymné. A ako hovorí Boris, len sa majte radi a množte sa. Čižeee….. inšpirujte sa aspoň.

PS2: A tu si môžete pozrieť mužské nahotinky a TU zase ženské, čo sme mali pikošky.

 

Zdroje: Complex.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk