Chcem ťa tu a teraz!

pridal NoName 13.3.2022 o 19:05
Chcem ťa tu a teraz!


Pamätáte si, keď ste mali 16 rokov a hormóny vám išli vytlačiť očné buľvy z lebky? Tak také niečo podobné teraz zažíva aj Kourtney Kardashian (42) a Travis Barker (46)… len s tým rozdielom, že oni už dávno nemajú 16 rokov a tlačí sa im von niečo iné. Najmä Travisovi. Kourtney by o jeho “miernom” tlaku vedela dosť hovoriť.

Stačilo tak málo, a Kim (41) by už nebola jediná z rodiny, ktorá v živote natočila porno. Najstaršia sestra sekty totiž stratila skoro všetky svoje zábrany, keď si na verejnosti užívala jemné orgie s bubeníkom kapely Blink-182.

Nášmu Ignácovi sa podarilo odfotiť týchto dvoch na pláži Laguna Beach v Kalifornii. Tam sa spoločne po sebe najprv len váľali, no po čase došlo k dosť intímnemu treniu, zvláštnym pohybom a celkovo k začiatku akýmsi radovánkam. Jednoducho boli nadržení ako také králiky a chuť na sex bola silnejšia ako slušnosť. Keď Travis po chvíli začal Kourtney sťahovať nohavice, jedna žena, ktorá trávila čas na pláži s deťmi, vraj napokon k snúbencom prišla a vysvetlila im, že sú neslušné prasce a nech s tým okamžite prestanú. V skratke, prekazila im sex na verejnosti.

Kourtney a Travis sa potom o krátky moment išli radšej kúpať do oceánu, kde Barkerovi napokon studená voda stoporneý penis ukľudnila a Kardashianke zas tú rozpálenú pindu schladila.

To je tá ešte prvotná zamilovanosť…

Chcem ťa tu a teraz!

 

Chcem ťa tu a teraz!

 

Chcem ťa tu a teraz!

Chcem ťa tu a teraz!

 

Schladenie vášne

Chcem ťa tu a teraz!

 

Chcem ťa tu a teraz!

 

Zdroje: Dailymail.co.ukMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk