Z promócií koncert?

pridal NoName 6.4.2022 o 22:37
Z promócií koncert?


Ešte stále sa nájdu medzi celebritami také osoby, ktoré sa vyberú ísť študovať na vysokú školu, hoci to vôbec nemusia robiť, keďže sú už dáááááávno zahojení. Nájdu sa ale aj známe tváre, ktoré študovať nemusia a aj tak dostanú titul. Medzi ne patrí napr. aj Taylor Swift (32). Tá si čoskoro prevezme čestný titul… teda ak po tomto všetkom bude mať na to chuť.

Speváčka by si totiž mala zo školy New York University čoskoro prevziať čestný doktorát z umenia a predniesť príhovor na ceremónii. Otázne však je, či sa na promócie dostaví. Vec sa má totiž tak, že niektorí jej fanúšikovia sa snažia silou mocou na túto slávnosť dostať.

A ona chuderka o tomto čestnom titule sníva, už od roku 2016, keď sa jej v rozhovore pre časopis Vogue spýtali, čo je ešte odhodlaná v živote dosiahnuť.

Ona vtedy odpovedala, že chce získať titul ako Ed Sheeran (31) (ten ho získal v roku 2015 vo svojom rodnom kraji v University Campus Suffolk), lebo vraj sa na ňu kvôli tomu pozerá cez prsty.

Ale poďme späť k problému.

Podľa webu The Click, ktorý prevádzkujú študenti NYU študujúci žurnalistiku, dostali viacerí z nich divnú ponuku. Akýsi milovníci Taylor sú vraj ochotní zaplatiť pokojne 500 dolárov za to, aby sa na spomínanú akciu dostali. Jednoducho povedané, majú záujem o kúpu ich miesta/vstupu na promócie s tým, že sa budú ešte bez námietok tváriť, že sú tam kvôli ich podpore (tých predávajúcich, aby sme sa chápali). Proste trapas, no perfektná príležitosť na zárobok pre chudobného a flegmatického študenta, ktorý má nebodaj na sebe ešte študentskú pôžičku ako oni zvyknú.

Jeden inzerát, ktorý medzitým osoba odstránila, mal názov „Má niekto jeden lístok na promócie na rok 2022 navyše?

Pod ním sa v komentároch pripojili ďalší fanúšikovia s obrovským záujmom a s očividne peniazmi nazvyš.

Jeden zo študentov sa potom do diskusie pod príspevkom pridal.

"Je mi to ľúto, ale toto je už naozaj moc. Toto nie je koncert Taylor Swift. Je to promócia. Nemôžem zohnať lístky pre moju celú rodinu, ktorá mi povedala, že sa na to tešia, ale mám skúšať získať nejaké ďalšie lístky navyše iba preto, že sa vám naozaj páči Taylor Swift?"

Niektorí sa snažili argumentovať tým, že Swift nebola na turné od roku 2018, tak je pochopiteľné, že ju chcú vidieť a ešte v tak veľký deň… jednoducho hlúpi fanatici Taylor. Inzerát bol napokon stiahnutý, no na Reddite a Twitteri sa nájdu ďalšie osoby, ktoré prosíkajú o vstup na ceremóniu, kde má mať speváčka úvodný prejav.

 

Taylor musí byť zo situácie isto nadšená

Z promócií koncert?

 

Dojatá

Z promócií koncert?

Alebo nasratá

Z promócií koncert?

 

Proste… nej*be vám?

Z promócií koncert?

 

Hejt na fanúšikov

 

"Vysokoškoláci" spolu

Z promócií koncert?

 

Zdroje: Capitalfm.com,  Insider.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk