Čo je nové?

pridal NoName 10.4.2022 o 13:21
Čo je nové?


Keďže mi bolo povedané, že nepatrím k tým najostrejším ceruzkám v peračníku, tak som radšej vytvorila článok, kde som nemusela toho veľa písať… a najmä zisťovať. Takže tu máte fotky, ktoré rozprávajú príbehy samé za seba.

Dnes sa pozrieme na najnovšie selfíčka, chvastačky, šérovačky (vezmite si to ako chcete) našich celebrít. Tým sa život, našťastie, nezastavil tak, ako u mnohých mentálny vývin. A vďaka za to. Kvôli tomu máme totiž námety na pikošky a vy teraz môžete čítať tento text.

Ako povedal Lenin… Učte sa, učte sa, učte sa… a preto sa naozaj učte. Čo? No predsa všetko, čo vás zaujíma. Takže pokojne aj o celebritách sa učte… aby ste napríklad vedeli, že ako dopadnúť nikdy určite nechcete, prípadne komu napísať nechutný hejt-komentár pod fotku, ktorý si “zaručene” ten slávny človek prečíta.

ČÍTAŤ PIKOŠKY PROSTE ZNAMENÁ BYŤ VZDELANÝ… preto sa sem vracajte a nezabudnite si robiť prehľad v živote a novinkách známych tvárí.

 

Tu máte prvú časť nášho edukačného programu.

Trojročná True Thompson dokazuje, že má v rodine štetky, keď si robí make-up, ktoré nosia prostitú… teda jej tety a mama v čase, keď majú ich vizážistky práve voľno.

Čo je nové?

 

A možno by stačil len filter, ok, tak aspoň dva, a z dievčatka by bola rázom make-up artistka…rovnako ako z Khloé (37) za sekundu modelka

Čo je nové?

Keď sme už pri tejto rodine, pozrite sa na tieto dve Jennerky, ktoré si vyšli na zápas NBA v LA, aby podporili Devina Bookera (25)… to je ten pichač Kendall (26). Ako Kylie pred týždňami priznala, necíti sa ešte so svojím telom po pôrode spokojná, tak aj na zápas prišla v dlhom kabáte a vysokých čižmách.

Čo je nové?

 

18 stupňov v apríli vs 18 stupňov v septembri

Čo je nové?

 

K tejto fotke vymyslíte vy nejakú popisku a napíšte do komentu… Nech sa pobavíme. :)

Čo je nové?

Týždeň po tom, čo Bruce Willis (67) ukončil svoju kariéru kvôli afázii (strate reči), zverejňuje prvý záber… teda jeho manželka. Na fotkách sa usmieva a vyzerá byť spokojný… aj keď, čo mu iné ostáva, no nie? Každopádne tu sú tie fotky.

Čo je nové?

 

Britney Spears (40) sa stále nevie vopchať do kože… a očividne ani do plaviek. Zase sa vyzliekla a od nudy na Hawaii pózovala ako keby mala späť jej 16-ročné telo. Čo vlastne má, no postava sa kus zmenila…

Ak by ste inak hľadali jej hrdosť, tak s veľkou pravdepodobnosťou si ju zatláča medzi kozy.

Čo je nové?

 

Čo je nové?

Čo je nové?

 

Tu už bola asi aj s holou frndou

Čo je nové?

 

!!!Nikto nevyšetrí prsia tak dôkladne človeku, ako dokáže len Britney sama sebe!!!

Čo je nové?

Linnu Risu (58) náš Ignác zachytil cestou od kaderníka. Nič sa na nej zmenilo. Stále je štíhla a v tvári preplastikovaná, až sa miestami začína podobať na Kris Jenner.

Všimnite si však ale tú baranicu na hlave. Buď oskalpovala zadok čau-čaua a prišila si ho na svoju lebku, alebo má vlasy za troch.

Čo je nové?

 

A vraj plast dokáže horieť… BLBOSŤ!!!

Čo je nové?

 

Camila Cabello (25) je novodobá veštkyňa Baba Vanga a ukazuje nám, kde tento svet speje.

Čo je nové?

Ďalšia fotka Nicki Minaj (39) do jej albumu s názvom “raperka a jej kufor”

Čo je nové?

 

Zac Efron (34) si v Kostarike aspoň zajazdil na štvorkolke, keď už si na ňom nemôže zajaziť Gabriella Montezová… ak nevieš, kto to je, tak si buď moc starý, alebo naopak moc mladý

Čo je nové?

 

Čo je nové?

Nové vlasy, nové ja… Nová Kris, stále vychcaná Kris

Čo je nové?

 

Čo bolo lepšie?

Čo je nové?

 

No veď to, čo povie ona… predsa ona je mother-fucker Kris Jenner (66), ktorá má stále pravdu!!!!

Čo je nové?

Kaia Gerber (20) s nohami ako dva cencúle

Čo je nové?

 

Daphne Bridgerton a.k.a. Phoebe Dynevor (26) v 21. storočí s topánkami, ktoré akurát zapadnú, keď niekoho kopne medzi ritné polky

Čo je nové?

 

Ešte stále v kindervajco verzii.. Riri (34) a jej najnovší outfit.

Čo je nové?

Aj medzi celebritami existujú skutočné kamošky. Dokonca aj také, ktoré si vymieňajú oblečenie.
Katie Holmes (43) s nohavicami po Adele (33)

Čo je nové?

 

Tak mladá a tak chudobná… Olivia Rodrigo (19) ešte stále nezarobila toľko, aby chodila súkromnými letmi. Speváčka pri ceste z Las Vegas v Nevade.

Čo je nové?

 

Eva Longoria (47) mala zarezané nohavičky v riti na pláži v Delose

​​

Čo je nové?

Lebo jeden klobúk je málo

Čo je nové?

 

Pete Davidson (28) sa už stretol s deťmi Kimči (41)... takže čakajte čoskoro výlev od Karola (44)

Čo je nové?

 

Čo je nové?

 

Zdroje: Google.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk