Volajte ochranárov zvierat… a psychiatra!!!

pridal NoName 6.5.2022 o 19:55
Volajte ochranárov zvierat… a psychiatra!!!


Stále si pri Britney Spears (40) povieme, že horšie už skutočne ani nemôže by, no a ona po čase vždy posunie látku nižšie a ukáže nám, že sa dá ešte viac klesnú.

Po trápnych tanečkoch, v ktorých je speváčka len žudská točiaca sa vŕtačka, a nelichotivých fotkách, teraz Britney prichádza s ďalším skvostom. Vyzlečená verejne týra nevinné šteňa, keď ho využíva na to, aby jej zakryl tú napustenú pišulu.

Je to tak… Spears ani s tehotenstvom nedostala rozum a neupokojila sa. To práve naopak. Stále jej prepína v hlave, a možno aj viac. Pre graviditu už očividne nemôže bra aj naďalej lieky na hlavu a takto to dopadlo..

Spears najnovšie na Instagrame opä pózuje nahá. Tentokrát však tieto “príažlivé” fotky trošku obzvláštnila. Speváčka si totiž konečne asi uvedomuje, že jej telo už dávno nevyzerá ako v klipe Oops!...I Did It Again (a o pár mesiacov to bude ešte väčšie peklo), tak si na pomoc k získaniu obrovského počtu lajkov mierne dopomohla. No a čo žuďom roztopí srdiečko viac ako škandály v šoubiznise? Presne tak, šteniatka!!! A jedno také “zhodou okolnosti” už má doma pár mesiacov aj samotná Britney. Tak toho speváčka rovno využila a roztomilého psa priam zneužila na svoje akty.

Myslím, že k samotným snímkam netreba ani komentár. Ten pohžad psa hovorí za všetko.

Len vám opä pripomeniem, že táto žena o pár mesiacov privedie na svet diea… Majte to teda na pamäti a predstavte si už teraz tú traumu a hanbu, s ktorou sa to nevinné stvorenie bude v živote, žiaž, potýka.

 

#FreeBritney hovorili…

Volajte ochranárov zvierat… a psychiatra!!!

 

Ja skôr hovorím #CallPETAorPsychiatry

Volajte ochranárov zvierat… a psychiatra!!!

A teraz mi tak napadlo, či len nefejkuje to tehotenstvo a preto si zakrýva to brucho

Volajte ochranárov zvierat… a psychiatra!!!

 

Avšak, robí to výborne… nikto nie je zvedavý na jej necudné telo!

Volajte ochranárov zvierat… a psychiatra!!!

 

Teraz fakt.. Kto za toto prevezme zodpovednos, keď sa niečo stane? Povedzte mi prosím....

?
?
?
?
?
Zobrazi? tento pr?spevok na Instagrame
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Pr?spevok

 

Zdroje: Instagram.comMôžete sa prihlási cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnos odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLA
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk