Matka a dcéra pre Harpers Bazaar

pridal NoName 8.5.2022 o 16:59
Matka a dcéra pre Harpers Bazaar


Aká matka taká Katka. V tomto prípade aká matka, taká Liv Freundlich (20). Keďže je Deň matiek a Julianne Moore (61) má ukážkový matersko - kamarátsky vzťah so svojou dcéruškou, niečo porozprávali pre Harpers Bazaar USA verziu. Aj nafotili. Nižšie zistíte, čo prezradili jedna na druhú, hlavne nejaké veci ohľadom obliekania a módy.

Titulka sa im síce neušla, ale zato fotky majú taký pozitívny náboj, z ktorého mám pocit, že ich puto je naozaj také, aké ho bez preháňania opisujú. Okrem toho si ich Bvlgari vybrali, aby prezentovali kolekciu šperkov.

Liv Freundlich o tom, čo na svojej matke najviac obdivuje:

Hlavne cieľavedomosť. Vždy má jasnú predstavu o tom, čo chce dosiahnuť (výber rolí). Pre tie je zanietená. Moja mama robí čo chce robiť a nikdy ju nezaujímalo, čo si o tom myslia ostatní.

Na margo toho, že Julianne pristupuje k pozornosti celého sveta s nadhľadom:

Tancuj ako keby sa nikto nepozeral. To je jej krédo, podľa ktorého žije. Veľa tancuje na verejnosti. Robí to hlavne preto, aby ma zahanbila. Privádza ma do rozpakov, ale vždy ma rozosmeje.

O ich kamarátskom vzťahu:

Naozaj chodím k mojej mame po rady vo všetkom. Dáva ich dobré hlavne ohľadom chlapcov. Vo vzťahoch si prešla rovnakými skúsenosťami ako ja.

O maminom štýle:

Má zmysel pre nadčasovú, odvážnu eleganciu. Dáva mu vlastnú osobnosť. Vďaka nej sa naučím niečo aj o svojom vlastnom štýle.“ Priznáva sa, že si často z maminej skrine požičiava veci a šperky. „Zdieľame šperky a oblečenie. ale je to iba jednostranná záležitosť.

Teraz sa k slovu dostáva herečka.

Julianne o natáčaní filmu, kde bola jej dcéra asistentka produkcie:

Zažili sme si vtedy spolu najkrajšie chvíle, na ktoré nikdy nezabudnem. Síce lokalita nebola extra očarujúca. Každý večer, keď sme sa vrátili z práce, sme jedli čipsy, rozprávali sa o práci a vzťahoch. Bolo to celkom fantastické.

O trávení spoločného času:

Vrhám sa na každú príležitosť, aby sme spolu strávili viac času. Veľké míľniky, napríklad narodeniny, sú pre nás veľká vec. Prvé, čo som jej darovala, keď bola dieťa, bol medailónik. Keď mala 16 rokov, dostala prsteň a tento rok zase náhrdelník.

O módnom vkuse :

Liv má pre obliekanie zmysel. Všíma si, čo nosím. Máme podobný vkus, no ona ho má dobrodružnejší. Keď si nie som niečím istá, spýtam sa jej: Mám si to obliecť? Páči sa Ti to? Vždy si vypočujem jej názor."

O láske k nej:

V momente, keď sa narodila, som z nej bola v úžase. Je to skvelá, úžasná dcéra. študentka. Niekto, s kým rada trávim čas. Neexistuje ani jedna vec, ktorú by som na nej nezbožňovala.

 

Láskyplný vzťah.

Matka a dcéra pre Harpers Bazaar

 

Bvlgari. Šperky vyzerajú celkom k svetu.

Matka a dcéra pre Harpers Bazaar

Žiaden človek nedokáže dať toľko lásky človeku, ako dokáže dať len človek človeku.“ kpt. Danko.

Matka a dcéra pre Harpers Bazaar

 

Matka a dcéra pre Harpers Bazaar

 

Matka a dcéra pre Harpers Bazaar

Matka a dcéra pre Harpers Bazaar

 

Julianne (61) má ešte syna Caleba (24). Na foto aj manžel Bart Freundlich (52).

Matka a dcéra pre Harpers Bazaar

 

Nie je to jej prvé fotenie pre Bvlgari, absolvovala ho viackrát, konkrétne táto fotka je z roku 2012.

Matka a dcéra pre Harpers Bazaar

 

Zdroje: Harpersbazaar.com, Bestlifeonline.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk