Keď cudnosť ide bokom

pridal NoName 8.5.2022 o 23:48
Keď cudnosť ide bokom


Zdá sa, že ak chce človek patriť medzi “elitu” a pohybovať sa v šoubiznise, hanblivosť, alebo hrdosť musí isť bokom. Najmä teda, keď osoba nevie nijak inak poriadne zaujať. No a medzi takých (nedostatočne talentovaných či zaujímavých) sa radí aj Bebe Rexha (32), ktorá na najnovších fotkách pôsobí ešte lacnejšie ako Kardapitchanky… a to je už čo povedať.

Jeden cecok do Tokia a druhý do New Yorku… tak by sa dali nevidiacim opísať nové lacné fotky speváčky. Hoci Rexha nemá ani zďaleka postavu modelky, sebavedomia má o dosť viac ako napr. Bella Hadid (25). Na zhotovenie a hlavne zverejnenie týchto fotky to chce totiž veľkú dávku hrdosti, prípadne flegmatickosti.

Bebe si pre svojich sledovateľov vo štvrtok pripravila prekvapenie, keď im urobila vizuálny striptíz. Všetko to začalo v podstate (skoro) nevinne, keď najprv pridala záber v sukni a tričku. Potom fanúšikov požiadala o to, aby sa preklikli aj na ďalšie zábery, kde ich “čaká menšie prekvapenie”.

Na ďalších fotkách sa ukázalo, že to nevkusné tričko, ktoré jej vytláča cecky do strán, je vlastne body/prip. plavky….K tejto lacnote potom speváčka napísala tento popis:

Spoločne môžeme ovládnuť svet.

Ako? No predsa cez nahotu. Odhalenosť je cesta k iluminátom!!!

Ako by povedala ona “pre malé prekvapenie skrolujte nižšie”.

Keď cudnosť ide bokom

 

Tu by som povedala, že je to skôr stará Khloé (36)

Keď cudnosť ide bokom

 

Tie leukoplasty na prstoch si nevšímajte… podstata je inde

Keď cudnosť ide bokom

 

Keby ste náhodou nevedeli, kto táto žena je

 

Zdroje: Instagram.com/BeberexhaMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk