Tieto dve sa čoskoro isto pobijú

pridal NoName 13.5.2022 o 18:22
Tieto dve sa čoskoro isto pobijú


Selena má síce tvár roztomilého dieťaťa, no v skutočnosti je asi aj celkom protivná trúba. Aby ste však chápali dôvod, vysvetlíme si najprv situáciu.

Zatiaľ čo Hailey (25) žije s Justinom (28) a vymetá s kamoškami jednu celebritnú akciu za druhou, Gomez (29) stále len bojuje so svojou sociálnou fóbiou a chvíle si kráti na sociálnej sieti Tik-tok. Tam je posledné mesiace až moc aktívna. No a práve na tejto platforme vzniklo vďaka nej už pár zvláštnych “náhod”.

Prvá sa stala len pred pár týždňami, keď Hailey pridala na svoj profil video, kde prosí všetkých sledovateľov, aby ju už konečne nechali na pokoji. Doslova hovorí, že jej vadia protivné komentáre a urážky, ktoré má neustále v komentároch. Stará sa len o seba, nikomu nič zlé nerobí, tak nech ju nechajú na pokoji.

Od svadby s Justinom síce už prešli 4 roky, no ľudia jej stále píšu pod príspevky odkazy typu, že je hrozná, že Bieber ju nemiluje, a ona to vie, no ide jej len o slávu a prachy… Proste malé deťule, ktoré sa ešte cez rozchod Sel a Justina nedostali. Hailey to ale rozčuľuje a preto im venovala toto video:

 

<

 

Selena potom o malú chvíľu pridala na svoj účet video, v ktorom odkazuje len - “I Don't Care, I Don't Really Give a F*ck”… A keďže ľudia nežerú trávu, ihneď vedeli, na čo, teda na koho speváčka naráža. Komentáre ale typu “myslíme na rovnakú osobu” sa akosi po pár dňoch vytratili a tieto ženy mali zase všetci u riti… pokiaľ si teda Sel zase do manželky jej ex nekopla.

Isto ste si všimli, že Bieberová má pleť, pre ktorú by sme každá zabíjala. Hailey preto natočila ukážku toho, čo používa na tvár a ako sa maľuje. No a netrvalo dlho a Gomezová po pár hodinách urobila to isté… nešlo ale o kopírovanie, no o ten spôsob, akým to podala. Viacerým prišlo, že sa snaží zosmiešniť práve Hailey. Selena totiž v jej videu pôsobí arogantne, znudene a non-stop prekrúca oči ako taký 14-ročný pubertálny chalan. Akože fakt hrôza…

Jej fanúšikovia jej hneď pod tento post začali písať o tom, že sú z nej sklamaní a nechápu, prečo toto musí robiť. Selena sa po množstve takýchto správ zahrala na moment na hlúpu a reagovala, že nechápe, čo urobila zle. Po pár hodinách napokon vypla komentáre a snažila sa vyhnúť tomu hejtu, ktorý sa na ňu valil.

Či fakt nevedela, a zase to bola len “náhoda”, tak to posúďte vy. Nech sa ale Gomez a jej fanúšikovia akokoľvek snažia, je to jedno… Hailey v podstate vyhrala už v momente, keď jej Justin navliekol prsteň na ruku.

 

Pani Bieberová a jej pleť ako z titulky časopisu

<

 

Selena s vykrútenými očami ako pri epileptickom záchvate

<

 

 

Tie ksichty sú fakt na facku… tu máte porovnávačku 

<

 

 

Zdroje: Tiktok.com/@selenagomez, tiktok.com/@haileybieberMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk