Elon chcel od letušky sex

pridal NoName 20.5.2022 o 17:45
Elon chcel od letušky sex


Dámy a páni, predstavujeme vám ďalšieho zbohatlíckeho zvrhlíka, alebo obeť politického motívu. Kým vlastne je, to nechám na vás. Utvorte si mienku radšej vy. Ak je však v skutočnosti miliardár fakt prasiak, tak máme pre neho len jeden odkaz: Elon, za peniaze či koňa si ženský rozkrok (väčšinou) nekúpiš!!!! A prečo sme spomenuli koňa? Tak to pochopíte, keď budete čítať ďalej.

Vec sa má proste tak, že najbohatší muž sveta - Elon Musk (50) momentálne čelí obvineniu, že sexuálne obťažoval letušku na palube súkromného lietadla spoločnosti SpaceX, ktorým pred rokmi letel do Londýna. Ide o ďalší obrovský škandál, ktorému na popularite pridáva ešte aj fakt, že firma boháča dokonca spomínanej žene zaplatila obrovské odškodné. To malo samozrejme slúžiť na urovanie sporu. A ako nepriame “prepáč”.

K incidentu malo dôjsť ešte v roku 2016. Elon vraj počas letu začal letušku sexuálne obťažovať odhaleným stoporeným penisom, dotýkať sa jej stehien bez súhlasu a napokon jej údajne ponúkol peniaze a dal návrh, že jej kúpi koňa výmenou za erotickú masáž.

Taktiež sa píše o tom, že letuška bola po tom, ako začala v Muskovom lietadle Gulfstream G650ER pracovať tlačená do toho, aby si zriadila riadnu masérsku licenciu s tým, že potom takéto služby bude poskytovať priamo Muskovi. Jedna potom z takýchto (pokojne celkom bežných masáží) sa však mala zvrhnúť a žena následne obdržala sériu nevhodných ponúk od miliardára.

Správu o sexuálnom obťažovaní zverejnil ako prvý web Insider, ktorý sa odvolával na rozhovory, e-mailovú korešpondenciu a ďalšie získané dokumenty, ktoré s Insiderom zdieľal priateľ alebo priateľka samotnej letušky. Spravodajská spoločnosť taktiež tvrdí, že firma SpaceX napokon letuške po incidente vyplatila sumu až 250-tisíc dolárov (mimo platu).

Čo sa týka Elona, ten po oslovení k situácii ešte toho moc nepovedal. Vypýtal si len viac času na reakciu, pretože k „príbehu je toho viac čo dodať“. Vyjadril sa ale aspoň takto:

Ak by som (niekedy) mal sklony k sexuálnemu obťažovaniu, je nepravdepodobné, že toto by bolo prvýkrát za celú moju 30-ročnú kariéru, čo by niečo také vyšlo najavo, “ reagoval miliardár a dodal, že príbeh je politicky motivovaný s cieľom ho „zostreliť”.

Po zverejnení škandálu už Musk žiadne vyjadrenie Isideru a ani nikomu inému nedal. Čo sa týka letušky, tá všetko odmieta… (buď nechce dostať pokutu a je rada za toho štvrť milióna (a možno aj koňa), alebo má spravodajský web poriadny prúser a Elon po žalobe na tomto celom ešte viac zbohatne.) Vo vyhlásení Insideru sú však uvedené detaily ako si mal vizionár počas masáže odložiť uterák zakrývajúci jeho intímne partie a žiadať od letušky spomenuté činy. A toto by isto nezverejnili len preto, že to kamoš letušky povedal a bez dôkazov.

Každopádne bude to ešte zaujímavé a mňa zaujíma, že čo si o tom myslíte. Napíšte do komentu.

 

Lietadlo Muska

Elon chcel od letušky sex

 

Ide o model Gulfstream G650ER

Elon chcel od letušky sex

Ak ste sa pýtali, kde by mohli mať sex, tak pokojne aj tu… a keby im bolo málo miesta, isto je to rozťahovací gauč

Elon chcel od letušky sex

 

Elon si zo škandálu pred pár hodinami dokonca robil srandu na Twtteri


 

Ak je to teda náhodou fakt klamstvo, čo tých 250-tisíc?

Elon chcel od letušky sex

Hmmm, Elon??

Elon chcel od letušky sex

 

Za úctu k vlastnému telu a hrdosť? :D

Elon chcel od letušky sex

 

Či na toho koňa? :D

Elon chcel od letušky sex

 

Zdroje: Businessinsider.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk