Johnny vyhraaaaaaalllllll!!!!!

pridal NoName 1.6.2022 o 23:41
Johnny vyhraaaaaaalllllll!!!!!


Mother-fucker! Je to tam!!!

Len tak v rýchlosti vám dávam info o tom, že spravodlivos ešte existuje a hoci Amber Heard (36) pred súdom zahrala poriadne divadlo, porota napokon rozhodla v prospech Johnnyho Deppa (58).

Tento nikdy nekončiaci príbeh sa napokon dostal do finále. Súd, ktorý trval od 11. apríla, sa v piatok 27. mája skončil. Herec nakoniec a NAŠASTIE VYHRAL. A keď vám poviem, že rozsudok oslávil v najbližšej krčme, tak to pre vás isto nebude nijaká novinka.

Vec sa má tak, že tesne pred vyhlásením rozsudku sa ukázalo, že porota nevyplnila čas rozsudku týkajúcu sa náhrady škody. Sudca Azcarate dal teda porotcom pokyn, aby sa všetci vrátili do rokovacej miestnosti a vyplnili formuláre. Proces sa preto tesne pred koncom na pár minút prerušil. No už vtedy sa pošepkávalo o tom, že Depp to má vo vrecku a Amber zase z toho vrecka bude musie vyahova “pár” dolárikov. Fanúšikovia dokonca v jednom momente ešte pred vyjadrením poroty jasali a kričali od radosti. A keď napokon v súdnej sieni zaznelo, že Johnny skutočne vyhral, herec už v miestnosti nebol. Údajne bol videný v čase vyhlasovania rozsudku v pube v Newcastli. A my sa mu nečudujeme. Zaslúži si, hoci tiež určite nie je čistý. No minimálne je čistejší ako jeho postež po “vtipe” Amber. Inak keď už je reč o pani herečke, tak tá musí teraz exmanželovi zaplati 15 miliónov dolárov. Nie je to síce 50 ako Johnny požadoval, no minimálne čes si trošku napravil. Uvidíme teda, či mu to aspoň z časti nejak v zničenej kariére pomôže.

Gratulujeme Johnny!!!!

 

UPDATE:

Johnny svoj súd vyhral, ale namiesto 50 miliónov dostane 15 miliónov dolárov (sudkyňa to znížila na 10.35 milióna dolárov). Amber rovnako vyhrala svoj súd, ale namiesto 100 miliónov dostane 2 milióny dolárov.  Ak to matematicky spočítame, Amber je teraz dlžná Johnnymu 8.35 milióna dolárov

 

PS: Ak chcete, môžeme zhrnú celý prípad do nejakého článku. Tak napíšte.

KONEČNE!!!!

Johnny vyhraaaaaaalllllll!!!!!

 

Je to tam!

Johnny vyhraaaaaaalllllll!!!!!

 

Táto žena je bohyňa

Johnny vyhraaaaaaalllllll!!!!!

A tento obhajca to tiež poriadne s Johnnym prežíval

Johnny vyhraaaaaaalllllll!!!!!

 

Sorry Amber, ani na Oscara a ani na víazstvo to divadielko nebolo

Johnny vyhraaaaaaalllllll!!!!!

 

Možno nabudúce

Johnny vyhraaaaaaalllllll!!!!!

Teraz takto pekne zakývaj peniažkom

Johnny vyhraaaaaaalllllll!!!!!

 

Bol to ale pekný kanál celý tento súd

Johnny vyhraaaaaaalllllll!!!!!

 

Treba uzna, že takéto veci zo vzahu snáď nechce nikto aha von..

Johnny vyhraaaaaaalllllll!!!!!

Ešte pred celý svet

Johnny vyhraaaaaaalllllll!!!!!

 

Ale inak to bolo fajné manželstvo, či?

Johnny vyhraaaaaaalllllll!!!!!

 

Status o tom, že Johnny už oslavoval víazstvo počas vyhlásenia

 

Zdroje: bbc.com







Môžete sa prihlási cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnos odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLA
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2026 redakcia@pikosky.sk