Johnny po víťazstve chlastá a natáča Tik-tok videá

pridal NoName 9.6.2022 o 22:03
Johnny po víťazstve chlastá a natáča Tik-tok videá


Johnny Depp (58) bude pravdepodobne oslavovať túto svoju priam životnú výhru až do Vianoc. Amber Heard (36) proste musela byť skutočne “super” manželka, keď ho pocit radosti z víťazstva drží aj po toľkých dňoch.

Herec momentálne trávi posledné dni s priateľom a gitaristom Jeffom Beckom, ktorý má turné, a ktorého sa zúčastňuje aj Johnny. Aspoň takto sa vraj snaží dať Depp do psychickej pohody po dlhom niekoľkotýždňovom súdnom procese. A vyzerá, že sa mu to darí… hoci aj vďaka alkoholu. Kto by však na koncerte drsných chlapov pil minerálku, no nie? Johnny určite nie. Ten ak užíva len alkohol, tak to je u neho obrovský úspech.

Každopádne aj napriek trvajúcej opitosti herec (alebo aspoň jeho PR team) nezabúda aj na fanúšikov, ktorí Deppovi držali celý čas palce. Overený účet J.D. uverejnil svoj prvý príspevok na sociálnu sieť TikTok, aby sa poďakoval fanúšikom a podporovateľom, ktorí stáli pri ňom počas súdneho procesu s jeho exmanželkou Amber Heard. Vo videu ukazuje zábery ľudí, ktorí sa pred budovou súdu denne zhromažďovali, aby vyjadrili hercovi podporu, zatiaľ čo on na nich vysmiaty máva zo svojho auta. Okrem toho tiež do videa zahrnul Johnny zábery zo svojho života za posledný týždeň, počas ktorého bol na spomínanom turné po boku Jeffa.

"Všetkým mojim najcennejším a najvernejším podporovateľom. Všade sme boli spolu, všetko sme videli spolu. Prešli sme tou istou cestou. Robili sme spolu správne rozhodnutia, a to len preto, že vám na tom záležalo. Teraz sa všetci spoločne pohneme vpred, " herec uviedol v popise príspevku.

Johnny taktiež po verdikte oznámil, že tento výsledok znamená začiatok novej kapitoly v jeho živote a fanúšikom povedal, že to najlepšie ešte len príde. Pár dní po skončení procesu ešte oznámil vydanie nového albumu s Jeffom Beckom… takže sľubov padlo dosť. Uvidíme, či napokon to nebudú len silné reči a “skutek utek”, keďže nemá ďaleko od toho, aby zas opäť spadol do sračiek, v akých bol.

 

Tik-tok video

<

 

 

Johnny počas turné s Jeffom

Johnny po víťazstve chlastá a natáča Tik-tok videá

 

Johnny po víťazstve chlastá a natáča Tik-tok videá

Johnny po víťazstve chlastá a natáča Tik-tok videá

 

Johnny po víťazstve chlastá a natáča Tik-tok videá

 

Vystúpil aj na pódiu

 

Zdroje: Tiktok.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk