Za úbohé mlčanie získala obraz hanby

pridal NoName 13.6.2022 o 16:56
Za úbohé mlčanie získala obraz hanby


O zlom vzťahu medzi Johnnym Deppom (58) a jeho dcérou sa špekulovalo už dlhšie. A to najmä počas súdneho procesu herca s Amber Heard (36). Viacerí ľudia nevedeli pochopiť ignorantsky postoj Lily Rose (23). Tá sa svojho otca nijako nezastala, nevyjadrila mu podporu či nebránila ho. Jednoducho držala hubu. A to jej fanúšikovia ešte dnes (po skončení procesu v prospech Johnnyho) vyčítajú a nazývajú ju zbabelou a nevďačnou zradkyňou… A nie sú jediní. Rovnaký postoj očividne zaujal aj Depp, ktorý je pravdepodobne tiež zo svojej dcéry dosť sklamaný. Herec totiž teraz predáva obraz Lily, kde jej cez tvár napísal slovo „silence“...čiže mlčanlivosť.

Johnny má údajne vyčítať dcére to, že sa na neho počas náročných týždňov vysrala. Nevenovala mu ani jeden post na Instagrame, v ktorom by mu pomohla verejnosť získať na jeho stranu, či aspoň ukázala, že drží stranu svojmu otcovi. Neurobila proste nič. A to sa Deppovi nepáči. Vraj dala priestor konšpiračným teóriám a “dôveryhodným” webom, ktorí tak mohli písať články tipu “herec je tak odporný človek, že si ho nezastala dokonca ani vlastná dcéra…”

Depp preto teraz reaguje a len podporuje klebety o tom, že s Lily už nemajú medzi sebou blízky vzťah.

Všetci vieme, že herec rád (a celkom slušne) maľuje. A preto niet divu, že už v januári ohlásil vlastnú NFT kolekciu s názvom Never Fear Truth. Tá zahŕňa maľované portréty jeho rodinných príslušníkov, priateľov, ale aj osobných hrdinov. A že záujem o tieto jeho diela po súdnom procese vzrástol, to nejak extra vysvetľovať nemusím. Dodám ale, že maľba Lily sa momentálne rozoberá vo veľkom.

Depp, ktorý tvrdí, že všetky kúsky z kolekcie majú „zachytávať odrazy osobnosti jednotlivcov“ totiž na portrét dcéry napísal tieto slová „silence. exile. cunning“, ktoré v preklade znamenajú „mlčanie. vyhnanstvo. prefíkaná“.

Média teraz považujú toto “gesto” za znamenie, že herca mrzí, ako sa zachovala v posledných mesiacoch a že namiesto verejnej podpory zostala ticho. Nestal jej vraj za to, aby mu venovala aspoň jedno vyjadrenie, príspevok, a pod...

 

Johnny ako talentovaný umelec

Za úbohé mlčanie získala obraz hanby

Aj seba už maľoval

​​

Za úbohé mlčanie získala obraz hanby

 

Moje pôsobenie na trhu s NFT sa ešte iba začína, “ povedal herec ešte začiatkom roka.

Za úbohé mlčanie získala obraz hanby

 

Depp pri maľbe jeho dcéry

Za úbohé mlčanie získala obraz hanby

Tej dopísal cez tvár „mlčanie. vyhnanstvo. prefíkaná“...

(plus ešte vetu „slová strácajú na sile“, ktorú má vytetovanú na ruke a pochádza z knihy od básnika Jamesa Joycea)

Za úbohé mlčanie získala obraz hanby

 

Čo sa týka obrazu, ani jeden sa ešte k nemu nevyjadril

Za úbohé mlčanie získala obraz hanby

 

Ale aby sme na Lily len nenakladali, treba priznať, že si otca zastala aspoň v roku 2016, keď Amber Heard prvýkrát vyšla s vážnymi obvineniami. Vtedy na svoj Instagram napísala toto:

Môj otec je ten najmilší človek, akého poznám, nikdy nebol ničím iným ako skvelým otcom pre môjho malého brata aj mňa. Každý, kto ho pozná, by povedal to isté.

Za úbohé mlčanie získala obraz hanby

 

Zdroje: Buzzfeednews.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk