Toto skutočne tlačí Aniston do hlavy

pridal NoName 23.6.2022 o 22:10
Toto skutočne tlačí Aniston do hlavy


Niektorí pijú krv z mladých panien, iní chodia na plastiky ako na klavír, no Jennifer Aniston (53) nič. Tá je vraj prirodzene stále mladá. Herečka už roky popiera akékoľvek estetické úpravy ako aj samotnú silu prírody. Proste za jej mladistvý vzhľad údajne môže len zdravé jedlo a kvalitný spánok…. Pardón! Ešte obyčajná, no o to kúzelnejšia Smart Water minerálka, na ktorú robila dlho reklamu.

Už dlhší čas sa špekuluje o tom, čo Anistonka používa, keď vyzerá lepšie ako mnohé jej o polovicu mladšie kolegyne. A keďže herečka tvrdí, že za to môže len jej zdravý životný štýl, viacerí sa podľa neho začali riadiť. Najmä, čo sa stravy týka. Na internete sa rozšíril trend, ktorý pozostáva z toho, že osoby konzumujú niekoľko dní iba šalát “à la Jennifer”. Ide o recept, ktorý prezradila Courteney Cox (58). Tá v minulosti povedala, že Jenn pravidelne počas natáčania Priateľov jedla jeden konkrétny šalát. A vymenovala aj presné suroviny. No teraz po rokoch sa prišlo na to, že odrbávala. Čiže všetky ženy, ktoré sa ládovali tým šalátom, no aj napriek tomu sa im urobila vráska hnevu, tak majú smolu. Nejedli tú správnu a čarovnú kombináciu jedál. Seriálová Monica jednoducho klamala. A to je už na fajnú žalobu!!!

Aniston po rokoch priznala, že jej kolegyňa uviedla zlý recept. Jej milovaný šalát Cobb vraj neobsahuje pšeničný bulgur, petržlen, uhorky, feta syr, červenú cibuľu, cícer, mätu a nasekané pistáciové orechy…ako uviedla Cox. Tá si vraj nevedno odkiaľ vymyslela takúto kombináciu. Skutočný šalát, ktorý Jennifer konzumuje, sa podľa jej slov skladá zo šalátu, kuracieho mäsa, vaječných bielkov, cíceru, slaniny, octového dressingu a syra pecorino.

Čo sa týka šalátu, ktorý “prezradila” Courtney, tak podľa Aniston vyzerá chutne, no nikdy by si do neho nedala až tak veľa cíceru, inak by presedela na záchode celý deň. Jednoducho by sa dosrala. Tak, ako to dosrala aj Cox a teraz ma na svedomí nešťastné vráskavé ženy, ktorým jedlo na mladosť nepomohlo, lebo mali nesprávny recept.

Mrzí ma to, cítim sa, akoby som teraz všetkých sklamala, ale to nie je môj šalát. Vyzerá chutne, ale nie je to šalát, ktorý som jedla počas Priateľov, “ povedala Jenn, keď vznikol na internete boom okolo jej Cobb-u.

 

<

 

 

Ach, toľko oklamaných ľudí. :(

<

 

Ale vyzerá to celkom chutne

<

 

 

Každý deň, 10 rokov”... rozmýšľajú aj tí ľudia?

<

 

 

Tá zvučka mi aspoň pohladila dušu

<

 

Vyskúšajte niekto a napíšte, či to chutí

<

 

 

Courtney, ako si len mohla??!!!!

Toto skutočne tlačí Aniston do hlavy

 

BONUS:

Aby ste si zachovali mladosť, pite aj túto vodu!!!

(Najlepšie, keď to budete robiť nahí)

Toto skutočne tlačí Aniston do hlavy

 

Zdroje: Cosmopolitan.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk