Dcéra lacná, matka ešte lacnejšia

pridal NoName 26.6.2022 o 9:48
Dcéra lacná, matka ešte lacnejšia


Výrok “aká matka, taká Katka” vystriedala fráza “jedna curva, druhá curva”.

Reč je o Denise Richards (51) a jej dcére Sami (18). Len pred pár dňami sme písali o tom, že 18-ročnej babenke sa nechce pracovať a tak rozbieha svoju kariéru internetovej prostitútky na OnlyFans.

Ak ste po tomto čakali, že Sami takúto brigádu aspoň mamka vyhovorí, tak ste rovnako naivný človek ako Tribula, ktorý si zase myslí, že prehadzovačka mu dodá sexepíl. To sa proste nestane. Práveže je to úplne naopak. Janči s tými vlasmi vyzerá ešte horšie a Denise svoju dcéru dokonca pochválila. A keby len to… inšpirovala sa a tiež vstupuje do biznisu s nahotinkami.

Štetkovské gény v sebe proste nezaprieš. Gény nie sú dcéra Toma Cruisa (59), Suri (16). V tomto prípade ti nestačí iba platiť alimenty a tváriť sa, že ti po svete (v žiadnom prípade!!!!) nebehá jedno vyklíčené semeno. Gény máš jednoducho v sebe a musíš s nimi žiť!

Svoje o tom vie aj 18-ročná Sami, ktorá teraz zistila, že lacnotu nezdedila len po šukoturbovi 500-tisíc, Charlie Sheenovi (56), ale aj po známej mamke.

Richards pred pár dňami na svojom profile oznámila, že krátko potom, čo sa jej dcéra začala predávať na OnlyFans, si zakladá jeden účet aj ona sama. Tiež túži po peniazoch od zúfalých pohonkávačov, ktorí sú natoľko postihnutí, že nepoznajú stránky s pornoobrázkami a videami zdarma… Ale tak čo, nech si dievčatá zarobia na hlúpych ľuďoch. Len nech majú aspoň ako-také hranice. Nikto nie je zvedavý na ich spoločné nožničkovanie. To je už vážne cez!!!

Takže baby, žiadne spolupráce medzi sebou, prosííím!!!! Taký článok fakt spracovávať nebudem, aj keby ste sa išli v komentoch roztrhať.

 

Pozvánka na predstavenie jej exkluzívnej diery

Dcéra lacná, matka ešte lacnejšia

 

Profilček vytvorený

Dcéra lacná, matka ešte lacnejšia

 

Mladá ma inak ešte nízke ceny

Dcéra lacná, matka ešte lacnejšia

Keby ste chceli vedieť, že ako je na tom stará, tak tu máte cenník:

- 25 dolárov stojí mesačné členstvo

- 67, 50 dolárov stojí 3-mesačné členstvo (10% zľava)

Dcéra lacná, matka ešte lacnejšia

 

Sú to biznisáčky

​​

Dcéra lacná, matka ešte lacnejšia

 

Hrdá mamka a šťastná dcéra

Dcéra lacná, matka ešte lacnejšia

 

Zdroje: People.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk