R. Kelly zhnije v base

pridal NoName 30.6.2022 o 21:33
R. Kelly zhnije v base


U nás je síce za sexuálne zneužívanie trojročná podmienka, ale aspoň u susedov cez oceán sa neboja dávať tvrdé tresty. Jeden taký dostal aj zvrhlík R. Kelly (55), ktorý nemal problém nútiť iba 13-ročné decko do pohlavného styku.

Tí, ktorí náhodou nevedia, kto tento “vážený” pán je, a čo všetko má za ušami, môžu KLIKNÚŤ SEM! Už v minulosti sme písali o jeho zverstvách, takže keď tak, máte to tam. A tí, ktorí čakajú na spravodlivosť, nech čítajú ďalej. Dočkajú sa jej totiž.

Hoci sa spevák snažil pred súdom hrať na obeť zlej výchovy a preto neustále poukazoval sa svoje nešťastné detstvo plné tráum, násilia, sex. zneužívania a pod., nestačilo to a porotu napokon neobmäkčil. Našťastie kompetentní mali rozum a poslali ho do väzenia zhniť.

Spevákovi obhajcovia síce žiadali o udelenie maximálne desaťročného trestu, R. Kelly napokon odchádzal z pojednávania s odsúdením na 30 rokov väzenia.

Sudkyňa pri stredajšom vynesení verdiktu s výškou trestu uviedla, že R. Kelly používal sex ako zbraň, a nútil svoje obete robiť nevýslovné veci, pričom niektoré z nich dokonca nakazil pohlavne prenosnými chorobami.

Naučil ste ich, že láska sa rovná zotročeniu a násiliu, “ odkázala spevákovi. Ten je údajne z výsledku “zničený” a plánuje sa odvolať… lebo však čo mu iné ostáva, no nie? Už teraz kolujú fámy o tom, že speváka volajú v base “strúhadlo”. A vraj sa tam ostatným chlapom pravidelne otupujú ceruzky…
Asi moc veľa listov píšu domov.

 

Keby mal toľko rozumu, koľko talentu

 

Sex s 13-ročnou, ktorý si dokonca nahrával

R. Kelly zhnije v base

 

R. Kelly s 15-ročnou manželkou Aaliyah, ktorá si isto plnila “partnerské povinnosti” už dávno pred svadbou…

R. Kelly zhnije v base

Trailer na dokument o jeho osobe, kde vypovedajú aj ďalšie obete, ktoré zneužíval, týral a vydieral

 

Protest proti spevákovi

R. Kelly zhnije v base

 

R. Kelly zhnije v base

 

R. Kelly zhnije v base

 

PS: Asi aj my musíme vyjsť robiť hluk do ulíc, aby si tu nechodili podobní svinari s len trojročnou podmienkou.

 

Zdroje: Variety.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk