Súhrn nových pikošiek

pridal NoName 5.7.2022 o 20:29
Súhrn nových pikošiek


A svadobnú tortu vystriedala čiara kokaínu?

Zle je ľudia, zleeeee je!!!! Tento svet sa vážne rúti do záhuby. Nielenže si o pár mesiacov nebudeme môcť dovoliť cestovať autom do vedľajšieho mesta, ešte aj o poslednú radosť zo života sme prišli. Pamätáte si na tie zlaté časy, keď nám stačilo prečítať si nejaké nové škandály spojené s Lindsay Lohan (36)? Drogy, nahotinky, drogy, zmena viery, drogy, drogy, život v Dubaji a drogy….To bola paráda sa odbavovať na cudzom nešťastí a smiať sa z drámy, ktorú okolo seba robila. Žiaľ, aj tomu je už koniec. Svet sa skutočne rapídne mení k horšiemu a Lindsay to len potvrdila.

Už žiadne ďalšie škandály nečakajte (alebo práveže áno?!!!) Lohan je už manželka!

Herečka svoje 36. narodeniny oslávila ako vydatá pani, čo oznámila na Instagrame.

Som najšťastnejšou ženou na svete. Našiel si ma a vedel si, že túžim po šťastí a láske. Som očarená, že si mojím manželom. Si môj život, moje všetko. Každá žena by sa takto mala cítiť každý jeden deň,

napísala pod spoločnú fotkou s partnerom a finančným inžinierom Baderom Shammasom (35).

 

Zagratulujte jej niečo pekné

?
?
?
?
?
Zobrazi? tento pr?spevok na Instagrame
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Pr?spevok

 

Takto v marci oznámila zásnuby

?
?
?
?
?
Zobrazi? tento pr?spevok na Instagrame
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Pr?spevok

Klin sa klinom vybíja!!!

Nedávno sme písali o tom, že Shakira (45) a Gerard Piqué (35) idú po 11 rokoch vzťahu od seba. Dôvodom ich rozchodu bola s najväčšou pravdepodobnosťou športovcova nevera, ktorá vraj nebola jednorazovou záležitosťou. Proste blbá situácia. No ak ste čakali, že speváčka sa teraz z toho zrúti a bude mesiace plakať do vankúša, tak ste vedľa ako tá jedľa! Pre jedného chlapa predsa pošva nevlhne a preto ani Shakira so životom nekončí. Práve naopak. Užíva si aj naďalej, dokonca možno ešte viac!

Pred pár dňami ju nás fotograf Ignác odfotil pri surfovaní, a nebola sama. Spoločnosť jej robil neznámy fešák, na ktorého sa celý čas usmievala.

 

A však nech si minimálne užije

Súhrn nových pikošiek

 

Surfovanie jej inak ide fajne

Súhrn nových pikošiek

 

Chlapi sú ako taký surf, diví, no Shakira ich rýchlo skrotí

Súhrn nových pikošiek

To je život

Keby som sa mohla opäť raz narodiť, tak chcem byť určite pes kráľovnej Alžbety (96), alebo dieťa rodiny Beckhamovcov. To je taký easy life. Tieto tvory ani nevedia, čo to znamená slovo práca, starosti, hypotéka a ani inflácia. Najmä Brooklyn. Jeho život je totiž jedna veľká dovolenka.

Brooklyn (23) a Nicola (27) mali síce svadbu v apríli, no “líbanky” oslavujú ešte aj teraz. Lebo veď prečo nie? Peňazí majú toľko, že Beckham si s nimi vytiera riť a Peltz bankovky používa ako odličovacie vreckovky. Proste zbohatlíci, ktorí si žijú rozprávkovo.

Manželia sa momentálne nachádzajú v St. Tropez, kde pokračujú v ich pusinkovačkách a svadobnej ceste. Pozrite sa na osoby, ktoré mali kurník šťastie v tom, do akej rodiny sa narodili.

 

Cmučkyyyy

Súhrn nových pikošiek

 

Nicole vyzerá, že je z tých neustálych pusiniek ale už fakt otrávená

​​

Súhrn nových pikošiek

 

Takto vyzerá človek, ktorého už nebaví nič nerobiť

Súhrn nových pikošiek

Aký majiteľ, taký pes

Ak sa váš pes rád vyváľa v hovnách, popremýšľala by som nad tým, či mu to hovno len nepripomína vás. Podľa najnovšieho výskumu totiž ľudstvo zistilo, že pes väčšinou tak moc miluje majiteľa, že urobí všetko, čo mu ho pripomína…napr. sa vyváľa v exkrementoch, lebo to berie ako maznanie…no a občas aj svojho pána napodobňuje. A iný nie je ani pes Emily Ratajkowski (31). Ten sa tiež sem-tam zahrá na lacnú prostitútku. Rozdiel je v tom však taký, že on má aspoň srsť, čo, vďakabohu, Emilka nie.

 

No nie sú roztomilí????

Súhrn nových pikošiek

 

Zdroje: Instagram.com/lindsaylohan, Hola.com, Thesun.co.uk, Instagram.com/emrataMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Update Diddy
36
UPDATE DIDDY
[23.5 2024]
Tak teda, zas a znova..
36
A je to tam!!!
35
A JE TO TAM!!!
[19.5 2024]
Zlá správa potvrdená
46
Met Gala After Party 2024
36
Celebritný mixér
29
CELEBRITNÝ MIXÉR
[11.5 2024]
Met Gala 2024
69
MET GALA 2024
[8.5 2024]
Celebritné šokantnosti
30
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk