Svoji u 23 rokov |
Ete dva roky a bude to u tvrstoročie! - Toto si isto povedali hrdličky z titulky, ktoré sa na nás usmievajú u 23 rokov ako manelia. Teda aspoň David sa na nás celý ten čas kerí. Vikina má kvôli karedému úsmevu stále vánu tvár. Písal sa rok 1997, keď to celé začalo. Slávny futbalista David Beckham (47) stretol svoju budúcu manelku Victoriu Adamsovú, členku skupiny Spice Girls, na charitatívnom futbalovom zápase v roku 1997. Slovo dalo slovo, padla prvá, druhá, tretia pusa, a aj v sexe si sadli, tak netrvalo dlho a speváčka si onedlho na seba u navliekala biele aty. Pred oltár sa spolu postavili presne 4. júla 1999. Vtedy u ako čerství rodičia ich prvorodeného syna Brooklyna (23). Ich manelstvo vak nebolo tie úplne rozprávkové. Najmä v roku 2004, kedy sa na futbalistu z kadej strany valili obvinenia z nevery. Dokonca o tom, e David si nezohrieval párok len v jednom hrnci prehovorila aj ich slúka, s ktorou mal ma údajne pomer. Čo je na tom pravdy, to vám neviem poveda. Skutočnos je vak taká, e aj napriek tomu títo dvaja spolu ostali a prekonali to, hoci slovo nevera padlo ete niekožkokrát. Beckhamovci počas ich manelstva splodili ete ďalie 3 deti. Čo sa týka ich rodiny, Victoria (48) si zakladá najmä na tom, aby ich verejnos povaovala za príklad správneho fungovania. Častokrát verejne tvrdí, e rodina je u nej na prvom mieste a snaí sa, aby boli vetci astní a spokojní. Počas toho ete vedie svoju značku oblečenia, ktorá vak nie je nejak úspená a preto kadý rok priznáva väčie a väčie straty. To dvojici ale nevadí. Hlavne, e sa Vikča nenudí a najmä, e im funguje to najdôleitejie manelstvo. Dvojica včera oslávila u 23. výročie svadby. A tak sa tento deň nezaobiiel bez príspevku na ich profile.
Vraj nie je vtipný, vraj sa nikdy neusmievam, vraj to nevydrí. Dnes oslavujeme 23 rokov manelstva. David si moje vetko. Vežmi a milujem, napísala Victoria k fotke, kde sa usmieva, hoci u dávno vysvetlila, e sa nesmeje len preto, e nie je spokojná ako pri tom vyzerá.
David a jeho status: Pred 23 rokmi sa Posh stala pani Beckham, ale vdy bude Posh.
Victoria tvrdí, e David má doteraz doma odloený papierik, na ktorý mu vtedy napísala jej telefónne číslo. Bol to mimochodom lístok z vlaku (trasa: Londýn - Manchester) Prsteň, ktorý speváčka neskôr dostala
To bola láska
Svadba Obaja boli v bielom
U s malým Brooklynom
Pred rokmi
Teraz
Pred a po teda po a pred
S demi
BONUS:Pripomeňme si aspoň malý kandál, keď u si obaja tak vežmi to súkromie stráia a von sa teda toho moc nedostane Pamätáte si, keď to Victoria pred rokmi troku prehnala s alkoholom, a sa údajne doala? :D Vtedy sa to manelia po kandále strane snaili uhra na to, e to bolo ampanské, ktorým sa v rozkroku obliala. No neviem, či im to niekto uveril.
David ju takto ahal z párty
Zdroje: Instagram.com/davidbeckham, Instagram.com/victoriabeckham |

































