Lovato si udrela hlavu

pridal NoName 15.7.2022 o 6:35
Lovato si udrela hlavu


Sprostá je už dosť, no aj napriek tomu si nedáva na tú hlavu pozor. Ale ako sa hovorí, kto nič nemá, nemá čo stratiť. Takže jej už ani pravidelná zrážka so stenou neuškodí, keďže má v makovici prázdno. Čiže pohoda.

Určite už podľa titulky a fotky viete, dnes venujeme priestor Demi Lovato (29). Tá nám za posledné roky ukázala, že aj z mladej sympatickej baby s potenciálom a talentom sa razom môže stať ďalšia zbytočná existencia s obrovským vplyvom.

Speváčka ešte nedávno zápasila so závislosťou na alkohole a s tvrdými drogami. Omamné látky ju dokonca skoro stáli život, keď po jednej dávke upadla na nejaký čas do kómy. Lovato potom vyšla von aj s obvinením, že bola sexuálne zneužitá počas natáčania filmu Camp Rock. Neskôr zas svetu oznámila, že je bezpohlavná a jej vagína neurčuje to, kým v skutočnosti je. A napokon svoju celú kariéru pochovala, keď verejne začala rozprávať o tom, že videla mimozemšťanov, ktorí s ňou chceli komunikovať. Proste silné dojazdy, čo si budeme…a možno len stavy. Kto vie, či vlastne konečne prestala fetovať.

Každopádne čo vieme, tak to, že Demi bude čoskoro môcť prostredníctvom funkcie Face ID odomykať telefón Jožovi Rážovi. Speváčke na hlave totiž pribudne jazva. Nebude síce až tak “pirátska”, no niečo na tej sprostej gebule predsalen bude mať.

A čo sa vlastne stalo? Pravdepodobne sa snažila rozdrviť perník čelom. Čo by inak aj dávalo zmysel, keďže práve metamfetamín ju v minulosti skoro obral o život (takýmto mňamkam holdovala). A ona sama vysvetlila svoje zranenie tak, že za to môže „kryštál”. Aký? To je už na veľkosti vašej fantázie.

Hádaj, kto si udrel hlavu o kryštál a zajtra musí ísť na stehy?” napísala Demi k videu, kde ukazuje svoje zranenie na tvári.

 

Demi, everyone knows that

<

 

 

Čakám, s čím príde nabudúce

Lovato si udrela hlavu

 

*Jej blízki, keď vidia, že Lovato už otvára ústa*

Lovato si udrela hlavu

Ešte pár kryštálov a čistý Jožino

Lovato si udrela hlavu

 

Či?

Lovato si udrela hlavu

 

BONUS:

Keby ste chceli skúsiť nejaká nový druh líčenia, tu máte inšpiráciu

Lovato si udrela hlavu

 

Zdroje: Usmagazine.com, facebook.com/jozorazofficialMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk