S Meghan nie je vôbec sranda

pridal NoName 19.7.2022 o 17:46
S Meghan nie je vôbec sranda


Že je pani herečka netýkavka, to už vieme dávno. Že je však až tak moc nudná, to sme netušili…alebo vlastne aj áno. No aj tak si prečítajte niečo z jej pre-morálneho života, kde už ani hovno nemôžete označi za ešte teplé a čierne, aby ste neboli obvinení z nenávisti k určitej skupine žudí.

Ak nie ste zábavný človek, z ktorého všetci v partii padajú na zadok, tak vás uisujem, že aj tak ste stále na tom lepšie ako Meghan Markle (40). Tá je údajne nielenže nudná, ale ešte je aj ničitež dobrej nálady.

Nová kniha (Pomsta: Meghan, Harry a vojna medzi Windsorovcami) odhažuje detaily zo stretnutia Meghan a Harryho najlepších kamarátov. A to, ako už viete, vraj dopadlo úplne katastrofálne.

Tom Bower (britský spisovatež a bývalý novinár BBC) píše o víkende na panstve Sandringham, kam princ ešte v roku 2016 pozval šestnás svojich najbližších priatežov, aby sa všetci spoznali s Meghan. Zväčša malo ís o jeho spolužiakov z Eton Collage a ich manželky s demi. Tí po spoločne strávenom čase mali z panstva odchádza vraj s vežkou nechuou a o Harrym poveda, že je 'f***ing nuts' (pozn. red., poj*baný sráč). A prečo? No predsa kvôli Meghan. Tá si vôbec nedala záleža na prvom dojme. Hneď od začiatku tam mala údajne všetkých uprata ako taká učitežka v škole.

Markle očividne čakala skupinu žudí, ktorí sa budú hra, že sú nejaká elita, prípadne ju obdivova… no nedočkala sa. Namiesto toho prišla medzi obyčajných žudí, ktorí nešetrili jednoduchým humorom, lacnými žartíkmi a alkoholom. A tak došlo k viacerým konfliktom.

„Rovnako ako u iných víkendových stretnutí sa Harry tešil na nekonečné podpichovanie, vtipy a veža pitia. Neočakával však reakciu Meghan, ” stojí v knihe Revenge: Meghan, Harry a The War Between The Windsors.

Pani herečku mali pohoršova najmä vtipy, ktoré už nie sú v dnešnej precitlivenej dobe vhodné hovori, no každý ich aj tak pozná a občas ho napadnú.

„Boli to klasické vtipy a podpichovačky. Tie nikdy nechýbali ani pri iných stretávkach. Zahŕňali sexizmus, feminizmus a narážky na transgender, či LGBT komunitu."

Keď teda padol nejaký žart, a pod. Meghan bez váhania vyzvala každého hosa, ktorého konverzácia bola v rozpore s jej hodnotami, aby okamžite prestal. A nebolo to raz. Podža Harryho priatežov ich znova a znova napomínala kvôli najmenšej nevhodnej maličkosti. Niektorí z jeho priatežov neskôr diskutovali o svojich obavách z jej “osvietenstva, ” uviedol Tom vo svojej publikácii, ktorú si určite nevymyslel, len spísal výpoveď niekoho z prítomných na panstve. Vety potom pokračovali takto:

„Meghan bola tlmičom všetkej zábavy. Chýbal jej akýkožvek zmysel pre humor. Keď kamaráti odchádzali domov po nedežnom obede, viacerí uviedli, že‚ Harry musí by úplný cvok, keď chodí s niekým takým.“

S Meghan sa potom niektorí stretli druhýkrát počas výletu na Jamajku v marci 2017, kam pricestovala na oslavu svadby Toma 'Skippyho Inskipa a Hon Lary Hughes-Young. Harry vtedy priletel prémiovou ekonomickou triedou z Londýna, a Meghan priletela z Toronta v súkromnom lietadle svojho priateža. Dvojica sa síce pripojila k štyridsiatim hosom, no vraj Markle odmietla bližšie stretnutie s najbližšími priatežmi Harryho. Namiesto toho sa údajne správala ako „princezná a vymýšžala s jedlom”.

Kniha potom ešte opisuje ich 16-dňové turné po Austrálii. Markle vtedy mala Harryho donúti si myslie, že spolu môžu dosiahnu vežké veci. Konkrétne v publikácii stojí, že sa dočkajú úspechu, lebo sú požehnaní Dianinou mágiou.

Prešlo pár rokov a Sussexovci sa tak dočkali maximálne úspechu v hanbe. Huupssss, asi málo kúziel. Každopádne pozor na slová v komentároch, lebo dostanete od herečky kázeň, prípadne nám rovno nechá zruši Pikošky.

 

“Čo si to povedal??? Že v Afrike si robia tématicky snehuliaka z hliny?!”

S Meghan nie je vôbec sranda

 

“To sa nesmie hovori!!!”

S Meghan nie je vôbec sranda

“Takú ti drbnem.”

S Meghan nie je vôbec sranda

 

“A tebe dám tiež takú vzduchom chladenú!!! Čo to mᚠza priatežov?!!!”

S Meghan nie je vôbec sranda

 

“Vy ste všetci tak netolerantní :(“

S Meghan nie je vôbec sranda

“...čože? Aká žena v kuchyni?!!!”

S Meghan nie je vôbec sranda

 

“Len aby ste neskončili rovnako ako Diana, dávajte si pozor!”

S Meghan nie je vôbec sranda

 

“Júúúúúj, našastie ty poslúchaš a dávaš si pozor na slová, zlatúšik môj. źubkám a. CmuQ.”

S Meghan nie je vôbec sranda

 

Zdroje: Dailymail.co.ukMôžete sa prihlási cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnos odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLA
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk