S Meghan nie je vôbec sranda

pridal NoName 19.7.2022 o 17:46
S Meghan nie je vôbec sranda


Že je pani herečka netýkavka, to už vieme dávno. Že je však až tak moc nudná, to sme netušili…alebo vlastne aj áno. No aj tak si prečítajte niečo z jej pre-morálneho života, kde už ani hovno nemôžete označiť za ešte teplé a čierne, aby ste neboli obvinení z nenávisti k určitej skupine ľudí.

Ak nie ste zábavný človek, z ktorého všetci v partii padajú na zadok, tak vás uisťujem, že aj tak ste stále na tom lepšie ako Meghan Markle (40). Tá je údajne nielenže nudná, ale ešte je aj ničiteľ dobrej nálady.

Nová kniha (Pomsta: Meghan, Harry a vojna medzi Windsorovcami) odhaľuje detaily zo stretnutia Meghan a Harryho najlepších kamarátov. A to, ako už viete, vraj dopadlo úplne katastrofálne.

Tom Bower (britský spisovateľ a bývalý novinár BBC) píše o víkende na panstve Sandringham, kam princ ešte v roku 2016 pozval šestnásť svojich najbližších priateľov, aby sa všetci spoznali s Meghan. Zväčša malo ísť o jeho spolužiakov z Eton Collage a ich manželky s deťmi. Tí po spoločne strávenom čase mali z panstva odchádzať vraj s veľkou nechuťou a o Harrym povedať, že je 'f***ing nuts' (pozn. red., poj*baný sráč). A prečo? No predsa kvôli Meghan. Tá si vôbec nedala záležať na prvom dojme. Hneď od začiatku tam mala údajne všetkých upratať ako taká učiteľka v škole.

Markle očividne čakala skupinu ľudí, ktorí sa budú hrať, že sú nejaká elita, prípadne ju obdivovať… no nedočkala sa. Namiesto toho prišla medzi obyčajných ľudí, ktorí nešetrili jednoduchým humorom, lacnými žartíkmi a alkoholom. A tak došlo k viacerým konfliktom.

Rovnako ako u iných víkendových stretnutí sa Harry tešil na nekonečné podpichovanie, vtipy a veľa pitia. Neočakával však reakciu Meghan, ” stojí v knihe Revenge: Meghan, Harry a The War Between The Windsors.

Pani herečku mali pohoršovať najmä vtipy, ktoré už nie sú v dnešnej precitlivenej dobe vhodné hovoriť, no každý ich aj tak pozná a občas ho napadnú.

Boli to klasické vtipy a podpichovačky. Tie nikdy nechýbali ani pri iných stretávkach. Zahŕňali sexizmus, feminizmus a narážky na transgender, či LGBT komunitu."

Keď teda padol nejaký žart, a pod. Meghan bez váhania vyzvala každého hosťa, ktorého konverzácia bola v rozpore s jej hodnotami, aby okamžite prestal. A nebolo to raz. Podľa Harryho priateľov ich znova a znova napomínala kvôli najmenšej nevhodnej maličkosti. Niektorí z jeho priateľov neskôr diskutovali o svojich obavách z jej “osvietenstva, ” uviedol Tom vo svojej publikácii, ktorú si určite nevymyslel, len spísal výpoveď niekoho z prítomných na panstve. Vety potom pokračovali takto:

Meghan bola tlmičom všetkej zábavy. Chýbal jej akýkoľvek zmysel pre humor. Keď kamaráti odchádzali domov po nedeľnom obede, viacerí uviedli, že‚ Harry musí byť úplný cvok, keď chodí s niekým takým.

S Meghan sa potom niektorí stretli druhýkrát počas výletu na Jamajku v marci 2017, kam pricestovala na oslavu svadby Toma 'Skippyho Inskipa a Hon Lary Hughes-Young. Harry vtedy priletel prémiovou ekonomickou triedou z Londýna, a Meghan priletela z Toronta v súkromnom lietadle svojho priateľa. Dvojica sa síce pripojila k štyridsiatim hosťom, no vraj Markle odmietla bližšie stretnutie s najbližšími priateľmi Harryho. Namiesto toho sa údajne správala ako „princezná a vymýšľala s jedlom”.

Kniha potom ešte opisuje ich 16-dňové turné po Austrálii. Markle vtedy mala Harryho donútiť si myslieť, že spolu môžu dosiahnuť veľké veci. Konkrétne v publikácii stojí, že sa dočkajú úspechu, lebo sú požehnaní Dianinou mágiou.

Prešlo pár rokov a Sussexovci sa tak dočkali maximálne úspechu v hanbe. Huupssss, asi málo kúziel. Každopádne pozor na slová v komentároch, lebo dostanete od herečky kázeň, prípadne nám rovno nechá zrušiť Pikošky.

 

Čo si to povedal??? Že v Afrike si robia tématicky snehuliaka z hliny?!

S Meghan nie je vôbec sranda

 

To sa nesmie hovoriť!!!

S Meghan nie je vôbec sranda

Takú ti drbnem.

S Meghan nie je vôbec sranda

 

A tebe dám tiež takú vzduchom chladenú!!! Čo to máš za priateľov?!!!

S Meghan nie je vôbec sranda

 

Vy ste všetci tak netolerantní :(

S Meghan nie je vôbec sranda

...čože? Aká žena v kuchyni?!!!

S Meghan nie je vôbec sranda

 

Len aby ste neskončili rovnako ako Diana, dávajte si pozor!

S Meghan nie je vôbec sranda

 

Júúúúúj, našťastie ty poslúchaš a dávaš si pozor na slová, zlatúšik môj. Ľubkám Ťa. CmuQ.

S Meghan nie je vôbec sranda

 

Zdroje: Dailymail.co.ukMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk