Kratšie to už nešlo

pridal NoName 23.7.2022 o 18:10
Kratšie to už nešlo


Modelka sa očividne inšpirovala slovenskými devami z D1 a na randíčko sa vybrala v podobnom outfity ako majú naše spomínané tety čakajúce pri diaľnici. Avšak, či sú minisukne ešte stále v móde, alebo nie, nech si ich pokojne nosí. Veď nohy… teda celé telo… má skutočne božské. Otázkou však len ostáva, či človek potom nemá pocit, že sedí niekde v prístave rýb v Nórsku. Je totiž známe, že Heidi Klum (49) je nudistka a rada svoju vačicu vyvenčí aj bez obojku. A inak to pravdepodobne nebolo ani teraz. Celý internet momentálne rieši, či si Heidi na večeru s manželíčkom vzala nohavičky, alebo išla “naostro”.

Modelka vzala svojho o 17 rokov mladšieho muža, Toma Kaulitza (32), na rande. A že si dala na spoločnom čase záležať, tak to sa dá vidieť už len z fotky. Tom, keby v tom večer skamenel, tak by vyzeral presne ako Dankov stožiar… minimálne teda jeho prirodzenie by malo jeho podobu. Klum si totiž obliekla ružovo-oranžový model, ktorý dal vyniknúť jej prsiam… resp. z ktorého jej išli tie jej zmačknuté kozy priam až vyskočiť. A na spodok zvolila tak krátku sukňu, že ja ako trojročná v škôlke som mala na vystúpení dlhšiu. Z jednej stránky síce zvýraznila tie jej luxusné dlhé nohy, no z tej druhej jej počas celého večera isto trčal zadok a šušura. No to bol možno zámer… Ale keď sme už pri tej šušure, tak na rôznych fórach sa šíri diskusia o tom, či vlastne mala nohavičky. Na poslednej fotke z auta, kde ju gitarista z kapely Tokio Hotel drží medzi stehnami, vraj mnohým pripadá, že pod sukňou nič nemala. Čo myslíte vy? Bola vačica na prechádzke, alebo nie?

 

Outfit z D1

Kratšie to už nešlo

 

Kratšie to už nešlo

 

Kratšie to už nešlo

Kratšie to už nešlo

 

Kratšie to už nešlo

 

Kratšie to už nešlo

Sexyyy, alebo strašideľný pohľad???

Kratšie to už nešlo

 

Fotky, ktoré rozdelili internet na dva tábory

Kratšie to už nešlo

 

Kratšie to už nešlo

 

Zdroje: Dailymail.co.ukMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk