Drake je mentálny atlét

pridal NoName 31.7.2022 o 21:04
Drake je mentálny atlét


Všetci povinne sa teraz prosím pozrite pod nohy, či náhodou nestojíte raperovi na kábli vedenia. Nie je totiž možné, aby bol len tak bez príčiny mimo. To sa proste nedááá!

Môže si aj 50 srdiečok na tú hlavu necha barberom nakresli, nepoprie však fakt, že má gebužu prázdnejšiu než je nᚠštátny rozpočet. Drake (35) zas raz dokázal, že to, čo si o ňom viacerí doteraz mysleli, tak je fakt pravda. Je to proste naozaj taký hlupáčik-tupáčik.

Minule sme tu riešili, že Kylie Jenner (24) využila svoje súkromné lietadlo na nezmyselnú 3-minútovú cestu, ktorá nebola vôbec potrebná. Išlo o vzdialenos, ktorú by autom zvládla prejs do pár minút. Po tomto nezmyselnom lete sa tak na ňu teda spustila vlna kritiky za sebeckos a žahostajnos ku klimatickej zmene. Ako sa ale ukázalo, nie je jediná, ktorá ukazuje, že ekológia je záležitos len bežných žudí, nie boháčov. Zbytočne krátku cestu mal aj Drake… a nie iba jednu.

Za posledných šes týždňov raperov osobný Boeing 767 absolvoval sedemminútový, dvanásminútový a štrnásminútový let. Všetky sa pohybovali medzi Torontom a neďalekým Hamiltonom. Ako uviedol na Twiterri účet Celebrity Jets, tak práve tá 14-minútová cesta spálila 426 galónov paliva a spôsobila štyri tony uhlíkových emisií, čo je približne rovnaké ako celková ročná uhlíková stopa priemerného človeka.

Jednoducho to nepomohlo už teraz dos vážnej klimatickej kríze. A Drake nie aby držal ústa, keď ho už aj tak majú všetci za blbečka, on sa rozhodol ešte k celej situácii vyjadri.

Raper sa rozhodol niekožkominútové lety súkromným tryskáčom obháji tým, že v ňom nikto necestoval.

… Och, skutočne neviem, či mu chýba viac sebareflexia, dobrý PR tím, či rozum. Očividne nepochopil pointu, keď dodal, že lietadlo sa hýbalo len z dôvodov presunu na iné letiská, kde bolo umiestnené, nie z dôvodu jeho prepravy.

 

Aby náhodou nebol ako Kevin a nenastúpil do zlého lietadla, tak si tam dal radšej nálepku

Drake je mentálny atlét

 

A vraj hlúpy chlapec to je… to vôbec!

Drake je mentálny atlét

Je múdry ako sova…

Drake je mentálny atlét

 

Pfff, a to Rihanna (34) tvrdila, že jeho vták je nič moc… Isto len závidela!!!

Drake je mentálny atlét

 

BONUS:

Aj na tomto “vtipnom” by vás mohol previes… teda presunú ho len z letiska 1 na letisko 2

Drake je mentálny atlét

 

Zdroje: Theguardian.comMôžete sa prihlási cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnos odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLA
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk