Koniec veľkej lásky

pridal NoName 6.8.2022 o 17:53
Koniec veľkej lásky


Ak posledné dni nechcel váš pes žrať, verte mi, nebolo to tým teplom. A dokonca ani tým, že by ho trápili drahšie energie. A ani Čína a Taiwan za to nemohli. Váš pes len jednoducho riešil oveľa vážnejšie veci na tejto planéte. Aké? No napríklad rozchod Kardashianky (41) a Davidsona (28). Svetom totiž otriasla šokujúca správa, dvojica išla od seba. Ako sa s touto hroznou situáciou ľudstvo popasuje? Iba ťažko, iba ťažko…

Akonáhle Kimča schudla vyše 10 kíl a nechala si odsať tú gigantickú zadnicu, láska sa záhadne vytratila. Náhoda? Nemyslím si!

Zdá sa, že Peteovi sa útlejšia Kimika nepáči, a tak ju poslal kade ľahšie. Načo mu je sexi milfka, ktorá ale že ani trošku nepripomína milfku? Veď čo chcel, to už dosiahol a vo svojom zošite “Tieto všetky podľahli môjmu peni… čaru” si môže konečne aj Kardashianku odfajknúť. Veď ona si ho už isto dávno od-fajkala.

Ale nie, teraz vážne. Pravdepodobne dvojici už vypršal kontrakt a tak tento PR vzťah mohli už konečne ukončiť. Pozornosť dostali, peniažky zarobili, a tak si teraz môžu ísť každý svojim smerom. Kim napr. na ďalšiu dovolenku k moru a Davidson rovno na dermatologickú kliniku, kde mu laserom môžu odstrániť Kimčine meno z hrude. O iniciálkach jej detí, ktoré si nechal tiež vytetovať, ani nehovorím… jesuuus.

Snáď mu za to aspoň zaplatili slušnú sumu.

Informácia o ich rozchode prišla od “dôveryhodného zdroja z okolia páru” (cháp, že od managera, alebo samotných dotyčných.) Magazín People uviedol, že rozchod prebehol v priateľskom duchu, pretože sa nič vážne nestalo.

Stále sa majú radi a rešpektujú sa. Jedným z dôvodov rozchodu sú ich nabité programy.

"Obaja veľmi veľa cestujú a mali to veľmi ťažké.

Paradoxne táto správa vyšla von len pár dní potom, čo Pete otvorene priznal, že je už 100-percentne pripravený na to mať deti. Možno to môže byť aj tak, že Kimča sa iba zľakla a zdupkala. Ale aj nie…

Každopádne tešte sa na ďalšie drámy okolo Kardashianky. Kanye YeBo West (45) už teraz vyhľadáva rôzne čarodejnice, ktoré mu pomôžu získať exmanželku späť. Nikdy totiž nemal väčšiu šancu ako teraz.

 

Spoznali sa v októbri 2021, keď sa pobozkali v skeči pre Saturday Night Live

Koniec veľkej lásky

 

Kim vtedy povedala, že síce to bolo hrané, niečo k nemu už vtedy cítila…

Dvojica sa neskôr držala za ruky na kolotoči v kalifornskom zábavnom parku

Koniec veľkej lásky

 

A potom spolu začali už verejne chodiť

Koniec veľkej lásky

 

Taká veľká láska to bola, až tetko si zaslúžila

Koniec veľkej lásky

A aj písmená jej deti s Kanyem si Pete nechal zvečniť

Koniec veľkej lásky

 

Avšak… po 9. mesiacoch prišiel koniec

Koniec veľkej lásky

 

Možno mu fakt chýbali tie kilá, alebo farba vlasov…

(Kimika za začiatku vzťahu)

Koniec veľkej lásky

(Kim dnes)

Koniec veľkej lásky

 

10 kíl je predsa 10 kíl… toto je jej najnovšia fotka

Koniec veľkej lásky

 

To ju už aj jej dcéra North (9) dokáže zdvihnúť

Koniec veľkej lásky

 

Zdroje: People.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk