Koniec vežkej lásky

pridal NoName 6.8.2022 o 17:53
Koniec vežkej lásky


Ak posledné dni nechcel vᚠpes žra, verte mi, nebolo to tým teplom. A dokonca ani tým, že by ho trápili drahšie energie. A ani Čína a Taiwan za to nemohli. Vᚠpes len jednoducho riešil oveža vážnejšie veci na tejto planéte. Aké? No napríklad rozchod Kardashianky (41) a Davidsona (28). Svetom totiž otriasla šokujúca správa, dvojica išla od seba. Ako sa s touto hroznou situáciou žudstvo popasuje? Iba ažko, iba ažko…

Akonáhle Kimča schudla vyše 10 kíl a nechala si odsa tú gigantickú zadnicu, láska sa záhadne vytratila. Náhoda? Nemyslím si!

Zdá sa, že Peteovi sa útlejšia Kimika nepáči, a tak ju poslal kade žahšie. Načo mu je sexi milfka, ktorá ale že ani trošku nepripomína milfku? Veď čo chcel, to už dosiahol a vo svojom zošite “Tieto všetky podžahli môjmu peni… čaru” si môže konečne aj Kardashianku odfajknú. Veď ona si ho už isto dávno od-fajkala.

Ale nie, teraz vážne. Pravdepodobne dvojici už vypršal kontrakt a tak tento PR vzah mohli už konečne ukonči. Pozornos dostali, peniažky zarobili, a tak si teraz môžu ís každý svojim smerom. Kim napr. na ďalšiu dovolenku k moru a Davidson rovno na dermatologickú kliniku, kde mu laserom môžu odstráni Kimčine meno z hrude. O iniciálkach jej detí, ktoré si nechal tiež vytetova, ani nehovorím… jesuuus.

Snáď mu za to aspoň zaplatili slušnú sumu.

Informácia o ich rozchode prišla od “dôveryhodného zdroja z okolia páru” (cháp, že od managera, alebo samotných dotyčných.) Magazín People uviedol, že rozchod prebehol v priatežskom duchu, pretože sa nič vážne nestalo.

Stále sa majú radi a rešpektujú sa. Jedným z dôvodov rozchodu sú ich nabité programy.

"Obaja vežmi veža cestujú a mali to vežmi ažké.“

Paradoxne táto správa vyšla von len pár dní potom, čo Pete otvorene priznal, že je už 100-percentne pripravený na to ma deti. Možno to môže by aj tak, že Kimča sa iba zžakla a zdupkala. Ale aj nie…

Každopádne tešte sa na ďalšie drámy okolo Kardashianky. Kanye YeBo West (45) už teraz vyhžadáva rôzne čarodejnice, ktoré mu pomôžu získa exmanželku spä. Nikdy totiž nemal väčšiu šancu ako teraz.

 

Spoznali sa v októbri 2021, keď sa pobozkali v skeči pre Saturday Night Live

Koniec vežkej lásky

 

Kim vtedy povedala, že síce to bolo hrané, niečo k nemu už vtedy cítila…

Dvojica sa neskôr držala za ruky na kolotoči v kalifornskom zábavnom parku

Koniec vežkej lásky

 

A potom spolu začali už verejne chodi

Koniec vežkej lásky

 

Taká vežká láska to bola, až tetko si zaslúžila

Koniec vežkej lásky

A aj písmená jej deti s Kanyem si Pete nechal zvečni

Koniec vežkej lásky

 

Avšak… po 9. mesiacoch prišiel koniec

Koniec vežkej lásky

 

Možno mu fakt chýbali tie kilá, alebo farba vlasov…

(Kimika za začiatku vzahu)

Koniec vežkej lásky

(Kim dnes)

Koniec vežkej lásky

 

10 kíl je predsa 10 kíl… toto je jej najnovšia fotka

Koniec vežkej lásky

 

To ju už aj jej dcéra North (9) dokáže zdvihnú

Koniec vežkej lásky

 

Zdroje: People.comMôžete sa prihlási cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnos odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLA
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk