Britney: Začnite ma rešpektovať, som žena!

pridal NoName 12.8.2022 o 7:02
Britney: Začnite ma rešpektovať, som žena!


Viem, že tejto rotačnej tanečnice už máte dosť, no my musíme. Snáď ešte jeden článok zvládnete. Sľubujeme, že potom dáme Britney (40) na nejaký čas stopku. Verte nám, tiež nás nebaví stále písať o chorom človeku. Aj keď sme cynické hovädá, trošku morálky v sebe predsa len máme. To sa však nedá povedať o Spearsovej a sebareflexii. Tá síce postráda viac vecí, no schopnosť uvažovania nad sebou asi najviac.

Zdá sa, že sa v rodine Spears upchal záchod a tak sa staré sračky začali vyplavovať opäť von. Ako prvý so smradľavým nákladom z minulosti prišiel exmanžel speváčky Kevin Federline (44), keď verejne priznal, že ich synovia (Sean (16) a Jayden (15)) sa už dlhú dobu mamke vyhýbajú. Chalanom vraj vadí jej lacné správanie na internete (konkrétne fotky, kde si fotí cici a pidzi) a tak s neuveriteľným pocitom hanby mamču zo svojho života odstrihli. Nestretávajú sa s ňou, neboli jej na svadbe, a keby mohli, tak by ju rovno reklamovali za nejaký iný kus.

Keď sa túto skutočnosť dozvedel svet, Britney ihneď reagovala ublížene. Vraj im dala všetko, čo mohla a oni sa jej v pubertálnom veku iba rozhodli otočiť chrbtom. No a na to teraz Kevin opäť reagoval, keď zverejnil dve staré videá. Nimi údajne chcel poukázať na to, aký „skvelý“ vzťah mala speváčka so svojimi synmi aj dávno predtým, ako im udreli hormóny na hlavu.

Nemôžem sedieť so založenými rukami a nechať svojich synov, aby boli obvinení po tom všetkom, čím si prešli. Hoci nás to veľmi bolí, ako rodina sme sa rozhodli uverejniť tieto videá, ktoré natočili naše deti, keď mali 11 a 12. Toto ešte nie je to najhoršie. Klamstvá musia prestať, “ napísal Federline k nahrávkam.

V prvej im Britney zreteľne vysvetľuje, že ju majú začať rešpektovať.

Začnite sa ku mne správať ako ku žene, ktorá za to stojí. Som žena, OK? Buďte ku mne milí. Rozumiete?“ hovorí speváčka, ktorá ZA TO STOJÍ!!!!. Rozumiete?! To platí aj pre vás…Rešpektujte ju!

Druhé video vzniklo počas jazdy v aute a dôvodom konfliktu bol pravdepodobne fakt, že jeden jej syn, Sean Preston, nemal na sebe topánky a na verejnosti chodil bosý. Svojmu synovi potom aj zobrala telefón. Pritom mu stačilo kúpiť len barefoot boty a problém by bol vyriešený.

Každopádne tešte sa, možno z toho vznikne nejaká dráma a o Brtiney nebude počuť len kvôli nahotinkám. Sám Kevin dodal, že to najhoršie ani ešte nepovedal.

 

Videá

 

 

Britney včera večer s uterákom na hlave a popisom, že by radšej oslepla

?
?
?
?
?
Zobrazi? tento pr?spevok na Instagrame
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Pr?spevok

To aj my po tomto

Britney: Začnite ma rešpektovať, som žena!

 

Snáď aspoň chodí na nuda pláž, a nepohoršuje nikoho v bežnej časti

Britney: Začnite ma rešpektovať, som žena!

 

Ale sa jej inak fakt fajne žije kks…

Britney: Začnite ma rešpektovať, som žena!

Veď ona si len celé dni bradafky pri vode zakrýva

Britney: Začnite ma rešpektovať, som žena!

 

A riadi sa iba heslom: UKÁŽ, ČO TI MAMA DALA

Britney: Začnite ma rešpektovať, som žena!

 

Chudáci chalani

Britney: Začnite ma rešpektovať, som žena!

 

Zdroje: Tmz.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk