Britney: Začnite ma rešpektova, som žena!

pridal NoName 12.8.2022 o 7:02
Britney: Začnite ma rešpektova, som žena!


Viem, že tejto rotačnej tanečnice už máte dos, no my musíme. Snáď ešte jeden článok zvládnete. Sžubujeme, že potom dáme Britney (40) na nejaký čas stopku. Verte nám, tiež nás nebaví stále písa o chorom človeku. Aj keď sme cynické hovädá, trošku morálky v sebe predsa len máme. To sa však nedá poveda o Spearsovej a sebareflexii. Tá síce postráda viac vecí, no schopnos uvažovania nad sebou asi najviac.

Zdá sa, že sa v rodine Spears upchal záchod a tak sa staré sračky začali vyplavova opä von. Ako prvý so smradžavým nákladom z minulosti prišiel exmanžel speváčky Kevin Federline (44), keď verejne priznal, že ich synovia (Sean (16) a Jayden (15)) sa už dlhú dobu mamke vyhýbajú. Chalanom vraj vadí jej lacné správanie na internete (konkrétne fotky, kde si fotí cici a pidzi) a tak s neuveritežným pocitom hanby mamču zo svojho života odstrihli. Nestretávajú sa s ňou, neboli jej na svadbe, a keby mohli, tak by ju rovno reklamovali za nejaký iný kus.

Keď sa túto skutočnos dozvedel svet, Britney ihneď reagovala ublížene. Vraj im dala všetko, čo mohla a oni sa jej v pubertálnom veku iba rozhodli otoči chrbtom. No a na to teraz Kevin opä reagoval, keď zverejnil dve staré videá. Nimi údajne chcel poukáza na to, aký „skvelý“ vzah mala speváčka so svojimi synmi aj dávno predtým, ako im udreli hormóny na hlavu.

„Nemôžem sedie so založenými rukami a necha svojich synov, aby boli obvinení po tom všetkom, čím si prešli. Hoci nás to vežmi bolí, ako rodina sme sa rozhodli uverejni tieto videá, ktoré natočili naše deti, keď mali 11 a 12. Toto ešte nie je to najhoršie. Klamstvá musia presta, “ napísal Federline k nahrávkam.

V prvej im Britney zretežne vysvetžuje, že ju majú zača rešpektova.

„Začnite sa ku mne správa ako ku žene, ktorá za to stojí. Som žena, OK? Buďte ku mne milí. Rozumiete?“ hovorí speváčka, ktorá ZA TO STOJÍ!!!!. Rozumiete?! To platí aj pre vás…Rešpektujte ju!

Druhé video vzniklo počas jazdy v aute a dôvodom konfliktu bol pravdepodobne fakt, že jeden jej syn, Sean Preston, nemal na sebe topánky a na verejnosti chodil bosý. Svojmu synovi potom aj zobrala telefón. Pritom mu stačilo kúpi len barefoot boty a problém by bol vyriešený.

Každopádne tešte sa, možno z toho vznikne nejaká dráma a o Brtiney nebude poču len kvôli nahotinkám. Sám Kevin dodal, že to najhoršie ani ešte nepovedal.

 

Videá

 

 

Britney včera večer s uterákom na hlave a popisom, že by radšej oslepla

?
?
?
?
?
Zobrazi? tento pr?spevok na Instagrame
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Pr?spevok

To aj my po tomto

Britney: Začnite ma rešpektova, som žena!

 

Snáď aspoň chodí na nuda pláž, a nepohoršuje nikoho v bežnej časti

Britney: Začnite ma rešpektova, som žena!

 

Ale sa jej inak fakt fajne žije kks…

Britney: Začnite ma rešpektova, som žena!

Veď ona si len celé dni bradafky pri vode zakrýva

Britney: Začnite ma rešpektova, som žena!

 

A riadi sa iba heslom: UKÁŽ, ČO TI MAMA DALA

Britney: Začnite ma rešpektova, som žena!

 

Chudáci chalani

Britney: Začnite ma rešpektova, som žena!

 

Zdroje: Tmz.comMôžete sa prihlási cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnos odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLA
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk