Rihanna konečne vzala syna von

pridal NoName 17.8.2022 o 5:08
Rihanna konečne vzala syna von


Vo vodách šoubiznisu sa o Rihanne (34) už dlhší čas hovorí ako o zlej matke. Vraj syn, ktorého v máji porodila, nie je vôbec podľa jej predstáv. Malý chlapec údajne nezdedil vkus po rodičoch a namiesto popu a rapu obľubuje skôr klasickú hudbu. No a to sa Riri a ASAPovi (33) ako známym umelcom z ulice samozrejme nepáči. Preto ich bejby dostalo od nich domáce zaracha ešte skôr, než stihlo vidieť denne svetlo. Po príchode sociálky ale napokon museli zo svojho trestu poľaviť a syna predsa aspoň na moment zobrať von.

Riri sa celé mesiace po pôrode tvárila, že žiadne dieťa nemá. Fakt, že priviedla na svet človeka, ktorý viac obľubuje Ludwiga van Beethovena, než Kanyeho Westa, ju totiž psychicky položil. A inak na tom nie je ani Rocky. Raper z tejto skutočnosti dokonca vraj prišiel o väčšinu vlasov, a preto nosí šiltovku ešte aj do sprchy. Chlapec je však stále ich dieťa a tak ho musia prijať takého, aký je. Hlavne, keď im nedávno zaklopala na dvere pracovníčka na ochranu detí. Tá nám ako portálu Pikošiek napokon po menšom naliehaní prezradila, že slávni rodičia od nej dostali slušnú kázeň za to, že chlapec nepozná denné svetlo. Údajne je aj na belocha moc bledé. Čiže buď Riri ASAPovi pred rokom zahla s nejakým albínom, alebo ho skutočne dovtedy nezobrali von.

Každopádne pani zo sociálky rodičom prikázala, nech ho vezmú na prechádzku… čo aj v podstate urobili, len po svojom. Včera sa nášmu fotografovi Ignácovi podarilo odfotiť rodinku pri príchode do Los Angeles. Hudobní pár bol tak prvý raz videný s chlapčekom. Bolo to pred súkromným lietadlom, s ktorým prileteli. Zdá sa, že aj napriek odlišnému vkusu si k sebe nakoniec nachádzajú cestu. Nejde ale samozrejme všetko hneď. A preto aj syna z privat jetu niesol ešte zatiaľ člen ochranky. To chce ale čas…

A možno nie… možno to bola len prázdna autosedačka, a divadielko pre sociálku. Uvidíme teda neskôr.

 

Prečo má šiltovku, to už viete…

Rihanna konečne vzala syna von

 

A Riri si možno nestihla nafarbiť už začínajúce šediny

Rihanna konečne vzala syna von

 

Bol tam, či nebol tam? Čo myslíte???

Rihanna konečne vzala syna von

Pravdu vedia len títo haranti

Rihanna konečne vzala syna von

 

A možno ani oni nie…

Rihanna konečne vzala syna von

 

BONUS:

Keď už je o nich reč, tu kuknite, čo aké bagandže pred pár dňami Riri zadelila. Fajné, nie

Rihanna konečne vzala syna von

Podľa mňa môže byť

Rihanna konečne vzala syna von

 

Pišta sa smeje, ale o nič lepšie boty na seba nemá…

Rihanna konečne vzala syna von

 

Zdroje: Hollywoodlife.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk