Meghan Markle: Môj syn skoro zomrel!

pridal NoName 28.8.2022 o 10:32
Meghan Markle: Môj syn skoro zomrel!


A je to tu zas. Opäť bolo o Sussexovcoch dlhšie ticho, tak prichádzajú s ďalšou šokantnou vecou, aby zaujali. Teda samozrejme, že ako stále, tak aj dnes s ňou prichádza Meghan (41). Harry (37) to už vzdal a hanbí sa niekde v kúte. Alebo len poslúcha pokyny a ako správny gentleman necháva celú pozornosť iba svojej milovanej manželke. Tá si prichádza po svoju chvíľku slávy. A my jej ju teda venujeme. Nie ale tým ľútostným a obdivuhodným štýlom o aký stojí.

Tak veľmi túžila po súkromí a stiahnutí sa z verejného života, že dnes sa promenáduje na slávnostných udalostiach a ešte k tomu si založila podcast, kde rozpráva o súkromných záležitostiach. Ach… Meghan, Meghan, si ty ale jeden veľký paradox a lož sama o sebe. Každopádne poďme rovno k veci! Pani herečka v najnovšom diely v rozhovore so svojou blízkou priateľkou Serenou Williams (40) opísala príhodu, ktorá má každého chytiť za srdce. A plus ukázať, že ako moc je ona starostlivá matka. Ide o príbeh, kedy jej vtedy ešte iba 4-mesačný syn skoro prišiel o život.

Celé sa to stalo počas kráľovského turné v Južnej Afrike na jeseň 2019. Ona vtedy ako obetavá žena s povinnosťami nesedela doma pri dieťati na materskej dovolenke, ale pre dobro ľudu chodila na každú slávnostnú udalosť, kde členov monarchie pozvali.

V jeden večer, keď už odchádzala z akcie, tak jej údajne v aute zazvonil telefón od vtedajšej opatrovateľky Archieho, Lauren. Tá bola (ako Meghan výrazne dodala) zo Zimbabwe a bola s nimi až do momentu, kým si nezbalili caky-paky a neodleteli do Ameriky.

Keď Markle vtedy hovor prijala, Lauren jej s plačom oznámila, že v izbe Archieho vypukol požiar. Podľa jej slov sa ale napokon nič nestalo, lebo malého v miestnosti nenechala. Vraj ho síce najprv uložila do postieľky na spánok, no keď si chcela neskôr odbehnúť do inej miestnosti, tak ho radšej zobrala so sebou a zabalila do šatky. A keď aj s malým chlapcom zišli na dolné poschodie, tak v izbe, kde spával a ktorá patrila Achiemu vypukol požiar. Ten mal spustiť práve ohrievač.

Keby Lauren vtedy malého chlapca nechala v miestnosti na poschodí samého, všetko vraj mohlo dopadnúť úplne inak. Podľa slov Meghan, Archie unikol smrti len o vlások a ona s tým nemohla nič robiť. Dokonca aj po tejto nehode jej odporučili, aby turné neopustila a ona si tak musela plniť kráľovské povinnosti naďalej. Vystrašená a znechutená takto žila ešte pár mesiacov. Potom hodila na Harryho psie oči a s vystrčeným prostredníkom opustila kráľovskú rodinu.

 

Kamošky si založili podcast a rozprávajú sa aj na video

Meghan Markle: Môj syn skoro zomrel!

 

Meghan o živote starostlivej, no vyťaženej matky

Meghan Markle: Môj syn skoro zomrel!

Serena jej povedala, že by to ona sama určite nezvládla a táto príhoda ju raní už len z počúvania

Meghan Markle: Môj syn skoro zomrel!

 

V ďalších častiach môžeme isto očakávať nejaké ďalšie pikošky od Meghan o jej smutnom živote v kráľovskej rodine

Meghan Markle: Môj syn skoro zomrel!

 

Už teraz sa ona sama na to teší

Meghan Markle: Môj syn skoro zomrel!

Ten potmehúdsky úsmev hovorí za všetko

Meghan Markle: Môj syn skoro zomrel!

 

Konečne nejaký spôsob, vďaka ktorému sa jej bude dostávať to, po čom neustále túži.

Meghan Markle: Môj syn skoro zomrel!

 

Kopec, kopeeec pozornosti

Meghan Markle: Môj syn skoro zomrel!

 

Zdroje: Independent.co.ukMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk