Thor je syn mutanta

pridal NoName 5.9.2022 o 4:21
Thor je syn mutanta


Keď sa povie slovo muskulatúra, mali by ste si ihneď predstaviť ich...

Hemsworthovci sú fakt zvláštni ľudia. Priam by sa dalo povedať, že ide o ufónov. Neverím im totiž, že pochádzajú z maternice. Oni isto preskočili ten zdĺhavý vývin a tých 9 mesiacov už rovno strávili v posilke. Fľašky s mliekom potom neskôr používali ako činky a namiesto sunaru si do tela dávali radšej čistý proteín. 

Chris Hemsworth (39) pred pár dňami navštívil svojho otca. V Austrálii totiž prvú septembrovú nedeľu oslavovali Deň otcov, a tak ani herec nezabudol na toho svojho. No ak ste si mysleli, že Chris toho 67-ročného pána pozval na koláč a kúpil mu sudoku, tak ste sa pekne mýlili. Ukázalo sa, že filmový Thor je synom chlapa, ktorý tiež nemá ďaleko od postavy poloboha. Minimálne teda v jeho veku.

Mladý Hemsworth zverejnil video, v ktorom cvičí so starým Hemsworthom. A treba uznať, že ujo dôchodca by strčil do vrecka nejedného o polku mladšieho šuhaja. Dokonca keby napol o trošku viac ruku, tak aj fajnú vianočku mu na bicepse vidíme.

Niektoré z mojich najkrajších spomienok z čias, keď som bol dieťa, sú tréningy s mojím otcom. Kedysi som súťažil v behu na 110 m prekážok, ale nemal som dostatok priestoru na tréning, keďže sme bývali na vrchole veľmi strmého kopca. Môj otec mi postavil jednu prekážku z dreva a ja som použil 15 metrovú príjazdovú cestu, na ktorej som trénoval znova a znova. Len on a ja, kým nezapadlo slnko, sme sa bavili a smiali. S jeho pomocou som potom získal 2 štátne medaily.

Sme tu o 25 rokov neskôr, stále sa smejeme a stále sa hýbeme. Šťastný Deň otcov, šampión, ” napísal k videu so svojím otcom Chris.

 

Ako keby boli rovesníci

?
?
?
?
?
Zobrazi? tento pr?spevok na Instagrame
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Pr?spevok

 

Ujo je frajer

Thor je syn mutanta

 

Thor je syn mutanta

Thor je syn mutanta

 

Thor je syn mutanta

 

Thor je syn mutanta

Naozaj je mega, len sa pozerajte

Thor je syn mutanta

 

Otec a syn… tak ako to má byť

Thor je syn mutanta

 

Chris s otcom v roku 2016

Thor je syn mutanta

Pán inak v mladosti vyzeral ešte aj do tváre úplne ako Chris

Thor je syn mutanta

 

Pán Craig dnes

Thor je syn mutanta

 

Tu je síce s Liamom (32), no ten nikoho nezaujíma… dôležitý tú je tento sexy daddy

Thor je syn mutanta

 

Zdroje: Dailymail.co.ukMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk