Kim ukazala svoju kanceláriu

pridal NoName 7.9.2022 o 18:15
Kim ukazala svoju kanceláriu


Áno, znie to úsmevne, keď osoba ako Kim Kardashian (41) hovorí o práci. No ona skutočne pracuje! To len my nedokážeme oceniť tú “makačku”, ktorú denno-denne zažíva.

Už len vymyslieť, že akú hlúposť treba urobiť, aby bola stále v kurze zaberie naozaj mnoho času a úsilia. O samotnej realizácii ani nehovorím. Odfotiť sa z toho najlepšieho uhla (nech nie je nič prirodzené a nevyhovujúce dnešným štandardom krásy vidieť) dá tiež poriadne zabrať. A o tej tip-top paštéte, ktorá nesmie ani jeden deň na jej tvári chýbať, sa nemusíme nejak extra baviť. Je to proste extrém. Priam by sa dalo povedať, že je to až na jedného človeka neúnosne a Kimča by si zaslúžila cenu „NAJVÄČŠÍ ROBOŠ NA PLANÉTE”.

Myslím to vážne… Len nedávno totiž ľuďom radila, aby zdvihli tie ich tučné zadky a išli tvrdo pracovať ako ona. Vraj má pocit, že sa mnohým nechce robiť, len by sa chceli mať dobre bez toho, aby pre to niečo museli spraviť. (Napr. natočiť porno a roky z toho ťažiť??? Nenarážam na nikoho, len sa pýtam…)

Kimika sa už dlhšie stavia do pozície tvrdo pracujúcej ženy. Pravda totiž je, že jej značka tvarovacej bielizne SKIMS je doslova jedna obrovská zlatá baňa. Produkty od nej si otvorene kupujú aj ženy, ktoré Kardashianku nemajú v láske. Údajne je tá bielizeň tak skvelá (ak niekto vyskúšal, nech dá pls pravdivú recenziu do komentu).

Jej úspech bol napokon podčiarknutý v roku 2020, keď sa so značkou SKIMS zaradila do klubu miliardárov. Podľa rebríčku dokonca predbehla aj firmy ako Spanx či Victoria's Secret. Po skoro štyroch rokoch pôsobenia na trhu bola jej firma s tvarovacou bielizňou ohodnotená na 3, 2 miliardy dolárov… no proste obrovský úspech, a to nie je všetko. Okrem toho ešte podniká v beauty sfére. Nedávno na trh uviedla značku starostlivosti o pleť SKKN (ktorá mala byť ekologická, a napokon to bol úplný opak… no o tom nižšie.) Taktiež má radu aj niekoľko úspešných parfumov - medzi nimi aj kolekciu Crystal, ktorá sa za šesť dní vypredala so zárobkom 14 miliónov dolárov… Ľudia sú fakt blázni.

Každopádne Kimika je nepochybne úspešná biznismanka a snaží sa o tom presvedčiť aj všetkých naokolo. Len pred pár dňami ukázala svoju kanceláriu… teda kancelárie, kde údajne vymýšľa tieto miliónové plány a realizuje ich. Ide o luxusné sídlo, ktoré je celé v krásnych nude farbách. Všade je teplé svetlo a gauče, ktoré už na pohľad vyzerajú mega pohodlne.. Ako sa Kim pochválila, nábytok má urobený na mieru od značky Rick Owens. Priestor jej zdobili Waldo Fernandez a Tommy Clements, teda obľúbení dizajnéri rodiny Kardashian-Jenner.

V budove sa nachádza napr. amfiteáter, vlastné fotografické štúdio, alebo kozmetický salón. Zamestnancov, ktorí z 80% ale stoja za jej úspešnými produktami a projektami však v ukážke nikde neuvidíte. Ale to nevadí. Dôležité je, že nám ukázala jej stenu slávy.

Kimča má v rámikoch na jednej nosnej priečke zavesené všetky titulky časopisov, na ktorých sa niekedy objavila. Divné? Ani nie, skôr vizionárné. Dajte tomu ešte pár rokov, a namiesto svätých obrázkov v historických budovách budeme všade vidieť tieto žienky. Najnovšia generácia screenedžerov sa o to postará.

 

Vstúpte

FOTKY Z VIDEA

Niekto má chodník slávy, niekto stenu slávy… niekto sošky Oscarov, iní zas ??titulky časopisov??

Kim ukazala svoju kanceláriu

 

Tu sa cementuje na ksicht

Kim ukazala svoju kanceláriu

 

Žeby bol v pláne nový sex-tape???

Kim ukazala svoju kanceláriu

Ok, toto je ale veľmi chabo zariadený priestor

Kim ukazala svoju kanceláriu

 

Ale aspoň je tam biela stena, takže dosť užitočný pre ňu

Kim ukazala svoju kanceláriu

 

Priestor na retušovanie fotiek v telefóne a postovanie gogotin na Instagram

Kim ukazala svoju kanceláriu

Tu sa dostávame k ten kozmetike

Kim ukazala svoju kanceláriu

 

Tá mala byť vraj veľmi eko a minimalizovať svoj dopad na planétu tým, že pri výrobe mali myslieť na prebytok plastu

Kim ukazala svoju kanceláriu

 

Napokon to dopadlo takto… obal sa síce dá využívať viackrát, no nemusel tam byť vôbec… plast v plaste

<

 

I tried. I was just trying…OK?!!!!

Kim ukazala svoju kanceláriu

 

Takýto kút v kancli by mi inak vôbec nevadil…

Kim ukazala svoju kanceláriu

 

BONUS:

Pozrieť si môžete aj firmu jej mladšej sestry Kylie (25).

 

Zdroje: Youtube.com

 

ANKETA:Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk