Rýchle celebritné pikošky

pridal NoName 11.9.2022 o 11:05
Rýchle celebritné pikošky


Hovno sa prišla hrať na veterník

Ako sa dalo očakávať, Meghan (41) si nenechala ujsť príležitosť sa ukázať a do Británie aj cez to “obrovské ublíženie” napokon prišla…

Podľa najnovších fotiek sa Markle aj s tým jej psíč… manželom Harrym (37) zúčastňujú smútiaceho procesu za kráľovnou Alžbetou II.. (Áno, za tou pani, ktorá vedome ignorovala samovražedné myšlienky pani herečky a ešte k tomu sa mala dokonca aj s ostatnými podieľať na rasizme.)

Fotografom sa podarilo Sussexovcov zachytiť spolu s princom Williamom (40) a Kate (40), ktorí ale z prítomnosti týchto nevďačných príživníkov už na pohľad neboli nadšení. A my sa im ani nečudujeme. Každopádne Meganča si s tým hlavu neláme. Tá teraz myslí len na jedno, a to, že jej deti môžu získať hodnotnejšie tituly… a verte, že čoskoro sa o to aj bude biť. Veď nie je to ani tak dávno, čo u Oprah (68) vyplakávala, že jej potomkovia zámerne nedostali hodnosti.

Otázne len je či s tým počká aspoň do pohrebu, alebo ani to nie…

Chudák Wilčo s Katkou

Rýchle celebritné pikošky

 

Meghaaaan, však si herečka, aspoň slzy si mohla zahrať, nech ti ten smútok minimálne jeden človek verí.

Rýchle celebritné pikošky

 

Neboj zlatko, určite ti zanechala nejakú sumu. Nesmúť, pôjdeme na dofču niekam.

Rýchle celebritné pikošky

 

Chyť ma Harry! Podopieraj ma, nech to vyzerá, že ma táto smrť veľmi zobrala.

Rýchle celebritné pikošky

Porodila cez pindu, vychovala pindu a ešte aj odrodila pindu

Kylie Jenner (25) aj so svojou mamou Kris (66) boli tento týždeň v relácii „The Late Late Show“ Jamesovi Cordenovi (44). Tam rozprávali kopec zbytočností, a my sme teda vypichli jednu z nich. A tá znie, že Kris vytrhla svojej dcére dieťa z pôrodných ciest. A to nemyslím nijako metaforicky. Skutočne sa Kris v jednom momente zachovala ako pôrodná sestra.

Kylie otvorene povedala, že sa stará Jennerka zahrala na doktora, keď počas jej prvého pôrodu načiahla ruky k jej pišule a malej Stormi (4) pomohla na svet.

Úplne mi vytiahla dcéru z mojej vagíny. Bola úžasná, ” opísala zážitok Kylie. Tá ešte inak dodala, že to jej tajné druhé dieťa, o ktorom nikto nič nevie, stále nemá nové meno. Vraj má ešte v papieroch uvedené Wolf, no údajne ho tak nevolajú… Ale tak hlavné je, že novú kolekciu make-upu už má poriešenú a uvedenú na trh. No nie? Sedem mesiacov nie je dostatočne dlhá doba na premyslenie a zmenu. Veď povedzte vy…

 

Dievčatá v relácii The Late Late Show

Rýchle celebritné pikošky

 

Ak viete po “americkej reči”, a chcete prísť o 1759 mozgových buniek za minútu, nech sa páči

Asi to nebude len fáma

Len nedávno sme písalo o tom, že Victoria Beckham (48) nemá mať práve milujúci vzťah so svojou nevestou Nicolou Peltz (27). A stále to platí. Údajne sú baby na nože a Brooklyn Beckham (23) preto radšej svoju rodinu dlhé mesiace už nenavštívil.

Vtedy príčina ich konfliktu nebola úplne jasná. Vedelo sa len, že mladá mala na svokru žiarliť, lebo na seba pútala priveľa pozornosti. No teraz sa na verejnosť dostali aj nejaké podrobnosti z ich súkromia. A tie vysvetľujú napätie medzi nimi.

Vraj k zlým vzťahom sa schyľovalo už pred svadbou, kedy si Nicola odmietla obliecť róbu z dielne Victorii (tá sa ak neviete už roky snaží byť návrhárka a predáva handry pod svojou značkou). Ale to sa dalo očakávať. Peltz nikdy nenosí oblečenie Beckhamky. Takže určite to nezmení ani v deň svojej svadby.

Každopádne Nicola mala odmietnuť aj ľudí, ktorých jej ochotná a chápajúca svokra potom ponúkala. Boháčka z Amerike jej povedala, že má tiež okolo seba množstvo šikovných návrhárov, a práve s tými chce pracovať.

Ich konflikt sa potom znásobil, keď mal na ich svadbe príhovor spevák Marc Anthony (53), ktorý doslova slovne onanoval nad Victoriou. To nevestu rozčúlilo a jej hnev voči svokre len znásobil.

No a celé sa to napokon vyhrotilo pri tanci. Novomanželka chcela na skladbu Anthonyho - You Sang To Me - tancovať so svojím drahým, avšak nemala možnosť. Vikina ju totiž predbehla Brooklyna si uchmatla len pre seba…Plus ako bonus zas získala pozornosť. Prvý tanec si tak vraj mladý Beckham strihol so svojou mamou.

 

Nuž, obe však vedeli, že do čoho idú. Ale Victoria nemala možnosť výberu.

Rýchle celebritné pikošky

Možno preto sa Nicola prefarbila na hnedo, lebo má komplexy zo svokry

Rýchle celebritné pikošky

 

Nie je isto ľahké mať za svokru Beckham

Rýchle celebritné pikošky

 

Oni naozaj vyzerajú, ako keby to manželstvo už riadne oľutovali

Rýchle celebritné pikošky

 

Pesnička zo svadby

 

Zdroje: People.com, Tmz.com, Capitalfm.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Update Diddy
36
UPDATE DIDDY
[23.5 2024]
Tak teda, zas a znova..
36
A je to tam!!!
35
A JE TO TAM!!!
[19.5 2024]
Zlá správa potvrdená
46
Met Gala After Party 2024
36
Celebritný mixér
29
CELEBRITNÝ MIXÉR
[11.5 2024]
Met Gala 2024
69
MET GALA 2024
[8.5 2024]
Celebritné šokantnosti
30
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk