Keď sa láska násobí

pridal NoName 17.9.2022 o 7:49
Keď sa láska násobí


Vidíte, nech sa vám môže Ryan Reynolds akokoľvek nepáčiť, Blake ma pre neho oči aj za vás! A nielen oči. Dokonca aj šušuru, a teda napokon tiež maternicu. Tú mu už prenajala štvrtýkrát…

Len pred pár týždňami sme písali o tom, že aké skvelé manželstvo títo dvaja majú. Už podľa odkazov, ktoré si nechávajú verejne na internete, je jasné, že humor im vo vzťahu naozaj nechýba. A hoci ste vtedy viacerí písali, že to isto nie je určite také ružové, a že dokonca predpokladáte v blízkej dobe rozvod, pravda je iná. (Asi by ste mali rozbiť tú vešteckú guľu)

Blake Lively (35) a Ryan Reynolds (45) práveže svoju lásku naopak násobia. Manželia sa pred pár dňami pochválili tým, že už čoskoro privítajú na svet svoje štvrté dieťa.

Správa o ďalšom tehotenstve herečky sa rozšírila svetom potom, čo sa Blake vo štvrtok (15.9.2022) zúčastnila podujatia "Forbes Power Women's Summit" v New Yorku. Tam všetkých prekvapila, keď sa dostavila s už dosť viditeľným tehotenským bruchom.

Žiadne podrobnosti o jej stave však nie sú známe. Nevie sa, že o aké pohlavie pôjde (ak sa to dnes ešte môže určovať), ani v ktorom je týždni, prípadne či nejde len o silné plyny.

Ale nie. Veď viete, že títo dvaja si súkromie strážia. Najmä, keď ide o ich deti. Viackrát sa vyjadrili, že im chcú dopriať normálne detstvo, čo je len fajn. Každopádne nedalo mi, aby ste neboli obohatení o túto novinku, ktorá je nevyhnutná na prežitie v tejto ťažkej dobe. Nemáte zač!

 

Blake vo štvrtok

Keď sa láska násobí

 

Ale jej to pristane

Keď sa láska násobí

 

Ona je raz pekná žena

Keď sa láska násobí

 

Ale má ten Ryan šťastie

Keď sa láska násobí

Verím, že z veľkej časti má ona zásluhu za to, že patria k najstabilnejším párom šoubiznisu

Keď sa láska násobí

 

Teraz majú spolu 3 dievčatká - 7-ročnú James, 5-ročnú Inez a 2-ročnú Betty, ktoré ale nezverejňujú

Keď sa láska násobí

 

Tú sú tie staršie, keď boli ešte menšie

Keď sa láska násobí

 

Zdroje: Pagesix.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk