Selena Gomez a jej dokument

pridal NoName 28.9.2022 o 22:19
Selena Gomez a jej dokument


Svetová kinematografia oznámila, že chystá prelomové dielo, ktoré doposiaľ ešte ľudstvo nikdy nevidelo. Známy tvorcovia sa rozhodli natočiť dokument o ťažkom, priam až nezvládnuteľnom živote hviezdičky Seleny Gomez (30). Čerstvá 30-tnička už v krátkej ukážke verejnosti prezrádza, že aké je náročné byť v Amerike privilegovaná beloška z dobrej rodiny.

Všetci vieme, že Selča sa už roky zámerne stavia do pozície obete a od ľudí očakáva ľútosť. Ale keďže má fanúšikovskú základňu fakt veľkú, vždy dostane to, čo chce. A inak to nebude ani teraz, keď sa pred kamerami rozhodla zo seba robiť ešte väčšiu chudinku, ktorej vždy a všetci len ubližujú.

Človek s IQ vyšším ako izbová teplota si povie, že o akom ťažkom živote už len táto žena môže hovoriť. Okej, verím, že vypočuť si, že trpíte autoimunitným ochorením (lupusom) musí byť fakt nepríjemné. Rovnako ako aj transplantácia obličky. No okrem toho sa táto disneyovečka nemá naozaj na čo sťažovať. Ťažkým rozchodom sme si prešla snáď každá (aj každý), a to dokonca bez pomoci hospitalizácie. Každopádne každý sme iný, a Gomezka nemôže za to, že je psychicky slabšia osoba… No môže za to, aký život viedla/vedie. Vybrala si ho predsa sama. Tak nechápem, čo teraz nerieka. Teda chápem… emócie predávajú a predaje sa rovná veľký zisk. Či sa mýlim?

Selena kvôli promu fanúšikom prezradila, že sa im čoskoro otvorí tak, ako ešte nikdy. A hoci to najprv znelo naozaj kadejako, kolena napokon predsalen ešte nechá pri sebe. Speváčka aspoň nateraz uvedie na svet svoj prvý dokument o jej živote. Ten bude niesť názov My Mind & Me a Gomezka v ňom rozpovie svoj príbeh.

Bude sa týkať jej vzostupov a pádov, náročných životných situácií, problémov s duševným zdravím. Už v upútavke je vidieť, že sa najprv usmieva a potom ihneď prechádza do plaču. Ako ona sama hovorí, prešla si niekoľkými veľmi náročnými situáciami v živote, a to od podlomeného zdravia, cez rozchod s Justinom Bieberom (28), až po psychické zrútenie.

Moje dvadsiate roky boli cestou cez dobré, ťažké a krásne chvíle, na ktoré nikdy nezabudnem. Každá z nich ma vyformovala do osoby, ktorou som dnes. Som niekto, kto sa stále učí, ale je si istejší v tom, na čom záleží a čo chce. Niekto, kto je vďačný za každý jeden dar a každú jednu lekciu na tejto ceste. Kráčam vpred povzbudená toľkými silnými ľuďmi okolo mňa. Chcem sa zo všetkých síl snažiť, aby som brala to krásne a bolestivé jeden deň za druhým. A nech to všetko zo mňa spraví to najlepšie, čím môžem byť pre seba/iných/vás, " uviedla nedávno Selena, keď oslávila práve svoje 30. narodeniny.

Čo sa týka dokumentu, k tomu napísala len toto:

My Mind & Me. Niekedy spolu nevychádzame a je ťažké čo i len dýchať... Ale svoj život by som nemenila."

Tento prevratný filmový počin režíroval Alek Keshishian, ktorý v roku 1991 režíroval aj hudobný dokument Madonna: Truth or Dare. V oficiálnej tlačovej správe stojí:

Po rokoch na výslní sa Selena Gomez stáva nepredstaviteľnou hviezdou. Ale práve keď dosiahne nový vrchol, nečakaný zvrat ju vtiahne do temnoty. Tento jedinečne surový a intímny dokument mapuje jej šesťročnú cestu v novom svetle."

Či Sel v príbehu uvedie aj svoju dlhú drogovú éru, ktorá vraj z veľkej časti môže aj za to ochorenie lupus, si môžete tipnúť. Odpoveď je ale už teraz jasná.

Rovnako môžete isto zabudnúť aj na moment z jej náročného života, kedy najprv hrdo odmietla Justinovu žiadosť o ruku a keď si potom on o 3 mesiace urazený vzal Hailey (25), tak to psychicky nedala.

Ak však chcete dokument aj napriek tomu vidieť, tak bude dostupný už 4. novembra na Apple TV+.

 

Tu je trailer

 

Fotky z natáčania

Selena Gomez a jej dokument

Selena Gomez a jej dokument

 

Selena Gomez a jej dokument

 

Selena Gomez a jej dokument

Selena Gomez a jej dokument

 

Selena Gomez a jej dokument

 

Tak čo, presvedčilo vás to a pozriete sa na jej ťažký život?

Selena Gomez a jej dokument

Kurník, stálo to však za to. Aspoň super hudba kvôli ich telenovele vznikla!

 

Túto hitovicu ale Justinovi tušim písal Ed Sheeran (31)

 

Text:

Dala som tomu všetko a oni všetci to vedia.

Potom si ma zranil a teraz sa to prejavuje.

Po dvoch mesiacoch si nás nahradil,

akoby to bolo jednoduché.

(tu je inak Selena fakt pekná a o to zaujímavejší klip to je, lebo niekde som čítala, že sa celý natáčal len na iPhone)

 

Ťahali to spolu s prestávkami roky

Selena Gomez a jej dokument

Po poslednom odmietnutí si potom Bieber ihneď vzal 21.ročnú Baldwin

Selena Gomez a jej dokument

 

A Selča to nedala… išla na liečenie srdca (a možno aj niečoho iného)

Selena Gomez a jej dokument

 

Justinovi potom nová žena upokojovala svedomie

Selena Gomez a jej dokument

Ten bol totiž tiež pekne psychicky “na kašu”

Selena Gomez a jej dokument

 

A teraz on vedie manželský život

Selena Gomez a jej dokument

 

A Gomezka (okrem hrania sa na obeť) poučuje všetkých naokolo o sebeláske, sebaúcte a hrdosti

Selena Gomez a jej dokument

 

Zdroje: Billboard.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk