Súhrn posledných dní

pridal NoName 8.10.2022 o 7:38
Súhrn posledných dní


Keďže sa v celebritnom svete stále niečo deje, je našou povinnosťou Vás o to neukrátiť, ale pekne do detailov priblížiť, kto s kým kedy kde a ako. V dnešnom súhrne bude možno o trošku viac rozvodov, ako by ste očakávali. Hneď zo začiatku začneme najkrajšou osobnosťou z celého článku.

 

Ana sa predviedla pre Variety

Anička De Armas (34) má schopnosť urobiť aj z geya heteráka. Jej najnovší film Blonde, ktorý mal v septembri premiéru, žne celkom pozitívne ohlasy na jej herecký výkon. Dokonca sa začali šíriť aj reči o Oscarovi. Takže veľký dôvod na radosť. V Benátkach si táto Kubánka za stvárnenie ikony vyslúžila štrnásť minútový standing ovation. Wow. A keďže je jej spomínaný film momentálne dosť hot, pri tejto príležitosti nafotila pre Variety celkom vkusné fotky, kde jej to vážne pristane, taká nová Megan Fox (36). Aspoň čo sa výzoru a sexe - appealu týka. Táto dáma nemá momentálne v Hollywoode vážne konkurenciu.

 

Súhrn posledných dní

 

Súhrn posledných dní

Súhrn posledných dní

 

Súhrn posledných dní

 

Súhrn posledných dní

Koniec manželstva

Keď sme už pri tých pekných ženách, na svetlo sveta vyšla informácia, že Gisele Bundchen (42) a Tom Brady (45) sa rozvádzajú. Hlavným dôvodom má byť rozhodovanie sa, alebo lepšie povedané neschopnosť spojiť rodinný a kariérny život. Keďže modelka svojmu manželovi vyčítala, že sa jej a deťom nevenuje dostatočne, rozhodol sa ukončiť svoju kariéru hráča amerického futbalu. Dlho mu to však nevydržalo, a k športu sa znova vrátil. A z toho pani manželka nadšená nebola. Tým pádom spustil lavínu veľkej krízy, nastali hádky, padla zmienka o rozvode a Gisele sa s deťmi odsťahovala do Kostariky. Najnovšie sa však hovorí, že mu dáva znova šancu, tak uvidíme, či kríza bude zažehnaná. Vyjadrenie Gisele:

Každý sa musí rozhodnúť tak, ako mu vyhovuje. Svoju úlohu som si splnila, bola som tu pre neho. Kvôli nemu som sa presťahovala s deťmi do Bostonu, a zamerala sa na to, aby som vytvorila láskyplné prostredie, kde budú moje deti šťastné. V tomto smere sa cítim veľmi naplnená ako matka aj ako manželka. Teraz ja však čas, aby som sa sústredila aj sama na seba. Spoločne sme sa rozhodli, že odíde do dôchodku, aby sa venoval rodine, no on sa sám rozhodol, že sa k práci vráti.

 

Súhrn posledných dní

 

Benjamin Brady (12) a Vivien Lake Brady (9)

Súhrn posledných dní

Ďalší rozvod

S rozvodmi ešte nekončíme, Najnovšie sa rozvádza aj frontman Imagine Dragons - Dan Reynolds (35), a to s manželkou Ajou Volkmanovou (42). Ich manželstvo bolo už dlhšiu dobu na spadnutie, a takpovediac na hojdačke, dôvodom mali byť hádky. Vyhlásenie speváka:

Som veľmi smutný z toho, že Vám musím oznámiť, že ja a Aja sa rozvádzame. Našou prioritou sú momentálne deti. Ďakujeme za podporu.

 

Súhrn posledných dní

 

Celkom fešný je nie?

Súhrn posledných dní

Navždy spolu

A teraz zase opačný prípad. Minule sme písali, že sa ide rozvádzať Sylvester Stallone (76). No nakoniec sa všetko na dobré obrátilo a manželská dvojica je znova spolu. Dokonca zdieľali svoje spoločné šťastie aj na Instagrame. Uzmierenie prebiehalo nejako tak, že sa doma stretli, a všetko si vyrozprávali. A údajne sú spolu veľmi šťastní.

 

Súhrn posledných dní

Ďalšie detaily vyšli na povrch

Po smrti Hugha Hefnera, zakladateľa Playboya, vyplávalo na povrch dosť nechutností. A prichádza ďalšia. Jeho bývalé spolubývajúce, pardón, šľapky - Holly Madison (42) a Bridget Marguardt (49) sa na verejnosti trošku posťažovali, že ich nútil namiesto lubrigantu používať detský olej, čo hlavne im a kosoštvorcu spôsobilo nemalé problémy, ako sú kvasinkové infekcie atď… Samozrejme, že dámy s takýmito praktikami nesúhlasili, Ale staršieho pána to absolútne nezaujímalo. Tieto dve sa ináč nechali počuť, že sex s Hefnerom brali ako povinnosť, len aby ich nevykopol zo sídla. Čo človek neurobí pre ubytko.

 

Spomínané zajačiky. Alebo zajačice?

Súhrn posledných dní

 

Súhrn posledných dní

 

Menšia hádanka na dnes

Súhrn posledných dní

R.I.P Coolio

Raper Coolio odišiel na večnosť 28. septembra a to vo veku 59 rokov. Smrť si ho našla na návšteve u kamaráta, jeho dlho ročného manažéra, kde ho našli ležať na podlahe potom, čo stratil vedomie. Zatiaľ nie je známa presná príčina smrti, tú určí až pitva. Nezistilo sa žiadne užitie omamných látok. Zomrel zrejme na infarkt.

Úctu mu vzdala aj herečka Michelle Pfeiffer (64), ktorá hrala vo filme Nebezpečné myšlienky (Dangerous Minds) z roku 1995. Podľa herečky tento film preslávila práve najznámejšia pesnička Coolia, pričom tá vyhrala aj Grammy v roku 1996. Víťazstvo prišlo práve v období, keď prebiehal zúrivý spor medzi hip-hopovými komunitami východného a západného pobrežia, ktorý pripravil o život Tupac Shakuru a ďalších. Coolio použil svoj prejav na Grammy ako výzvu na mier medzi oboma skupinami.

 

Súhrn posledných dní

 

Tento song ho preslávil

 

?
?
?
?
?
Zobrazi? tento pr?spevok na Instagrame
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Pr?spevok

 

Zdroje: variety.com,  pagesix.com,  thecut.com,  pagesix.com, huffpost.com,  tmz.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Update Diddy
36
UPDATE DIDDY
[23.5 2024]
Tak teda, zas a znova..
36
A je to tam!!!
35
A JE TO TAM!!!
[19.5 2024]
Zlá správa potvrdená
46
Met Gala After Party 2024
36
Celebritný mixér
29
CELEBRITNÝ MIXÉR
[11.5 2024]
Met Gala 2024
69
MET GALA 2024
[8.5 2024]
Celebritné šokantnosti
30
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk