Michael Jackson stále žije

pridal NoName 13.10.2022 o 15:18
Michael Jackson stále žije


Hovorí sa, že človek nikdy nezomrie. Žije aj po smrti. Ide predsa o naše vnútro (myslím to duševné… nie črevá a pečienku). Zosnulý blízky tu s nami zostáva aj naďalej a to v srdci. Toto ale nie je prípad Michaela Jacksona. Ten totiž asi ani nikdy nezomrel. Škovránok stále žije a je pripravený nám zatancovať mesačný tanec!

O smrti Michaela sa už toho popísalo mnoho. Od nevinnej vraždy, cez plán iluminátov, až po samovraždu. A hoci vznikli konšpirácie aj o tom, že Jackson vlastne žije, nikto doposiaľ neodhalil skutočnú pravdu! Pritom všetci boli tak blízko… Nuž, ešteže máte tie Pikošky, inak by ste doteraz verili aj tomu, že Britney (40) je ešte panna a Paris (41) sa s takou peroxidovou hlavou narodila.

Majkl naozaj stále jestvuje, len je v inom tele, aby mu zlí muži nerobili špatnosti. Keď sa pred pár dňami Janet (56) ukázala v Londýne, ihneď bolo jasné, že ako sa veci majú. V skutočnosti nezomrel Jackson, ale jeho sestra. A za tú sa teraz spevák vydáva. V menení identity už predsa predtým mal prax, takže to nebola pre neho nejaká obrovská zmena.

Pozorní fanúšikovia si mohli všimnúť, že spevák len krátko pred smrťou nariekal, že sa ho ilumináti snažia zabiť. Dokonca prešiel na Islam, aby svoju dušu, ktorú kedysi upísal diablovi, uchránil. To sa mu napokon podarilo. Avšak musel obetovať svoju drahú sestričku.

Vec sa má tak, že “Janet” je vlastne Michael. Pravdu odhalila nedávna prítomnosť podoby Janet na módnej prehliadke značky Alexander McQueen. Speváčka vyzerala už skôr ako jej brat, než ona sama. Tak buď sa so smrťou brata vyrovnáva tak, že ho chce každé ráno vidieť v zrkadle, alebo sa Michael konečne štylizuje do formy, ktorá sa mu páči, a ktorú už kedysi vďaka plastickým chirurgom mal.

Kto vie… každopádne ten lekár, ktorý má na svedomí ten nenos, resp. nos Voldemorta by mal ísť sedieť. Alebo minimálne zažiť si aspoň jeden týždeň v Neverlande. To je niečo neodpustiteľné!

 

Kto to bol teda naozaj v Londýne… Michael v tele Janet, alebo Janet v podobe Michaela?

Michael Jackson stále žije

 

Michael Jackson stále žije

 

Michael Jackson stále žije

Michael Jackson stále žije

 

Bola 50% akcia na nový nos?

Michael Jackson stále žije

 

Má tam ten človek vôbec chrupavku?

Michael Jackson stále žije

A nedá si ten Michael povedať…

Michael Jackson stále žije

 

Nepoučí sa nikdy

Michael Jackson stále žije

 

Ale chápeme ten paradox… niekto chce černošský penis, druhý zas bělošský nos

Michael Jackson stále žije

 

Zdroje: SpytajSaTvojejMamkyKtoraKonspirujeAjOTomCiSiNaozajJejSklamanim AleboLenChybaLekarovKtoriTaZameniliVPorodnici.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk