Ufoni oslavujú Halloween skôr

pridal NoName 16.10.2022 o 10:06
Ufoni oslavujú Halloween skôr


Veľkorysá Kylie (25) nám opäť dovolila nahliadnuť do jej prísne cool funny života, ktorý sa v podstate od jej 14. rokov vôbec nezmenil. Stále sa správa ako tínedžerka, rieši drby a žúruje. Rozdiel v ňom je len taký, že má teraz už o trošku viac rozťahanú chacharu, ale to sa časom spraví… a keď nie, labio/vagino-plastika to zariadi. Potom si Jennerka bude môcť odfajknúť už aj poslednú estetickú operáciu, ktorú ešte doposiaľ MOŽNO nepodstúpila.

Každopádne… aby nám dievča ukázalo, že je oproti nám VŽDY A V KAŽDOM SMERE popredu, tak Halloween začala oslavovať už pred pár dňami. Konkrétne 12. októbra na svoj profil pridala video, v ktorom si buď zabudla vziať na seba ľudskú podobu…jašterka jedna!!!..., alebo len proste zas nevedela čo so sebou… peniazmi, a voľným časom.

Vo videu je zachytená aj s Hailey Bieber (25), s ktorou majú obe rovnaký “kostým”. Moc práce si však s ním nedali. Sú len natreté zelenou farbou. A hoci tvrdia, že sú zlé čarodejnice, viac pripomínajú obyčajnú Fionu zo Shreka. Prípadne pornoherečku, ktorá iba dostala sprchu od dlho nevybureného Hulka.

 

STRAŠIDELNÁ SEZÓNA ZAČALA, “ napísala Bieberová k spomínanému videu. To vyzeralo takto:

Tak čo… čarodejky, Fiony, alebo defky Hulka?

<

 

Pár záberov

Hahahaha, to je sranda… rovnako ako aj to, že môj syn už 8 mesiacov nemá meno. Keď raz bude písať pikošky, prezývka NONAME mu padne ako riť na šerbeľ.” 

Ufoni oslavujú Halloween skôr

 

Ach… ale tá Hailey vyzerá aj ako ufonka hot!

Ufoni oslavujú Halloween skôr

 

Len pekne tlač do tej hlavy… aspoň budú ústa plné, keď už hlava je prázdna

Ufoni oslavujú Halloween skôr

Inak odkedy sú tieto dve až také kamošky? Vždy som si myslela, že Biebrová je BFF s Kendall (26)...

Ufoni oslavujú Halloween skôr

 

Ten pohľad, keď ti napíše ex, či neskočíte na “kávu”.

Ufoni oslavujú Halloween skôr

 

A tvoj strážny anjel sa vtedy iba takto tvári..

Ufoni oslavujú Halloween skôr

 

Zdroje: Tiktok.com/@kyliejennerMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk