Selena a Hailey spolu

pridal NoName 17.10.2022 o 8:11
Selena a Hailey spolu


Ak dnes svietilo o trošku viac slnka, vám prestala migréna a v obchode ste našli váš obľúbený produkt v zľave, verte mi, za to môže jedine Selena (30) a Hailey (25). Tie sa konečne stretli, čo spôsobilo, že planéta sa opäť začala točiť a ľudstvo, ktoré bolo doposiaľ odsúdené na záhubu, bolo napokon zachránené.

Internet pred pár hodinami vybuchol, keď sa obe dievčatá ukázali na druhom výročnom galavečere Academy Museum of Motion Pictures. A aby toho nebolo málo, ešte si spolu aj fajne zapózovali. Stalo sa tak prvýkrát, odkedy si “pošérovali” Justina ako takú gumičku do vlasov.

Len pred pár týždňami sa Hailey ukázala v podcaste „Call Her Daddy“, kde objasnila jej vzťah s manželovou ex. Bieberka vtedy povedala, že je s Gomezkou v pohode, hoci sa bulvárom tvrdí už roky niečo iné.

Neodohráva sa medzi nami žiadna dráma. Ja k nej prechovávam len rešpekt a úctu.

Bieberová taktiež vyvrátila fámy o tom, že by Justina (28) Selene niekedy prebrala. Údajne si s ním začala v momente, keď už to mala medzi sebou dvojica uzavreté.

Čo bolo medzi nimi, to je ich vec. A ja to aj tak beriem. Mrzí ma však, že ľudia ma roky obviňujú z toho, že som medzi nich vstúpila. Tretí človek vo vzťahu jednoducho nemá čo hľadať.

Fanúšikovia si želajú, aby Justin skončil s niekým iným, a to je v poriadku. Môžu si želať všetko, čo chcú, ale nie je to tak, ako si myslia. Môjho manžela som Selene neukradla, to by som musela mať veľmi pokrivený charakter, ” vysvetlila Hailey.

Tá ešte dodala, že keď si s Bieberom začala, chlapec to mal už všetko v sebe urovnané. Vraj ísť s niekým do vzťahu, pri kom by mala pochybnosti o tom, či ešte stále nemyslí na inú by nedokázala rovnako, ako sa miešať medzi ďalších dvoch ľudí…. (psychické zrútenie speváka síce hovoria o inom, ale ok. Tvárme sa tiež, že aj tie zásnuby s Hailey po troch mesiacoch po rozchode s Gomezkou boli úplne v pohode, a nie z trucu, prípadne nie kvôli zabudnutiu).

Každopádne o týchto dvoch sa odvtedy toho mnoho napísalo. Nie je asi pre nikoho žiadnym prekvapením, že Selča má tých najteroristickejších fanúšikov na svete. Tí Hailey bombardovali urážkami a obvineniami ešte skôr, než jej Justin navliekol prsteň na ruku. A keďže sa dievčatá k sebe nikdy priamo nevyjadrovali, fanatickí obdivovatelia mali pocit, že medzi nimi prevláda skutočne dráma. A že naozaj neboli kamošky len potvrdzuje fakt, že sa jedna druhej roky vyhýbali. Gomez sa od roku 2018 nezúčastnila ani jednej spoločenskej akcii, kde sa Bieberovci objavili. Niekoľkokrát vynechala Met Gala, a iné veľkolepé udalosti. Keď však Justin s Hailey nepotvrdili niekde svoju účasť, speváčka už ako prvá stála na červenom koberci. Späť však k veci.

Selena často a rada verejne vyplakávala a stavala sa do role obete, tak je pochopiteľné, že jej nadšenci už hľadali vojnu aj tam, kde nebola. A keď už šikana Hailey zašla priďaleko, speváčka sa zahrala na vyspelú ženu a všetkým len bez podrobnosti odkázala, nech sú tolerantní a nešíria akýkoľvek hejt. Nikdy však priamo nespomenula manželku jeho ex. Ako prvá o ich vzťahu začala hovoriť až Hailey, ktorá už konkrétne vysvetlila, že ako sa veci majú.

Údajne si najprv myslela, že tá nenávisť voči jej osobe časom opadne, no keď sa to ani po rokoch nezmenilo, bola nepriamo nútená prehovoriť. V spomínanom nedávnom podcaste hovorila o jej dobrom vzťahu so Selenou a o rešpekte k nej. Či to je však obojstranné a úprimné, to je otázne. Vec sa má ale tak, že Gomez sa po tomto rozhovore konečne po 4. rokoch ukázala na akcii, kde bola pozvaná aj Hailey a ešte si s ňou aj urobila fotky. Kukajte na tie jazdkyne, ktoré zapriahli Justina.

 

Normálne nové BFF

Selena a Hailey spolu

Jennerové môžu ísť handry fajčiť

Selena a Hailey spolu

 

Ňuňuňuňuňuňu

Selena a Hailey spolu

 

Internet kvôli týmto dvom vybuchol viac, než keď zomrela Betuša :(

Selena a Hailey spolu

Ok, keď poviete…

Selena a Hailey spolu

 

Aj Justin tu bol na začiatku ich vzťahu vtedy good a vyrovnaný z rozchodu

Selena a Hailey spolu

 

Selena a Hailey spolu

Selena a Hailey spolu

 

Selena a Hailey spolu

 

Inak aj o tomto momente, keď na Met Gala kričali Selena, Hailey prehovorila… vraj to samozrejme počula a bolo jej to veľmi nepríjemné.

<

 

Tak snáď už im dajú fanúšikovia pokoj, keď ju Selča obchytkáva

Selena a Hailey spolu

 

Alebo že by to bolo tak, že keď už nemôže mať Justina, tak bude mať aspoň niečo, čo má Justin?

Selena a Hailey spolu

 

Hmmm…..múdre.

Selena a Hailey spolu

 

Ale aspoň má Bieber nové obľúbené pozadie na telefóne. :)

 

Zdroje: Pagesix.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk