Selena a Hailey spolu

pridal NoName 17.10.2022 o 8:11
Selena a Hailey spolu


Ak dnes svietilo o trošku viac slnka, vám prestala migréna a v obchode ste našli vᚠobžúbený produkt v zžave, verte mi, za to môže jedine Selena (30) a Hailey (25). Tie sa konečne stretli, čo spôsobilo, že planéta sa opä začala toči a žudstvo, ktoré bolo doposiaž odsúdené na záhubu, bolo napokon zachránené.

Internet pred pár hodinami vybuchol, keď sa obe dievčatá ukázali na druhom výročnom galavečere Academy Museum of Motion Pictures. A aby toho nebolo málo, ešte si spolu aj fajne zapózovali. Stalo sa tak prvýkrát, odkedy si “pošérovali” Justina ako takú gumičku do vlasov.

Len pred pár týždňami sa Hailey ukázala v podcaste „Call Her Daddy“, kde objasnila jej vzah s manželovou ex. Bieberka vtedy povedala, že je s Gomezkou v pohode, hoci sa bulvárom tvrdí už roky niečo iné.

„Neodohráva sa medzi nami žiadna dráma. Ja k nej prechovávam len rešpekt a úctu.”

Bieberová taktiež vyvrátila fámy o tom, že by Justina (28) Selene niekedy prebrala. Údajne si s ním začala v momente, keď už to mala medzi sebou dvojica uzavreté.

„Čo bolo medzi nimi, to je ich vec. A ja to aj tak beriem. Mrzí ma však, že žudia ma roky obviňujú z toho, že som medzi nich vstúpila. Tretí človek vo vzahu jednoducho nemá čo hžada.

Fanúšikovia si želajú, aby Justin skončil s niekým iným, a to je v poriadku. Môžu si žela všetko, čo chcú, ale nie je to tak, ako si myslia. Môjho manžela som Selene neukradla, to by som musela ma vežmi pokrivený charakter, ” vysvetlila Hailey.

Tá ešte dodala, že keď si s Bieberom začala, chlapec to mal už všetko v sebe urovnané. Vraj ís s niekým do vzahu, pri kom by mala pochybnosti o tom, či ešte stále nemyslí na inú by nedokázala rovnako, ako sa mieša medzi ďalších dvoch žudí…. (psychické zrútenie speváka síce hovoria o inom, ale ok. Tvárme sa tiež, že aj tie zásnuby s Hailey po troch mesiacoch po rozchode s Gomezkou boli úplne v pohode, a nie z trucu, prípadne nie kvôli zabudnutiu).

Každopádne o týchto dvoch sa odvtedy toho mnoho napísalo. Nie je asi pre nikoho žiadnym prekvapením, že Selča má tých najteroristickejších fanúšikov na svete. Tí Hailey bombardovali urážkami a obvineniami ešte skôr, než jej Justin navliekol prsteň na ruku. A keďže sa dievčatá k sebe nikdy priamo nevyjadrovali, fanatickí obdivovatelia mali pocit, že medzi nimi prevláda skutočne dráma. A že naozaj neboli kamošky len potvrdzuje fakt, že sa jedna druhej roky vyhýbali. Gomez sa od roku 2018 nezúčastnila ani jednej spoločenskej akcii, kde sa Bieberovci objavili. Niekožkokrát vynechala Met Gala, a iné vežkolepé udalosti. Keď však Justin s Hailey nepotvrdili niekde svoju účas, speváčka už ako prvá stála na červenom koberci. Spä však k veci.

Selena často a rada verejne vyplakávala a stavala sa do role obete, tak je pochopitežné, že jej nadšenci už hžadali vojnu aj tam, kde nebola. A keď už šikana Hailey zašla priďaleko, speváčka sa zahrala na vyspelú ženu a všetkým len bez podrobnosti odkázala, nech sú tolerantní a nešíria akýkožvek hejt. Nikdy však priamo nespomenula manželku jeho ex. Ako prvá o ich vzahu začala hovori až Hailey, ktorá už konkrétne vysvetlila, že ako sa veci majú.

Údajne si najprv myslela, že tá nenávis voči jej osobe časom opadne, no keď sa to ani po rokoch nezmenilo, bola nepriamo nútená prehovori. V spomínanom nedávnom podcaste hovorila o jej dobrom vzahu so Selenou a o rešpekte k nej. Či to je však obojstranné a úprimné, to je otázne. Vec sa má ale tak, že Gomez sa po tomto rozhovore konečne po 4. rokoch ukázala na akcii, kde bola pozvaná aj Hailey a ešte si s ňou aj urobila fotky. Kukajte na tie jazdkyne, ktoré zapriahli Justina.

 

Normálne nové BFF

Selena a Hailey spolu

Jennerové môžu ís handry fajči

Selena a Hailey spolu

 

Ňuňuňuňuňuňu

Selena a Hailey spolu

 

Internet kvôli týmto dvom vybuchol viac, než keď zomrela Betuša :(

Selena a Hailey spolu

Ok, keď poviete…

Selena a Hailey spolu

 

Aj Justin tu bol na začiatku ich vzahu vtedy good a vyrovnaný z rozchodu

Selena a Hailey spolu

 

Selena a Hailey spolu

Selena a Hailey spolu

 

Selena a Hailey spolu

 

Inak aj o tomto momente, keď na Met Gala kričali Selena, Hailey prehovorila… vraj to samozrejme počula a bolo jej to vežmi nepríjemné.

<

 

Tak snáď už im dajú fanúšikovia pokoj, keď ju Selča obchytkáva

Selena a Hailey spolu

 

Alebo že by to bolo tak, že keď už nemôže ma Justina, tak bude ma aspoň niečo, čo má Justin?

Selena a Hailey spolu

 

Hmmm…..múdre.

Selena a Hailey spolu

 

Ale aspoň má Bieber nové obžúbené pozadie na telefóne. :)

 

Zdroje: Pagesix.comMôžete sa prihlási cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnos odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLA
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk