Henry Cavill predal meč Liamovi Hemsworthovi

pridal NoName 31.10.2022 o 7:14
Henry Cavill predal meč Liamovi Hemsworthovi


Fanúšikovia fantasy série Zaklínač (The Witcher) práve zažívajú ródeo emócii. Od roky 2019 si totiž ženy (aj muži) pravidelne chystali k Netflixu vreckovky, aby zachytili slintanie vyskytujúce sa v momente, ako sa hlavná postava Geralt z Rivie v podaní Henryho Cavilla (39) objavil na obrazovke. Nuž, nič nie je večné  a Henry sa po troch rokoch rozhodol zavesiť meč na klinec. Znamená to, že 4ta séria, ktorú Netflix potvrdil, vyjde bez tohto sexoša.

Nemusíte mat však oči pre plač a rušiť predplatné, nahradí ho ďalší chrumkáč, Liam Hemsworth (32). Toho ste mohli vidieť napríklad v The last song, Najnebezpečnejšia hra, Deň nezávislosti- nový útok, no, najviac sa preslávil asi vďaka jeho manželstvu s Miley Cyrus (29)  Hrám o život, kde si zahral spolu s Jennifer Lawrence (32).

Obaja herci uverejnili svoje vyjadrenia na Instagrame:

 

Henry Cavill

Moja cesta Geralta z Rivie bola plná príšer a dobrodružstiev, no, na sériu 4 pokladám svoj medailón a meč. Fantastický Liam Hemsworth sa zhostí plášťa bieleho vlka. Fakľu podávam ďalej s úctou k času, ktorý som strávil stvárňovaním Geralta a entuziazmom vidieť Liama ako sa chytí tohto fascinujúceho muža. Liam, táto postava má obrovskú hĺbku, uži si ponáranie a zisťovanie, čo všetko môžeš nájsť.

 

Liam Hemsworth

Ako fanúšik zaklínača som nadšený z možnosti hrať Geralta z Rivie. Henry bol úžasný Geralt a som poctený, že mi predáva brnenie a dovoľuje mi zobrať si zbrane Bieleho vlka, v ďalšej kapitole jeho dobrodružstiev. Henry, som tvojim fanúšikom už roky a veľmi si ma inšpiroval tým, čo si priniesol do tejto milovanej postavy. Mám čo doháňať, ale som naozaj nadšený z príchodu do sveta Zaklínača.

 

užite si posledné momenty slintania

Henry Cavill predal meč Liamovi Hemsworthovi

aj keď stále bude na čo kukať

Henry Cavill predal meč Liamovi Hemsworthovi

 

Henry Cavill predal meč Liamovi Hemsworthovi

 

Tak čo, hodí sa vám Liam do role?

Henry Cavill predal meč Liamovi Hemsworthovi

 

Prípadne koho by ste si tam vedeli predstaviť?

Ak si potrebujete zaspomínať, ktorých sexi hercov máme, tak vám možno pomôže Táto pikoška, alebo Táto, prípadne Táto s nahotinkami, kde si môžete pozrieť sexošov.

 

Ak chcete vedieť viac o hre Zaklínač, tak klikajte SEM!

 

Zdroje: Variety.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk