Matthew Perry ľutuje Chandlera

pridal NoName 7.11.2022 o 21:51
Matthew Perry ľutuje Chandlera


Pre Matthewa Perryho nie je jednoduché pozerať sa na Chandlera, pretože mu pripomína muža, ktorým niekedy býval. Priznal sa herec v rozhovore pri príležitosti vydania jeho knihy - Friends, Lovers and the Big Terrible Thing (Priatelia, lásky a ten obrovský malér).

Vyjadrenie, ktoré sa veľmi ťažko počúva fanúšikom Priateľov. Som si istá, že postavu Chandlera Binga netreba predstavovať (nakoľko Priatelia patria už viac menej k všeobecnému vzdelaniu), no pre menej gramotných alebo mladšie ročníky poskytnem menšie zhrnutie. Chandler Bing je jeden zo šiestich priateľov, ktorý nás desať rokov zabával v telke vďaka svojmu humoru, sarkazmu a šarmu.

Nie je tajomstvom, že jeho predstaviteľ Matthew Perry (53) v čase natáčania holdoval alkoholu a drogám. Od seriálu však už nejaký čas ubehol, Matthew sa dal ako tak dokopy a teraz chce pomocou svojej knihy otvoriť oči tým, ktorí sa nachádzajú v podobnej situácii.

Je mi toho chlapa veľmi ľúto. A som vďačný, že už ním nie som. Je ťažké sa na to pozerať, “ zareagoval herec pri tom, ako mu pri rozhovore pustili časť seriálu.

Prvýkrát som sa opil v štrnástich, bolo to z vína.. keď som dovŕšil osemnásť rokov, zvykol som piť už každý deň. V priebehu rokov som mal 65-krát detox a na odvykačke som sa ocitol 15-krát.

Po nehode na skútri okúsil Vikotín, lieky na bolesť. Časom sa jeho situácia s tabletkami zhoršila a bolo obdobie, kedy užíval päťdesiatpäť piluliek za deň.

Najdivnejšie, čo som robil bývalo v nedeľu, keď som išiel do výstavných domov na predaj a zašiel do ich kúpeľní.. videl som aké tam mali prášky a ukradol ich.

Pri pozeraní Priateľov si nejeden divák všimol ako sa výzor herca menil, zo série na sériu. Matthew v rozhovore potvrdil, že keď Chandler priberal, znamenalo to, herec holdoval alkoholu. Keď bol veľmi chudý, bral opiáty. Ak mal bradu, užíval veľké množstvo liekov.

 

Najväčší rozdiel bol badateľný pri poslednom diely série šesť (vľavo) a začiatkom série sedem (vpravo)

Matthew Perry ľutuje Chandlera

 

A pri tom to taký sexoš býval.. aspoň, že už je v poriadku

Matthew Perry ľutuje Chandlera

 

Keď si chcete zaspomínať, tak KLIKAJTE TU!

 

Zdroje: abcnews.go.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk