Chyna žalovala Kardashianky

pridal NoName 10.11.2022 o 22:45
Chyna žalovala Kardashianky


 Nie nadarmo sa hovorí - diabol pracuje ťažko a Kris Jenner (67) ešte ťažšie.. mám pocit, že neprejde deň bez toho, aby nám ich tváre nezaplnili internet. Čo už, aspoň je sa na čom baviť.

Ak je niečo horšie ako Kardashianky, je to Blac Chyna (34). Na Kar-Jen klan sa aspoň ako tak dá pozerať,   no pokiaľ ide o Šinu, tak tá je že úplný odpad. Myslím si a verím, že mi mnohí dáte za pravdu, že jej celá existencia je založená len a len na priživovaní sa na tejto rodine. Tentokrát sa im postarala o nové vrásky (ktoré bude treba vystrieť pár vpichmi, všakže). Stalo sa tak, už v období Met Gala, no detaily sa dostali von až teraz, po novej epizóde seriálu našej obľúbenej sekty.

Wanna be Kardashian Blac už od čias kedy si začala s Robom (35) mala jasné v tom, že z tejto rodiny treba vytrieskať, čo najviac peňazí, pozornosti a poriadne sa zabezpečiť. Konská riť sa sama nezaplatí, nie je tak? :) Najprv žalovala Roba za týranie a potom celý KK klan, za poškodenie jej značky a vinila ich taktiež za fakt, že sa zrušila druhá séria reality show Rob and Chyna (vôbec to nebolo kvôli tomu že to nikto nepozeral, milá Chyna). Svoje ubolené srdiečko sa snažila vykompenzovať sumou sto miliónov, ktorú žiadala.

Kim (42), Khloé (38)pani Barker (43) sa o tejto kauze rozhovorili v najnovšej epizóde.. a my milí pikoškári, sme si ju pre vás pozreli a to najpodstatnejšie vám zreferujeme.

Podľa sestier nebolo možné, aby druhá séria seriálu Chyna and Rob pokračovala, pretože títo dvaja v tej dobe už netvorili pár, nemohli sa vystáť a do konca mali proti sebe súdny zákaz priblíženia. Ako už asi viete, porota dala Kk klanu za pravdu a súd vyhrali.

Chyne ostali oči pre plač a tak sa musela ako samostatná, emancipovaná, samoživiteľka dvoch detí vzchopiť a začať tvrdo pracovať. Vytiahla cecky, zapla blesk... a stala sa najlepšie zarábajúcou „modelkou“ na Onlyfans. Za fotky jej nechutného zadku zaplatíte mesačne až päťdesiat dolárov, ona si tak mesačne príde k sume okolo dvadsať miliónov dolárov.

Týmto pádom je už oficiálne potvrdené, že ľudská existencia ide do p..

 

Nebojte sa, aby vás to nemrzelo, my vám tie fotky prinesieme aj bez poplatku :)

Chyna žalovala Kardashianky

Joj, nech si z nej aj ostatné matky berú príklad!!!

Chyna žalovala Kardashianky

 

Chyna žalovala Kardashianky

 

Matka roka a jej dvaja bývalí (úspešní) nabijači

Chyna žalovala Kardashianky

 

Zdroje: Toobab.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk