Zoberte jej niekto ten telefón

pridal NoName 14.11.2022 o 23:50
Zoberte jej niekto ten telefón


Človek by čakal, že keď má okolo seba kamery v jednom kuse, doma sa už pretŕčať pred foťákom nebude. A ešte k tomu malá North (9), ktorá otvorene neraz kritizovala otravných paparazzov. Pravda je však taká, že narcistický život napokon pohltil aj ju. Nie je teraz dňa, kedy by so svojou tvárou neurobila ďalšie debilné video.

Ani si neuvedomujeme, že v akej šťastnej dobe sme vyrastali. Žiadne mobily, žiadne hlúpe filtre a už duplom nie žiadne primitívne sociálne siete. Možno keby to bolo inak, boli by sme rovnakí ako North (aj keď silno o tom pochybujem). Tá okrem toho, že ju kamerovali už pri vstupe zo svätej brány, a.k.a. z Kimčinej povestnej šušurky, tak aby jej nebolo málo, ešte sa aj sama a dobrovoľne doma natáča na svoj iPhone. Videjká potom “pekne” upraví a pošle do sveta s pocitom, že aká je extra cool. No nie je… skôr v ľuďoch len vyvoláva obavy. Jej klipy totiž vyzerajú, že malá Westka nebude mať v budúcnosti ďaleko od svojho otca. Čo je aj možné. Psychické choroby sa totiž občas dedia.

Medzi malým deťmi momentálne frčí sociálna sieť TikTok. Na tej samozrejme pôsobí aj North. Ona tam však nepredávadza naučené tance, ako väčšina jej rovesníčiek. North…. ako to len povedať….hmmm…. vyjadruje svoju osobnosť dosť špecifickým spôsobom. Veď sa len pozrite na to.

PS: Obsah vraj kontroluje samotná Kim (42) a má vedieť o všetkom, čo tam jej dcéruška pridáva. Pred mesiacmi sa však stalo to, že North na profile spustila živé vysielanie a urobila fanúšikom exkurziu po ich dome. Keď sa to potom Kardashianka dozvedela, nebola práve 3-krát nadšená. Okrem iného to bola taká super pozvánka pre zlodejov.

 

POZOR TIK TOKY môže chvíľu načítavať, dajte im čas.

Talent, detské blbnutie, alebo začiatok nejakej poruchy?

<

 

 

To nie je všetko

<

 

 

Stále to nie je všetko

<

 

 

Neskončili sme

<

 

Ešte nie

<

 

 

Tých kreatívnych chvíľok bolo mnoho

<

 

 

Až moc veľa

<

 

S Kim a s jebakom na brade

<

 

 

Toto jej ale vyšlo :D

<

 

 

Jaká mať…

Zoberte jej niekto ten telefón

 

MiniPikoška:

(Ak tu sú aj nejakí zubári, môžu sa rovno vyjadriť)

North na TikToku už pred pár mesiacmi na seba upozornila, keď oznámila, že má strojček. Vtedy viacerí nechápali, prečo si 8-ročné dieťa necháva vyrovnávať zuby, keď sú mnohé ešte mliečne. Údajne sa odporúča až od 12. roku života… Netuším, že ako to je, keďže ja som do toho išla až v 21-tke… takže dajte vedieť. Každopádne rozoberalo sa to vo veľkom. A ako rýchlo sa toho mnohí odborníci chytili, tak rýchlo už ten strojček North nemala.

(video už vymazané)

Zoberte jej niekto ten telefón

 

Jej zuby po pár mesiacoch

<

 

 

Tweet:

„North West a jej strojček v 8. rokoch je tá najkardashianovská vec vôbec.”

 

BONUS:

NAJLEPŠIEEEEE VIDEOOOOO

<

 

Ona je fakt celý Karol

<

 

 

Aj charakterovo

<

 

 

Prečo vlastne, vie niekto???

<

 

 

Zdroje: Tiktok.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk