Hezká tvář ale špinavé kalhotky

pridal NoName 21.11.2022 o 21:37
Hezká tvář ale špinavé kalhotky


Môže mať na sebe pokojne šaty zlatom vyšívané, tip-top makeup, no keď prehovorí, prípadne ešte dodá nejakú hlúpu príhodu, celá tá krása v sekunde opadne. To je Kendall (27). Dievča, ktoré nie je nijako výnimočné, pekné, a ako sa zdá, tak ani inteligentné. Ale čo sme od nej čakali, keď vieme, že z akého prostredia pochádza…z lajna nikdy Sacherova torta proste nebude!

Teraz všetci, čo milujú pissing (áno, tento fetish má skutočne pomenovanie) spozorneli. Majú totiž novú ikonu. Jennerka sa do nej korunovala sama, keď pred pár dňami priznala, že sa pomočila. Nie, žiaľ, netrpí inkontinenciu. Vedomé, s potrebou sa vyprázdniť to pokojne pustila tam, kde sa práve dalo.

Keďže Kendall ešte nechce deti, no ich reality-šou treba stále nejakými “WAU, WTF, OMG, ” momentami kŕmiť, tak modelka si namiesto tehotenstva vybrala to, že sa bude pred kamerou aspoň strápňovať. (Pokojne by som inak verila tomu, že každá sestra je nútená s niečím “šokantným” prísť, ak chce s nimi ešte pri stole spoločne žrať…)

V najnovšej časti reality šou The Kardashians bolo odhalené trápne tajomstvo Kendall, ktoré doteraz vedeli len jej najbližší. Jennerka prezradila, že cestou na Met Gala potrebovala ísť veľmi na záchod.

Nenachádzala sa však už v hoteli, ale v aute.

A predstavte si, že v tej luxusnej limuzíne nebol záchod. Pfff, dosť nízkonákladová preprava.

Kendall preto požiadala najbližších, aby tento svetový problém začali hneď riešiť. Jej bodyguard okamžite začal prehľadávať auto a prišiel s riešením.

Máme tu len vedro s ľadom, “ ospravedlňoval sa ochrankár. Miss.K. si napokon kýbeľ s mrazenou vodou zobrala a išla teda vykonať potrebu. A hoci ona tvrdí, že len močila, neviem, či tomu úplne veriť. Veď aj doteraz tvrdí, že je all-natural-beauty, čo je tiež riadna hlúposť.

Každopádne aspoň sa ospravedlnila Prade za to, že im ošťala šaty, ktoré jej na Met Gala nechali ušiť.

Ospravedlňujem sa, Prada. Určite mám aj niečo na spodnom prádle, pretože som si ocikala tiež nohy, “ povedala Jennerka. Jej tím okolu ju potom len upokojoval, že nikto si nič nevšimne.

…. no a o pár mesiacov neskôr po tomto článku pochopia, prečo z nej bola cítiť močovina.

 

Šikovné dievča

Hezká tvář ale špinavé kalhotky

Stavím sa, že to verdo naďalej v tom aute používajú. :)

Hezká tvář ale špinavé kalhotky

 

Ťažký život si vyberá ešte ťažšiu daň

<

 

 

Jennerka na Met Gala

Hezká tvář ale špinavé kalhotky

Prečo tu vyzerá, ako keby ešte tlačila?

Hezká tvář ale špinavé kalhotky

 

Dala si to… si pani!

Hezká tvář ale špinavé kalhotky

 

A ten koberec bol sám o sebe fľakatý, takže nikto by nič nespoznal, keby vypadlo niečo aj neskôr.

Hezká tvář ale špinavé kalhotky

 

Zdroje: Pagesix.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk