Cara Delevingne darovala svoj orgazmus vede

pridal NoName 8.12.2022 o 14:57
Cara Delevingne darovala svoj orgazmus vede


Ak ste mali niekedy slabosť pre túto zbohatlícku dcérušku, ktorá už naozaj nevie čo so sebou, tak teraz máte jedinečnú šancu. Modelka si totiž tak moc prefetovala mozog, že keď jej poviete, že chcete preskúmať jej vagínu pre vedecké účely, s radosťou vám vyhovie. Rátajte ale s tým, že o pár rokov pravdepodobne príde s obvinením, že ste ju zneužili. Pfff, ale koho zaujíma budúcnosť? Veď predsa YOLO!!!

Po posledných fajných dojazdoch je Cara Delevingne (30) späť...a to vo svojej celej kráse - doslova. A hoci sme pri nej boli zvyknutí už na hocičo, pretože ohľadom svojej sexuality bola vždy otvorená, teraz prekročila ďalšiu hranicu. A to takú, kde “odborníkom” ukazuje svoje pysky a kliťák pri pozeraní péčka.

Cara je súčasťou dokumentu britskej televíznej stanice BBC Three s názvom Planet Sex. Ten skúma spôsoby a cesty, akými je sexualita praktizovaná po celom svete. Epizóda s orgazmom bola venovaná skúmaniu tzv. „gender climax gap“, teda rodovým rozdielom v počte vyvrcholení. Zatiaľ čo pre mužov je dosahovanie orgazmov ľahké, pre ženy je to spravidla ťažšie. A aby to mali tvorcovia skutočne potvrdené, prípadne vyriešené, na “pódium” im prišla pomôcť Delevingne.

Ako ona sama tvrdí, svoje vyvrcholenie „venovala“ vede. Odborníci totiž chceli otestovať aj ľudskú krv pred a po orgazme v snahe porozumieť lepšie chémii nášho tela. Masturbácia aj testy údajne prebehli v nemocnici v Nemecku.

Som tu, aby som mala orgazmus a darovala ho na vedecké účely. Myslím, že ženská sexuálna túžba bola definitívne potlačovaná, “ povedala modelka, ktorá sa vraj uspokojovala dokonca aj v skupine ľudí. Pri tomto výskume mala tiež pozerať všelijaké porno a zistiť, čo ju vzrušuje a či je aktuálne vlastne zamilovaná. Zúčastnila sa vraj aj čisto ženskej sex párty. Sama sa ale identifikuje ako pansexuálka.

Zo svojho vlastného milostného života viem, ako môžu byť ženy moc sexuálne, takže si myslím, že v 21. storočí by muži a ženy mali mať rovnako uspokojivý sexuálny život.

Pokiaľ ale ide o orgazmus, existuje určitá rodová priepasť. Vedci tvrdia, že počas pohlavného styku máva orgazmus 95 % heterosexuálnych mužov, ale iba 65 % heterosexuálnych žien…Väčšina však mojich heterosexuálnych kamarátok hovorí, že je to pravdepodobne skôr 15 alebo 20 %. Zdá sa, že lesbičky a queer ženy to majú rozhodne lepšie, ” uviedla Cara v dokumente, ktorá sa tento problém rozhodla riešiť tým, že sa aspoň na kamery na univerzite v Nemecku vyprstovala… Obetavé dievča! Poprosíme teraz jeden dlhý potlesk pre ňu.

 

Tu máte trailer

Čo čakať od človeka, ktorý má doma vaginálny tunel?

Cara Delevingne darovala svoj orgazmus vede

 

Veď nebuďme naivní…

Cara Delevingne darovala svoj orgazmus vede

 

…krémeše asi nie.

Cara Delevingne darovala svoj orgazmus vede

Od nej len iný creampie…

Cara Delevingne darovala svoj orgazmus vede

 

A nie, takýto fakt nie

Cara Delevingne darovala svoj orgazmus vede

 

Aj keď neviem, neviem…, keďže v poslednom čase jej viac chutia len pišule

Cara Delevingne darovala svoj orgazmus vede

 

Zdroje: Dailystar.co.ukMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk