Modelka roka

pridal NoName 15.12.2022 o 23:02
Modelka roka


Ak počujete bzučanie alebo otáčanie koliesok, nemusíte sa báť, ide zrejme len o silne pracujúci mozog Kris Jenner (67). Tá totiž potom, ako zistila, že ceny Fashion awards boli rozdané a sošku za modelku roka si neodniesol nik iný, ako Bella Hadid (26), začala kuť ďalší z jej majsterských plánov, ako Bellu zosadiť. Tj.  s kým urobiť decko, akú sextape vydať a ako na jej miesto šupnúť jej maximálne tuctovú dcérušku Kendall (27).

Belle sa mandľová diéta jej matky Yolandy (58) vyplatila a cena jej patrí oprávnene. Tento rok bol zatiaľ najsilnejším v jej kariére s mnohými momentami, ktoré sú ikonické už teraz. Medzi najznámejšie patrí napríklad jar-leto fashion show značky Coperni, ktorej sa podaril husársky kúsok, keď na modelku v spodnom prádle nastriekali bielu farbu a vytvorili tak šaty.

Kvôli chorobe si cenu nebola prevziať osobne, ale premietli video, v ktorom modelka predniesla ďakovnú reč. V tej sa poďakovala hlavne jej agentke Luiz Mattos a mame Yolande.

Vy všetci, moja módna rodina, ste boli tí, ktorí mi ukázali, kým môžem byť a otvorili oči veciam, ktoré môžem dokázať. Táto cena patrí všetkým modelkám, ktoré pracujú každučký deň a majú len málo, alebo žiadne uznanie. Viem, že to nie je ľahké a ja vás vidím. Som len malá časť obrovskej víze a každý človek, každý projekt je rovnako dôležitý, ako ten nasledujúci. Táto cena je pre nás všetkých.

Malinká recap tohto oceneného roka

 

spomínaná Coperni show

Modelka roka

 

 

Titulka americkéh Vogue

Modelka roka

Modelka roka

 

Btw, ktorá z Hadidiek sa vám viac páči? Bella alebo Gigi (27)?

Modelka roka

 

Modelka roka

 

Zdroje: Vogue.frMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk