Niečo o Evanovi Petersovi

pridal NoName 16.12.2022 o 6:40
Niečo o Evanovi Petersovi


Pár týždňov dozadu na Netflixe extrémne fičal seriál Dahmer - Monster. Keďže nechceme byť pozadu ani my, tak si sem dneska dáme pekného chlapa, na dobrý deň, alebo na dobrú noc.

Sériového vraha Jeffreyho Dahmera stvárnil Evan Peters (35). V skutočnosti je to vážne sexy chlap, vôbec nie slizký typ ako v seriáli. Ale keďže zahrať úchyláka bola jeho úloha, tak sa jej zhostil na jedničku, a to ho vystrelilo do výšin. Vlasatý feši bol už predtým známy hlavne z American Horror Story, alebo tým, že chodil s Emmou Roberts (31), ktorá nielenže dosť psycho pôsobí, ale podľa toho, ako to v tom vzťahu vyzeralo, naozaj aj psycho bola. Ale o tom potom.

Teraz od začiatku. Evan sa narodil v St. Louis. Rodina sa neskôr presťahovala do Michiganu. Jeho prvá rola bola vo filme Ako ostrihať Adama. Potom hral kade-tade, no žiadna úloha nebola taká zapamätateľná, že by sa nejako extra preslávil. Prelom nastal až po Kick-Ass a American Horror story, kde je zaujímavé to, že si v každej sérii zobral na seba podobu niekoho iného. A okrem tohto uvedeného stoja za zmienku aj X-meni. No najnovšie to už bude Jeffrey Dahmer navždy, nech zahrá čokoľvek. A ináč momentálne žije v Los Angeles.

Čo sa týka vzťahov, aktuálne je ževraj nezadaný, (keďže ani na Vanity Fair party si nikoho nepriviedol), čo zrejme jeho fanúšičky dráždi ešte viac. No kedysi si prešiel zamilovanosťou a búrlivými vzťahmi. Asi taký najznámejší, čo ste možno zaregistrovali je s už hore spomenutou Emmou Roberts, ktorá ho dokonca pohrýzla a fyzicky napadla, a to až tak, že musela byť privolaná polícia a ona bola zatknutá. Keďže ale je zjavne pánko gentleman, nepodal trestné oznámenie a tak trošku pošahaná Emma bola prepustená. V 2014 - tom sa zasnúbili a v 2015 došlo k zrušeniu zásnub. O tri mesiace sa opäť dali dokopy, a ťahali to až do roku pána 2019. Vtedy bol vzťah oficiálne ukončený. Krátko na to sa dal dokopy so speváčkou Halsey (28), no ani toto nevyšlo, ako pár vydržali iba rok.

A teraz si vychutnajte pekného Evansa.

 

P. S. Zámerne som sa snažila vybrať najkrajšie fotografie, tak hádam sa podarilo.

 

Prvá rola - Ako ostrihať Adama.

Niečo o Evanovi Petersovi

 

Tu je úplne rozkošný - so Sarah Paulson (47) a American Horror Story.

Niečo o Evanovi Petersovi

V X-menoch

Niečo o Evanovi Petersovi

 

S Emmou (31)

Niečo o Evanovi Petersovi

 

S Halsey (28)

Niečo o Evanovi Petersovi

S Kate Winslet (47) v Mare of Easttown. Tiež to má dobre hodnotenie, kto videl, nechajte koment, či sa naozaj oplatí pozerať. Za toto dostal aj Emmy.

Niečo o Evanovi Petersovi

 

Na Vanity Fair párty 2022. Oblečený v tom najkrajšom, čo si len chlap môže obliecť.

Niečo o Evanovi Petersovi

 

Niečo o Evanovi Petersovi

Toto je vážne najkrajšia foto, akú som našla. Ženské mu asi samé skáču s roznožkami do postele.

Niečo o Evanovi Petersovi

 

Niečo o Evanovi Petersovi

 

Niečo o Evanovi Petersovi

Na ulici takto

Niečo o Evanovi Petersovi

 

Ako Dahmer

Niečo o Evanovi Petersovi

 

Skutočný Dahmer, ktorý vyzeral úplne normálne, ako hociktorý bežný chlap v tej dobe na ulici. Evan sa vyjadril, že stvárniť ho a vcítiť sa do jeho kože stálo veľa úsilia.

Niečo o Evanovi Petersovi

Evan má zrejme cit pre rytmus.

 

Tanček č. 2 - V seriáli Dahmer má skvelú postavu a tančekmi sa to len tak hemžilo. Na youtube som nenašla presne ten jeden, ktorý bol úplne top. Tak si dajme aspoň tanček za stolom

 

BONUS: Koho zaujal seriál, ako doplnok odporúčam trojdielny dokument Interview s vrahom - Jeffrey dahmer. ale naozaj iba pre silné žalúdky. Obsahuje totižto dosť nechutné detaily.

 

Zdroje: Imdb.com, Popsugar.co.uk, Distractify.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Update Diddy
36
UPDATE DIDDY
[23.5 2024]
Tak teda, zas a znova..
36
A je to tam!!!
35
A JE TO TAM!!!
[19.5 2024]
Zlá správa potvrdená
46
Met Gala After Party 2024
36
Celebritný mixér
29
CELEBRITNÝ MIXÉR
[11.5 2024]
Met Gala 2024
69
MET GALA 2024
[8.5 2024]
Celebritné šokantnosti
30
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk