Súhrn celebritných pikošiek

pridal NoName 16.12.2022 o 18:09
Súhrn celebritných pikošiek


Choroby sú svinstvo

Neprešiel ani rok od toho, čo Bruce Willis (67) ohlásil koniec svojej kariéry pre zlý zdravotný stav. Len koncom marca svetu oznámil, že už nikdy viac v žiadnom filme hrať nebude. Lekári mu totiž diagnostikovali afáziu…teda poruchu pojmového myslenia, ktoré je spojené s rečou. Ide o poškodenie určitých oblastí mozgovej kôry. Takže v podstate nemal vôbec na výber, než ísť na herecký dôchodok a odpočívať. Avšak ani v kľudovom režime sa mu stav nezlepšil. Práve naopak. Choroba ho údajne požiera každým dňom čoraz viac a viac. Ako priznala jeho exmanželka Demi Moore (60), Bruce už momentálne vraj skoro vôbec nerozpráva.

Demi sa mala dokonca zblížiť aj s aktuálnou partnerkou herca, Emmou Heming (44). Zdravotný stav Willisa sa posledné mesiace rapídne zhoršil, a preto sa všetci jeho blízki snažia byť s ním v každodennom kontakte. Hlava rodiny ale už dávno nie je to, čo bývala.

Vedia, že tu nebude navždy, takže si vážia každý jeden okamih. Dievčatám však chýba starý Bruce…taký ten, ktorý si ich doberal pre frajerov a dával im nevyžiadané rady. Teraz už toho veľa nevie povedať a nezdá sa, že by aj pochopil veľa z toho, čo mu hovoria ostatní…Sú však dni, keď sa starý Bruce na moment vráti, no je ich naozaj veľmi málo, “ priznal blízky priateľ rodiny.

 

Na pohľad sa však zdá byť fajn… najnovšie foto

Súhrn celebritných pikošiek

Súhrn celebritných pikošiek

 

Súhrn celebritných pikošiek

 

Súhrn celebritných pikošiek

 

Súhrn celebritných pikošiek

Herec údajne najprv nechcel skončiť s prácou, avšak po dohode s tvorcami filmov sa tak napokon dohodli. Tí priznali, že posledné natáčanie s Willisom bolo naozaj náročné. Bruce musel používať špeciálne slúchadlo, cez ktoré mu našepkávali text. Neskôr už ale nebol schopný ani všetko povedať, čo skomplikovalo celé natáčanie ešte viac.

Súhrn celebritných pikošiek

 

Ďalší celebritný dôchodok?!

Pri chorobách ešte ostaneme. Ďalšou osobou, ktorá sa potýka tiež s nejakým ochorením, je Céline Dion (54). Tá pred pár dňami priznala, že jej diagnostikovali syndróm stuhnutej osoby (SPS), ktorý spôsobuje nekontrolovateľné napínanie svalov. Tento stav v konečnom dôsledku robí z chorých „ľudské sochy“, pretože postupne uzatvára telo do strnulých pozícií, takže ľudia nemôžu chodiť ani rozprávať. Ide údajne o ochorenie, ktoré postihuje len jedného človeka z milióna. Žiaľ, Céline je práve tá jedna osoba.

Ahojte, všetci, prepáčte, že mi trvalo tak dlho, kým som vás oslovila. Všetci mi veľmi chýbate a nemôžem sa dočkať, kedy budem na pódiu a porozprávam sa s vami osobne. Ako viete, vždy som bola otvorená kniha, hoci predtým som nebola pripravená nič povedať, ale teraz som pripravená…

Dlho som bojovala so zdravotnými problémami a bolo pre mňa naozaj ťažké čeliť výzvam a hovoriť o všetkom, čím som si prechádzala. Nedávno mi bola diagnostikovaná veľmi zriedkavá neurologická porucha nazývaná syndróm stuhnutej osoby, ktorá postihuje 1 z milióna ľudí. Zatiaľ čo sa stále učíme o tomto zriedkavom stave, teraz vieme, že to je to, čo spôsobilo všetky kŕče, ktoré som mala.

Bohužiaľ, tieto kŕče ovplyvňujú každý aspekt môjho každodenného života, niekedy spôsobujú ťažkosti pri chôdzi a nedovoľujú mi používať hlasivky na spievanie tak, ako som zvyknutá. Bolí ma, keď vám dnes musím povedať, že to znamená, že nebudem pripravená vo februári reštartovať svoje turné po Európe, " zdôverila sa Céline fanúšikom v uplakanom videu na svojom profile.

 

Vážna diagnóza ju prinútila zrušiť európske turné

 

Našťastie na to mala peniaze

Vyzerá to tak, že psychologička Adele (34) mala v roku 2019 naozaj úspešný rok…teda minimálne po tej finančnej stránke. Speváčka totiž priznala, že krach manželstva mal na ňu taký dopad, že chodila na terapiu 5-KRÁT DO DŇA!!!

(…naozaj povedala, že v jeden deň, nie v jednom týždni.)

Adele uviedla, že rok 2019 bol pre ňu rok mnohých zmien. Nielenže sa rozhodla zmeniť svoj vzhľad a začala tvrdo cvičiť a držať stravu, “do parády” vzala aj svoje duševné zdravie.

Začala som chodiť na terapie, hoci som sa pár rokov obišla bez nich. Keď som si však prechádzala rozvodom, mala som až 5 terapeutických sedení denne, ” prezradila speváčka, ktorá podľa vlastných slov dnes už poctivo dbá na svoje psychické zdravie a na veci, ktoré sa stali v minulosti, už pozerá s nadhľadom.

Súhrn celebritných pikošiek

Opäť myšlienky na samovraždu

Netflix uviedol ďalšie časti o živote Meghan Markle (41) a princa Harryho (39). A ako sa dalo čakať, zas išlo o videonahrávky plné sebaľútosti, ukazovania prstom na druhých a zákernosti. Tentokrát dostala slovo aj mama herečky, Doria Ragland (66), ktorá sa v dokumente niekoľkokrát rozplakala, keď hovorila o tom, že jej dcéra Meghan skutočne rozmýšľala nad samovraždou. A údajne to nebolo iba raz.

Konkrétne v predposlednej časti tejto minisérie prišla reč na tému, ktorou je potrat. Zo straty ich nenarodeného bábätka viní princ Harry hlavne britské médiá, ktoré im boli neustále v pätách.

Vieme, že ten potrat bol spôsobený tým? No iste, že nie, ale keď zvážim ten stres, nedostatok spánku a načasovanie toho tehotenstva, môžem povedať, že ten potrat spôsobilo to, čo sa jej snažili všetci urobiť, “ povedal otvorene Harry.

Meghan len prikývla a dodala celé to zaobalila do smutnej rozprávky, aby ľuďom zahrala ešte viac na city.

Stála som prvý deň v našom novom dome, držala som v náručí syna Archieho, bolo to krásne, ale zrazu som išla k zemi, a to bol koniec. Potratila som. Prvý deň v novom dome, so svojím prvorodeným synom a bez svojho druhorodeného bábätka.

Markle, ktorá už v minulosti priznala samovražedné myšlienky, teraz uviedla, že nad koncom svojho života v tej chvíli premýšľala zas…

Súhrn celebritných pikošiek

 

Súhrn celebritných pikošiek

Fotky z nových časti

Súhrn celebritných pikošiek

 

Súhrn celebritných pikošiek

 

Súhrn celebritných pikošiek

Súhrn celebritných pikošiek

 

Súhrn celebritných pikošiek

 

Inak manželia priznali aj to, že krstným otcom ich dcéry je Tyler Perry (53) - americký herec, komik, filmár, dramatik a po najnovšom už aj uznaný miliardár

Súhrn celebritných pikošiek

 

Lilibet Diana Mountbatten (1) zdedila vlasy po tatovi

Súhrn celebritných pikošiek

A keď sme už pri tej kráľovskej rodine…tu máte naopak najnovšiu fotku, ktorú zverejnil William (40) s Kate (40)

Súhrn celebritných pikošiek

 

A takto vyzerali včera (vo štvrtok) cestou na službu vianočných kolied

Súhrn celebritných pikošiek

 

Súhrn celebritných pikošiek

Súhrn celebritných pikošiek

 

Súhrn celebritných pikošiek

 

Aj druhé miesto by som brala…pokojne aj tretie

Zas sa ukázalo, že sociálny status niečo stojí. Keby to tak totiž nebolo, nebol by dnes najbohatšou osobou na svete človek, ktorý má pod sebou značky ako Dior, Louis Vuitton, Moët & Chandon, Givenchy, Fendi a pod…

Forbes uviedol, že Elon Musk (51) prišiel o titul najbohatšieho človeka. Podľa najnovšieho prieskumu mu prvé miesto zabral francúzsky podnikateľ a miliardár Bernard Arnault (73), ktorý stojí na čele luxusného koncernu LVMH. Elon je tak momentálne už číslo 2.

Údajne hodnota Muskovho majetku od januára padla o viac ako 100 miliárd USD na 163, 6 miliardy USD (155, 14 miliardy eur). Arnaultov majetok vyčíslila na 170, 8 miliardy USD. Dôvodom prepadu hodnoty majetku Elona je údajne aj kúpa sociálnej siete Twitter či oslabenie akcií Tesly, ktoré tento rok stratili viac než 50 %. Čo myslíte, plače doma do vakúša?

A otázka číslo dva… prispeli ste niekto Bernardovi svojou kúpou, aby tým mu dopomohli byť number 1?

 

Ani neviem, s kým je lepšie chodiť

Súhrn celebritných pikošiek

Elon ťa môže zobrať do vesmíru

Súhrn celebritných pikošiek

 

A Bernard ti zas môže domov nosiť každý deň nové kabelky… lebo veď “fasovali” v práci ďalší tovar

Súhrn celebritných pikošiek

 

Asi skôr raketu (nie penis!!!) Elona… kašľať povrchnosť doby

Súhrn celebritných pikošiek

 

Zdroje: Google.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk