Ronaldova žena je štedrá žena

pridal NoName 30.12.2022 o 20:36
Ronaldova žena je štedrá žena


Kto bezpochyby vyhral život, tak to je jednoznačne Georgina Rodriguez (28). Tá je pekný príklad toho, kam to dokáže človek dotiahnuť, keď má pôvab, vytrvalosť a chutnú chacharu (aj keď doteraz neverím tomu, že Ronaldo (37) je hetero).

Argentínska kráska sa preslávila tým, že ešte v roku 2016 začala randiť s Cristianom. Ten ju okamžite dostal medzi tú najväčšiu elitu spoločnosti výmenou za to, že ona mu ihneď začala robiť opatrovateľku detí. Jednoducho… stala sa z nej najlepšie platená au pair na svete. A preto sa niet čo čudovať tomu, že futbalistovi - ešte to nedávno priemerné dievča - dokázalo na Vianoce darovať skutočne luxusný dar.

Georgina sa na svojom profile pochválila tým, že ich Štedrý deň bol naozaj prepychový. Okrem toho, že pod stromčekom ležali desiatky krabíc od značky Louis Vuitton, tak im taktiež pred domom stálo aj nové zbohatlícke auto…A práve to bol darček, ktorý Rodriguez darovala svojej polovičke.

Opatrovateľka a po novom už aj matka dala Cristianovi šialene drahé vozidlo. Ronaldo dostal nový Rolls Royce v hodnote 250 000 libier. Jeho zbierka, ktorá už teraz zahŕňa napr. Bentley, Ferrari, alebo limitovanú edíciu Bugatti Centodieci, sa teda rozrástla o ďalší úlovok.

Možno aspoň na moment mu zlepšila náladu, keďže ako všetci isto vedia, futbalista z profesionálneho hľadiska nemal najlepší rok. Jeho tím Manchestru United dopadol minulú sezónu bez trofejí a on je teraz aj bez klubu, keďže mu minulý mesiac skončila zmluva.

…no peňazí ma stále plnú riť a nepochybne aj ešte bude. Keďže je už teraz zabezpečený na pár životov dopredu, tak aj keď je momentálne “na úrade práce”, tak ponúka iným zaujímavým ľuďom plat.

Cristiano hľadá do svojej vily komorníka. A finančná odmena za starostlivosť o vilu je naozaj slušná. Údajne sa pohybuje okolo 6-tisíc eur mesačne…čo je naozaj super, keď si len zvážime, že tento zamestnanec “musí” v tom prepychovom megadome žiť.

Ako uviedli viaceré média, Ronaldo a Georgina hľadajú osobu, ktorá by sa počas ich neprítomnosti starala o ich nehnuteľnosť v Portugalsku. Ide konkrétne o vilu s rozlohou 2 720 štvorcových metrov, ktorá má 3 poschodia. Vonkajšia plocha zaberá ďalších 544 štvorcových metrov, a človek tam nájde napr. tenisový kurt, vonkajší i vnútorný bazén, posilňovňu alebo garáž pre 20 áut. Ak máte teda záujem, prihláste sa…avšak, podmienkou je, aby uchádzač vedel aj variť. Takže najprv zvážte vaše schopnosti.

Keď vás ale vyberú, a dokážete si získať Georgianu, možno vám tiež neskôr ako obľúbenému zamestnancovi mesiaca kúpi luxusné autíčko.

 

UPDATE

Ronaldo nakoniec podpísal zmluvu s klubom zo Saudskej Arábie a stal sa miliardárom.

 

Fakt štedrý Santa

?
?
?
?
?
Zobrazi? tento pr?spevok na Instagrame
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Pr?spevok

Fotky z videa

Ronaldova žena je štedrá žena

 

Ronaldova žena je štedrá žena

 

Ronaldova žena je štedrá žena

Ronaldova žena je štedrá žena

 

Ronaldova žena je štedrá žena

 

Ronaldova žena je štedrá žena

 

…a vraj Santa je pupkatý a bradatý…

Ronaldova žena je štedrá žena

LV všadeeeee

Ronaldova žena je štedrá žena

 

BONUS:

Keď sme už spomínali Ronalda, pozrite sa aj na Messiho (35)

?
?
?
?
?
Zobrazi? tento pr?spevok na Instagrame
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Pr?spevok

 

Takto si jeho ženuška tancovala

 

Zdroje: Instagram.com/georginagio, Talksport.com, Instagram.com/antonelaroccuzzoMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk