Princ Harry: Zabil som v Afganistane 25 žudí |
Ďalí deň, ďalia story od náho Harryho (38). Ten u klasicky zas a opä rozpráva príbehy verejnosti, ne by svoje bolestné spomienky radej rozoberal so psychológom. Ale chápeme i z niečomu musí, take predáva sa je potrebné. Po rasizme v paláci, zlých Britoch a bitke s bratom, tentokrát prichádza ďalie okujúce tajomstvo. Harry najnovie svetu prezradil, e je vrah a má za sebou drogovú minulos. Vraj ide o obdobia, na ktoré by najradej raz a navdy zabudol .(preto teraz o nich hovorí, nech mu ich teda kadý pripomína..Múdre!.). K zabíjaniu sa dostal, keď slúil v britskej armáde desa rokov, počas ktorých ho dvakrát vyslali do Afganistanu. Tam zobral ivot a 25 žuďom. Údajne väčina vojakov netuí, kožko žudí v boji zabila, no on si to naopak a ivo pamätá. Vdy som vedel presne poveda, kožko nepriatežských bojovníkov som zabil. A zdalo sa mi podstatné nebá sa toho čísla. Bolo to presne 25 osôb, priznal Harry a dodal, e spomedzi mnohých vecí, ktoré sa naučil v ozbrojených silách, bola jednou z najdôleitejích zodpovednos za svoje činy. A tých si je plne vedomý, preto aj za to, e sa musel lieči z uívania drog a alkoholu nikoho neobviňuje. Vo svojej knihe Spare sa toti taktie priznáva k tomu, e ako 17-ročný vo vežkom uíval kokaín. K tejto droge sa mal prvýkrát podža jeho slov dosta počas požovníckeho víkendu, kedy mu ju jeden z prítomných ponúkol. Stalo sa to vak a po tom, ako ho jeho otec, vzal na kliniku pre drogovo závislých, keď u Harry nezvládal kontrolu nad marihuanou a alkoholom. Nebolo to vežmi zábavné a nevyvolalo to vo mne taký pocit, e by som sa cítil obzvlá astný, ako sa to zdalo iným. Cítil som sa vak inak, a to bol môj hlavný ciež. Cíti. By iný, opísal vo svojej knihe zabiják Harry.
V Afganistane
Alko-drogy ivot
Zdroje: Bbc.com |




























