Timothée Chalamet je protekčné decko

pridal NoName 15.1.2023 o 22:40
Timothée Chalamet je protekčné decko


Posledný rok sa medzi fanúšikmi vytvoril akýsi kult, ktorý má za úlohu len jednu funkciu - fanaticky milovať hollywoodsku svätú trojicu. Do nej patrí Zendaya (26), Tom Holland (26) a Timothée Chalamet (27). Týchto mladých hercov mnohí priam až chorobne zbožňujú. Nie ale všetci! Našli sa aj takí, ktorí, žiaľ, nezažívajú menší orgazmus už pri úvode filmu, keď vidia ich mená v titulkoch. Práve naopak. Verte, alebo nie… majú aj hejterov. Najmä Timothée. A tí sa teraz ukázali.

Dlho čakali na svoju chvíľku sa ozvať. A tá nadišla, keď im dal agent Chalameta super príležitosť. Brian Swardstorm totiž vysvetlil, že mladý herec sa nikdy o rolu v pripravovanom filme Gladiátor 2 neuchádzal. A hoci nejaké účty na internete hovoria, že Timčo sa tam silou mocou hrnul, tieto tvrdenia nie sú pravda. Timothée na kastingu nebol…ani vtedy, ani potom. A to už vraj dlhých 7 rokov.

Viem, že niektorí z týchto hercov posledných pár mesiacov natáčal film na Blízkom východe, no Timothée nebol na žiadnom kastingu vyše sedem rokov, “ napísal jeho agent na Twitter po kritike, že Chalamet chcel hrať v spomínanom filme.

Po vyjadrení Briana sa ale na Timothéeho začala valiť ešte väčšia kritika. Hejterov to ešte viac nasralo a začali ho ihneď označovať za nepo-baby (takto sa po novom nazývajú ľudia, ktorí pochádzajú z vplyvnej rodiny a nedosiahli úspech kvôli talentu, ale kvôli známostiam…jednoducho povedané - privilegované protekčné deti.)

Hollywood s ním zaobchádza špeciálne. Chalamet je nepo baby, veľa ľudí o tom nevie, ale má uja v tomto priemysle a to mu otvára dvere, “ napísal jeden z jeho kritikov na Twitter.

Viacerí potom ihneď začali poukazovať aj na rodičov Chalameta. Jeho mama je síce “len” úspešná realitná maklérka luxusných víl, no otec má za sebou dosť kariérnych úspechov. Momentálne pracuje ako redaktor pre Detský núdzový fond OSN (UNICEF). Kedysi ale taktiež zastával funkciu newyorského korešpondenta pre Le Parisien.

 

Svätá trojica

Timothée Chalamet je protekčné decko

 

Tí dvaja sú ale spolu, tak ako ľahšia obeť sa stal Timothée

Timothée Chalamet je protekčné decko

Hoci on občas vyzerá, že pokojne by za Zendayu zobral nočnú šichtu

Timothée Chalamet je protekčné decko

 

Status jeho agenta

 

Spomínaný hejter

Ďalší kritik, ktorému nevadí len jeho rodina, ale už aj farba pleti:

Skutočnosť, že čierni a hnedí herci s viac ako 20-ročnou kariérou sú stále na konkurze, ale tento nemusí, pretože on je „ten chlap”. Mal by byť uvedený v diskusii o bielych privilégiách, pretože ešte nedosiahol ten stav “každý film, v ktorom som hral, ​​priniesol zisky“ “.

 

Jeho mama

Timothée Chalamet je protekčné decko

 

Jeho otec

Timothée Chalamet je protekčné decko

 

Zdroje: Papaermag.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk