Sexoš je out

pridal NoName 18.1.2023 o 8:25
Sexoš je out


Vždy je krásne, keď sa dvaja ľudia spoznajú a zaľúbia sa.. ale v tomto prípade, môžeme povedať len, že akože to fakt dpč..  Pamätáte sa na pikošku, v ktorej sme vás informovali, že Captain America hľadá lásku svojho života? Nuž, vyzerá to tak, že našiel………………………….a ja to nie som. Chris Evans (41, to kde stihol nabrať?) najsexi muž sveta už totiž to podľa najnovších informácii nie je slobodný ale ručičkuje sa s akousi Albou Baptistou (25).

Toto, bohužiaľ nie je len nejaký gossip z odveci zdroja.. potvrdil to sám Chris, keď na svoje Instagram story zazdieľal video, ktoré zhrnulo jeho rok 2022. To, je kompiláciou menších videí, ktoré zobrazujú, ako sa Chris a Alba navzájom strašia, vždy keď dostali dobrú príležitosť. Buď doma, alebo v čo, vyzerá ako hoteloch. Milé. Absolútne nezávidíme.

Aj keď, to nie je úplné prekvapko aj tak zamrzí, že tento sexoš už nie je v hre. Infošky o tom, že títo dvaja sú asi spolu, začali kolovať už v roku 2021, keď Alba začala sledovať Chrisa a jeho rodinu na Instagrame. V novembri, boli videní ako sa držia za ruku v Central Parku a odvtedy sa o nich nejako prestalo hovoriť. Až doteraz.

A kto, vlastne je tá šťastná, Alba Baptista? Ide o mladunkú portugalskú herečku, ktorú sme mohli vidieť vo viacerých anglických, ale hlavne portugalských snímkach (Mrs. Harris Goes to Paris, Warrior Nun..) V hlave asi nebude mať úplne prázdno, keďže hovorí až piatimi jazykmi (Portugalsky, anj, fr, nej). Vo voľnom čase sa angažuje pre charitu a v roku 2018 strávila veľa času v sirotinci v Kambodži. No, ok... vybral si dobre. Som zvedavá, či teda je to, už konečne, tá pravá. Lebo celkom sa mi k sebe hodia.

Čo sa týka Chrisa, tak toho nemusíme predstavovať, ale môžeme si osviežiť  jeho ženskú históriu. Napriek tomu, že ženy by sa o neho bili, nevyžíva sa v tom a rozhodne nemôžeme povedať, že by bol sukničkár. Väčšinu jeho predchádzajúcich vzťahov si dobre chránil a udržiaval v tajnosti. Z toho mála, čo vieme bol naposledy, od roku 2017,   spájaný s komičkou Jenny Slate (40). Tento vzťah vydržal menej než rok a odvtedy Captain America neraz vyhlásil, že je odhodlaný si svoje súkromie ešte viac strážiť.

Dúfam teda, že strašiace video s Albou nebude jediné, ktoré dostaneme, lebo veru, že sa na nich pozerá spolu dobre.

 

Spomínané videjko

 

cukrúšikovia

Sexoš je out

podľa mňa si vybral dobre.. je pekná a konečne niekto, kto nevyzerá ako cez kopirák so zvyškom Hollywoodu

Sexoš je out

 

classy

Sexoš je out

 

tu je nádherná

Sexoš je out

Trošku mám pocit, že mi pripomína Táňu Pauhofovú a Emmu Watson (32)

Sexoš je out

 

ešte má takú baby face

Sexoš je out

 

Sexoš je out

 

Sexoš je out

Čo vravíte, ľúbi sa vám?

Sexoš je out

 

Sexoš je out

 

Sexoš je out

 

Zdroje: Elle.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk